2737
2734
عنوان

" بانک اطلاعات تبریز"

| مشاهده متن کامل بحث + 63367 بازدید | 665 پست
پزشک متخصص زنان خوب که هم خیلی دقیق و با حوصله است هم با انصاف و جراحی هاش هم عالی: خانم دکتر پژواک مطبش پاستور جدید نزدیکیهای تقاطع طالقانی
الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ . خدایا منو ببخش اگر گاهی فراموش می‏کنم هر لحظه زندگی پر از معجزه‏های توست . خدایا هزاران بار ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهترین دکتر پوست و مو امیر نیا.بهتری رستوران دعوت.بهترین دکتر زنان و نازایی رباب سید حسینی.بهترین آتله عکاسی آنا فیلم.بهترین جای تفریحی ایل گولی.دیگه؟؟؟؟؟؟؟
میدونی بهترین نعمت چیه؟سلامتیه.پس خدا را بخاطر این نعمت شاکر باشیم
2731
مارتا جان این چلوکبابی مهران میشه بگی کجاست؟؟

راستی چلوکبابی منصفی هم خیلی خوبه.با کلاس نیست اما مثل چلوکبابیای قدیمیه.خیلی هم خوشمزه و مناسبه قیمتش.
البته دو تا شعبه داره که اونی که من رفتم انگار طرفای نصف راه بود و فقط ناهار داشت.اونیکی شعبه ش جدیده.داخلشو ولی ندیدم.

راستی یه پیشنهاد دارم اینکه نیگم بهترین چون بهرحال این نظر ماست و ما هم که همه جا رو نگشتیم.شاید با سلیقه ما جور درمیاد.
مثلا من خودم شیرینیای ای دو رو اصلا دوست ندارم.خامه هاش مزه روغن میده و میچسبه به سقف دهن آدم.یجوری میشه...
چلوکبابی مهران دروازه تهرانه. بعد از سه راهی ولیعصر درست رو بروی پمپ بنزین. همون جا که یه نمایندگی ایران خودرو هم هست.
حیف که شبها بسته است!

شیرینی آی دو رو من هم اصلا توصیه نمی کنم. ما هیچوقت ازش خرید نمی کنیم
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....
آهان کافی شاپ دنج رو تو پاساژ پردیس خیابون تربیت.طبقه زیرزمین
توصیه میکنم برین.
اما بهتره دو سه نفری یه چیز سفارش بدین.
چون اونقدر پر ملاته بستنیا و بقیه چیزاش مثل میلک شیک ها و گلاسه ها که اگه یه نفری بخورین احتمال به کما رفتن داره.
قیمتش هم با توجه به ملاتش خیلی خوبه
2738
یه سوال هم داشتم اگه کسی میدونه بهم بگه.
دونر(کباب ترکی) مرغ خوب کجا میشه پیدا کرد؟؟
مدلی که من میخوام یبار تو چهار راه 17 شهریور خوردم فقط اونم رفته جای دیگه.
مرغش ریز باشه و چیز میز قاطیش نباشه.
نمیدونم تو ارومیه خوردین یا نه.میخوام مثل مال اونجا باشه
راستی خانوما اگه میشه خیاط و آرایشگر خوب هم معرفی کنید.
البته با جزئیات.
مثلا کدوم خیاط لباس مجلسی خوب میدوزه کدوم مانتو شلوار اینا.یا لباس مردونه.و با در نظر گرفتن قیمت.
یا آرایشگر کدوم ابرو خوب برمیداره یا شنیون و آرایش رنگ و مش و......
مثلا من یبار آرایشگاه الیکا بود انگار رفتم طرف منجم.
با توجه به هزینه ش کارش عالی بود.32 تومن حدود دو سال پیش گرفت.فقط خیلی شلوغ بود و دیر تموم شدیم.
بانوی مهتاب دونر مرغ وگوشت آراز تو شهناز از2000 به طرف 17شهریور عالیه طعم دونرهای خیابان خیام ارومیه میده امتحان کن
برای دوست داشتن وقت لازم است اما برای نفرت گاهی فقط یک ثانیه کافیست
2706