نی نی سایت > تبادل نظر > پيش از بارداري > آمادگي و اقدام براي بارداري > رحم دوشاخ چيست؟؟؟لطفا راهنماييم كنيدhelp

موضوع: رحم دوشاخ چيست؟؟؟لطفا راهنماييم كنيدhelp + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
گلبرگ پست ها : 4عضویت:1389/5/27
1389/5/27 - 12:53 صبح
سلام
ببخشيد وقت نداشتم دنبال تاپيكي در اين مورد بگردم.فردا نوبت دارم گفتم راهنماييم كنيد.
من اين ماه 3 بار پريد شدم.
بعد از بار سوم رفتم دكتر.سونو داد منم انجام دادم.گفت كيست نداري .بردم متخصص احتمال رحم دو شاخ داد ولي برا اطمينان ازمايش داد.
TSH نرمال بود ولي prolactin بالاست كمي.اگر رحم دوشاخ باشه چي ميشه؟؟؟
دكتر گفت ماه سوم بارداري بايد يه عمل انجام بشه و رحمو ببنده.كه بچه سقط يا نارس به دنيا نياد.
ايا با سونوگرافي معلوم ميشه ؟يا عكس رنگي مي خواد؟ ترو خدا منو ار نگراني در بياريد.
منو شوهرم يك سال و نيم است كه ازدواج كرديم و برا 3 يا 4 ماه ديگه قصد داريم بچه دار شيم
غزلك پست ها : 205عضویت:1387/10/4
1389/5/27 - 1:01 صبح
رحم دوشاخ ......ببين بطور ساده ميتونم بگم عوض اينكه رحم يه تيكه باشه به دو قسمت تقسيم شده .....حالا تنها خطرش اينكه احتمال سقط رو بالاميبره .... چون جاي ني ني تنگ ميشه ....كه اون هم با استراحت و توصيه هاي پزشكان ميشه حلش كرد .....
سولماز پست ها : 838عضویت:1389/1/24
1389/5/27 - 1:07 صبح
با عكس رنگي معلوم مي شه
1389/5/27 - 1:17 صبح
ببينم دكتر چي ميگه و بالاتر از اون خدا چي رقم ميزنه.تا چند روز پيش فكر ميكردم هيچيم نيست:))
nazi پست ها : 2451عضویت:1388/12/5
1389/5/27 - 1:33 صبح
eeeeeeeeeeee,,manma injoriyam,,,ama bejaye hofre kami bar amadegi dare to rahem,,ke dr goft ehteemale klhareje rahemi shodan hast,,,ey khodaaaaaaaaaa
1389/5/27 - 1:40 صبح
با سلام
همسر من معمولا در طول دوره دچار خونريزي بود پس از مراجه به پزشك و mri علت پرولاكتين بالا تشخيص داداه شد
با مصرف يك سال برومو كريپتين نتيجه اي حاصل نشد و پس از عكس رنگي رحم دو شاخ تشيص دادند و براي عمل به تهران معرفي شديم با روش لاپراسكوپي عدر كلينيك شايا مهر عمل شد و پرشك گفت علاوه بر مشكل دو شاخ داراي پولييپ هاي متعدد بوده كه آنها نيز برداشته شد
بعد از عمل 100 عدد قرص استروژن كانجوكيت 1.25 با دوز روزي دو تادادند و گفتند بعد از اتمام اآنها مدروكسي پروژُسترون 20 تا با روزي 2 عدد و گفتند كه بعد از اتمام آنها داروهاي ivf را تهيه و به كينيك مراجعه كنيد مي خواستم بدونم آيا بصو رت طبيعي امكان حاملگي نيست كه بلا فاصله جهت ivf لقاح مصنوعي برنامه دادند
با تشكر از راهناييتان
...................................

متن بالا رو الان جايي خوندم.مدروكسي پروژُسترون 20 تا و 75 عدد قرص استروژن كانجوكيت 1.25 رو الان به من داده.
پرولاكتينمن هم بالاست
نظرتون چيه؟
آرزو پست ها : 1169عضویت:1392/2/11
1392/5/7 - 4:12 عصر
خانومایی که میخوان با روش آی یو آی تعیین جنسیت بکنن .بیایید با هم مشورت کنیم
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=22186&ChatDate=30-4-1392&PostID=41878412#41878412

لطفا اگه اطلاعاتی دارید و این کارو انجام دادید ویا کسی رو میشناسید یا این روش تعیین جنسیت کرده چه نتیجه گرفته و چه نگرفته باشه و یا نتیجه برعکس گرفته باشه .برامون توضیح بدید تا ما هم استفاده کنیم .واقعا ممنون میشیم این خیلی برای ما مهمه
آيا مي دانيد بزرگترين دشمن شما در اين دنيا کيست؟بزرگترين دشمن شما همان ذهن شماست،افکار منفي در سر پروراندن،فکر و ذهن ما را به دشمن شماره يک ما تبديل کرده است.
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: