2410
2553
عنوان

" بانک اطلاعات تبریز"

| مشاهده متن کامل بحث + 63352 بازدید | 665 پست
جانسون جون من مینی واشر نو برا سیسمونی دخترم گرفته بودم میفروشمشیک بارم استفادش کردم

چیکو 2قلو 2ونیم کیلوییهست بیرونم 350هست من میفروشم اگه بخوایی
د
سیسمونی هم قشنگاش ولیعصر که قیمتای خوبی میدن چون جنساشون خوبه گرونم هست
هر نفر 10 هزار تومان من در بهبودی ابوالفضل ، سهیم می شوم؛ و دوست ندارم مادری شاهد زجر کشیدن فرزند دلبندش باشد. شمارت کارت6104337079246631 به نام زهرا انصاری http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=744647&PageNumber=36

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=492171

بنگاه معاملاتی وسایل نو و کارکرده شهر تبریز . لطفا تشریف بیاورید.

پری جون آگهی فروش مینی واشر رو ببر بذار تو تایپیک بالا .
مگر میشود زندگی مرا بهم ریخته آفریده باشد؟!خدای دانه های انار........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام:
ما 2 مسافرت داشتیم یکی لیقوان یکی جلفا...........
رفتیم لیقوان آب و هواش عالی بود. از لیقوان درست ورودی ده از لبنیات فروشی" نریمانی" دوغ پنیر لیقوان ماست گوسفند و لواش سنتی خریدیم بسیار خوشمزه و خوب بودند.

جلفا هم رفتیم پارک کوهستان عالی بود اما بسیار باد میوزید . بازار روسها قیمت وسایل آرایش خوب بود نسبت به بازار آراز!

این بود انشای بنده
2456
لطفا برای ماه رمضون یه جا معرفی کنید که" آش و حلیم" خوشمزه داشته باشه؟

همچنین یک شیرینی فروشی برای زولبیا بامیه؟ ما فقط اولای ماه رمضون زولبیا بامیه میخریم که روغناشون تازه است.
بهترین غذاخوری
چهارباغ جاده سردرود
شهریار(حمام نوبر) مخصوصا فیله پیچ اش عالیه
بهترین عینک فروشی گالیله در نی نی سالن ابرسان کادر هوش اخلاق و منصف با مدلهای جدید و به روز عینک
بهترین پارک برای بچه ها پارک خویلی در ولیعصر
عکاسی تخصصی مادر و کودک در تبریز, تخفیف ویژه 30 درصد در ماه محرم و صفر با دکورهای متنوع و اختصاصی کودک
سلام
من از سفر برگشتم...ممنونم از راهنمایی های شما...واقعا قدر آب و هوای شهرتون تو این فصل گرم رو بدونید
ما جلفا و کندوان و خود تبریزرو گشتیم...خرید زیاد نرفتیم اما به نظرم...فروشگاه ایرانیان تو جلفا قیمتاش نسبتا خوب بود...
بازار روسها و آراز رو نگشتیم....خسته بودیم خیلی....
تو تبریز هم ازهمون بازاری که تو ولیعصر بود...فلکه بازار...یه فروشگاه بود سمت راست(وقتی از فلکه بازار وارد میشدی) لباساش اکثرا مارک الیت بود...اونم به نظرمن خوب اومد

بازم ممنون از راهنماییتون
آنچه هستی هدیه خدا به توست و آنچه خواهی شد هدیه تو به خداوند است...پس بی نظیر باش
2714
2706