2703
2553
عنوان

مقادیر بتا در بارداری نرمال بر اساس هفته ها و روزهایی که از لقاح گذشته

| مشاهده متن کامل بحث + 212455 بازدید | 231 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
عزیزم من اولین روزآخرین پریم 11 اسفند بود. و 14 فروردین آز دادم منفی بود ولی 22 فروردین آز دادم زده بود 1000< این یعنی خوبه
تازه 26 فروردین رفتم دکی ساک دیده شده و یه تیکه زردی هم نشون داده شد می تونی بگی وضعیتم چطوره همه چی نرماله یا نه؟؟؟؟؟؟
خدایا شکرت که برای منم معجزه اتفاق افتاد. خدایا شادیمون بی پایان.... خدایا سالم و صالح باشه...الهی آمین
وای یعنی من امیدوار باشم؟ روز 24 پری آز بتا دادم 2 بود، البته تخمک گذاریم روز 17 بود.باید فردا پری بیاد. امیدوارم نیاد و چند روز بعد دوباره آزمایش بدم. البته الان 10 روز کمر درد دارم مثل درد پریودی و زیر دلم گاه گداری تیر میکشه. کسی میتونه کمک کنه؟؟
خدایا من فقط یه بچه سالم میخوام
2714
سلام من یه هفته مونده به پری روز 25 پری بتام 1 بود یعنی امیدی هست تا بعد پری بره بالا؟؟؟؟
یاسمین زینبم 💗 محمدحسینم 💕 عاشقتونم💋بچه های قشنگمممممم...خدایاشکرت
سلاااااام نی نی نگار جون.
من امروز 10روز هس که عقب انداختم.
سه شنبه رفتم از دادم بتا 123بود.
امروز که شنبه هس رفتم از دادم بتا 130شده .
نظرتون چیه عزیزم.؟؟؟؟؟؟
من هورمونه مردانم بالاس ، میتونه تاثیر داشته باشه تو جواب از؟؟؟؟؟؟؟
اگه کسی دیگه هم اطلاعی در این مورد داره ممنون میشم کمک کنه.
خدایا، به داده ات و نداده ات شکر.....که داده ات نعمت است.....و نداده ات حکمت...... .کوچولومون وارد هفته 23 شده."خدایا شکرت"
تو رو خدا یکی جواب سوال منو بده.
بتام خوبه یا بده؟؟؟؟؟؟؟؟
شباف هم مصرف میکنم.
لکه بینی دارم.
خدایا، به داده ات و نداده ات شکر.....که داده ات نعمت است.....و نداده ات حکمت...... .کوچولومون وارد هفته 23 شده."خدایا شکرت"
2706