2737
2734
عنوان

کیکهای تولد کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 94723 بازدید | 779 پست
اون خرس و قلبها رو با اون خمیری که گفتم درست کردم. خمیر خوبی بود و برای درست کردن شکل عالیه اما برای کامل پهن کردن روی کیک مناسب نیست چون پاره میشه. وقتی رنگ رو بهش زدم یکم حالت چسبندگی پیدا کرد که من بهش پودر قند زدم و مشکل حل شد.
اگر از خمیر خوشت اومد بهم بگید تا براتون بفرستم. هر چند خودتون تو مرکز امکانات هستید
دنیای از مزه ها و طعم ها جدید در سایت آشپز هنرمند: http://chefartist.ir
آرشیدا عزیز، واقعا کیک قشنگی درست کردین. بهتون تبریک میگم. اینکه با خمیری که تا حالا نمیدونستین چه هست و باهاش تونستین شکل خوب و درست دربیارین واقعا تحسین برانگیز هست. امیدوارم همیشه و همواره موفق باشین. بازهم اگر کیک درست کردین عکسش رو بذارین. ممنون میشم دوست خوبم.
همیشه در کنار عزیزانتان شاد و سلامت باشین.
سفارش انواع کیک و آموزش مقدماتی تا پیشرفته تزئین کیک و کاپ کیک *** 09331790144***
*www.cakeara.com***
*cakeara@gmail.com***

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ماشین پرهام کوچولو به وزن دو ونیم کیلو گرم، تمام خامه لاستیکها فوندانت
آپلود عکس
سفارش انواع کیک و آموزش مقدماتی تا پیشرفته تزئین کیک و کاپ کیک *** 09331790144***
*www.cakeara.com***
*cakeara@gmail.com***
برای دریافت تصویر تازه ترین کارهای کیک آرا یک ایمیل خالی با عنوان عکس به آدرس زیر بفرستید:
mail@cakeara.com
*www.cakeara.com***
*cakeara@gmail.com***
بازهم رزت! این کیک یکی از پرطرفدارترین کیکها کیک آرا هست چون هم زود آماده میشه و هم برای بسیاری از مراسم کاربرد داره.
آپلود عکس
*www.cakeara.com***
*cakeara@gmail.com***
این کیک یکسالگی رادین عزیز به سفارش رهی عزیز هست که لطف کردن و عکسها رو گذاشتن.
ممنون از لطفتون رهی عزیز.
عروسکهای رویی هم بیسکوییت با روکش فوندانت و روکش خود کیک خامه است، تزئینات اطراف کیک فوندانت هست . وزن کیک دو کیلو گرم بود.

آپلود عکس

آپلود عکس
*www.cakeara.com***
*cakeara@gmail.com***
2738
کاپ کیکهای با تم فیل کوچولو به سفارش عسل عزیز برای تولد رونیا کوچولو به تعداد سی عدد. روکش کاپ کیکها خامه و عروسکها فوندانت وانیلی هستند.

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس
*www.cakeara.com***
*cakeara@gmail.com***
سلام کیک آرا عزیزم واقعا هنرمندی عزیزم..خیلی کارت عالی و ماهه..من برا تولد پسرم کیک با طرح خرس های مهربون میخوام تو هیچ سایتی مدل پیدا نمیکنم..فوندانت باشه..میشه مدل بزارید برام..
سلام هدی عزیز
شما لطف دارین. چشمان شما زیبا و زیبابین هست .
تولد پسر نازتون پیشاپیش مبارک. ببینین همین کیکها مد نظرتون هست؟
آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

*www.cakeara.com***
*cakeara@gmail.com***
سلام عسل جان، شما همیشه لطف داری عزیزم. امیدوارم همیشه در کنار خانواده محترم و کوچولوی نازت سلامت و شاد باشی.
*www.cakeara.com***
*cakeara@gmail.com***
2706