2726
عنوان

مقادیر بتا در بارداری نرمال بر اساس هفته ها و روزهایی که از لقاح گذشته

| مشاهده متن کامل بحث + 212811 بازدید | 231 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من روز سیزدهم سیکل ماهانه ام اقدام داشتم روز نوزدهم سیکل ماهانه ام آز دادم 0.7 بود بتا به نظرتون میتونم باردار باشم؟؟؟؟؟
فروشگاه پوشاك فرشته ها با اجناسی از برند های معتبر آلمانی مانند lupilu _pepperts  با قیمت هایی زیر قیمت بازار ادرس اینستاگرام و تل گرام ما pooshake_fereshteha
همه چیز در مورد عادت ماهانه؛ درد مشترک زنان اسم های متفاوتی داره . اما درد مشترک همه خانم‌ها است . بانوان در سنین باروری به طور طبیعی، هر 28 روز (این عدد می تواند ۷ روز بیشتر یا کمتر از این هم باشد)، ۲ تا ۷ روز دچار خونریزی می‌شوند (در این مقاله دورۀ ۲۸ روزه را در دورۀ قاعدگی و روزهای خونریزی را زمان عادت ماهانه می‌نامیم). در هر عادت ماهانۀ طبیعی روزانه حدود 20 تا 40 میلی‌لیتر خون و ترشحات خارج می‌شود. معمولا شدت خونریزی دو روز است. چرا خونریزی؟ در تخمدان میلیون‌ها تخمک وجود دارد که هر تخمک به همراه سلو ل‌های اطرافش، مجموعه‌ای به نام فولیکول را شکل می‌دهد. این فولیکول‌ها تحت اثر ترشحات قسمتی از مغز به نام هیپوفیز قرار دارند. یک دورۀ قاعدگی طبیعی را، براساس وضعیت جدار داخلی رحم، می توان به سه مرحله تقسیم نمود: 1- مرحله رشد 2- مرحله ترشحی 3- مرحلۀ تخریب در مرحلۀ رشد که زمانی بین اتمام خونریزی و تخمک‌گذاری است، فولیکول های تخمدان تحت تاثیر. . . ادامه...
2728
استفاده از کدام مواد آرایشی در بارداری خطرناک است ؟ دوران بارداری برای هر خانمی جزء حساس‌ترین دوران‌ها است، دورانی که مادر برای حفظ سلامت خود و جنینش باید تا حد ممکن احتیاط‌های لازم را به خرج دهد و از هرچیز مشکوکی دوری کند. آرایش و استفاده از محصولات پوست و مو و ایمنی آنها یکی از دغدغه‌های خانم‌ها در این دوران است، اینکه از چه محصولاتی می‌توانند استفاده کنند و چه محصولاتی را نباید به کار ببرند. برای رسیدن به پاسخ این پرسش‌ها سراغ رهنمودهای دکتر بهروز باریک‌بین، متخصص پوست و مو رفتیم تا باتوجه به توصیه‌های او خانم‌های باردار در این دوران با اطمینان بیشتری از روش‌های زیبایی استفاده کنند. هر ضدآفتابی استفاده نکنید در دوران بارداری بهتر است حتی برای انتخاب ضد آفتاب خود نیز دقت بیشتری به خرج دهید و تا جایی که ممکن است سراغ ضدآفتاب‌های شیمیایی نروید تا مواد شیمیایی کمتری جذب پوستتان شود و درنتیجه خطر کمتری هم متوجه جنینتان شود. بهترین انتخاب؛ ضدآفتاب‌های. . . ادامه...
من فکر میکنم بتا ربطی به اینکه چند روز از پریود گذشته نداره .به این ربط داره که چند روز از لقاح گذشته باشه ...
خدایا هرگز نمی گویم دست من بگیر ...دست من عمری گرفته ای رهایم مکن
سلام ای بابا این بتا چی میگه اخه,من 7روزه پریودم عقب افتاده ازمایش دادم بتام54بود چوا انقدر پایینه؟دوباره باید آز بدم این غیر عادیه؟نگرانم خیلی
هر جا سخن از اِعتماد است، خنده ام می گیرد!
2706