2410
2713
عنوان

" بانک اطلاعات تبریز"

| مشاهده متن کامل بحث + 63352 بازدید | 665 پست
سلام دوستان عزیز

دوست دارین خودتون درامد داشته باشین؟

به چند همکار توو شهرتون نیاز دارم هر کس دوست داشت باهام تماس بگیره یا بهم ایمیل بده.

خوشحال میشم با هم همکاری کنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانومای گل
من مانتوی بارداری خوشگل میخوااااااااااام امروز کل آبرسانو گشتم زیر ساتراپم رفتم خیلی بد بودن فردا ولیعصرم میرم ولی چشمم آب نمیخوره چیزی پیدا کنم
شایان مامان دوم مرداد ماه زمینی شد خدا جوووووونم شکررررررت
2720
سلام مامان سودای عزیزم
من هم باردارم و برای عید مانتو بارداری از خیابان جام جم( آزانس ساتراپ) خریدم... من تومغازه وسطی از یه مانتویی خیلی خوشم اومد که چون قیمتش بالا بود دلم نیومد بخرم چون فقط واسه دوران بارداری میخواستم...من چون قدم بلنده از این مدل عبایی ها گرفتم که خیلی بلندن و با ساپورت هم خیلی عالی میشه ...امیدوارم بتونی پیدا کنی البته مانتو دریا (اولین مغازه) کلی جنس واسه باردارا داره اما به تن من هیچکدوم خوب نبود.....یعنی بدرد نخور بود بیشترش ایمدوارم تویه ولیعضر پیدا کنی عزیزممممممم
مرسی هامون من خیلی ممنون بابت راهنماییهات من فقط واسه مهمونی نمیخوام یه مانتو میخوام که راحت باشه هرجایی بشه پوشید اینایی که دیدم خیلی زنونه اند ازاینا که همیشه بوده من ٢٧ سالمه میخوام جوونتر باشه عباییها واسه مهمونی خوبن کاش دوخته بودم
اسپورت میخوام یه چیز ساده
آره عزیزممم
من چون واسه عید میخواستم خریدمم چون عید پیش روممه و من ماه سوممه و کمی شکمم د راومده و لک بینی هم داشتم سریع رفتم تو سومین مغازه و خریدم ..عبایی ابی خریدم اتفاقا خیلی رنگ و لعاب میده به صورتم و سنمو بچه ترم میکنه من 25 سالمه:) دستsevy عزیز درد نکنه که بهم معرفی کرد اون جار و ..من خیالم واسه عید راحت شد و اما شما
ایشالله که پیدا کنی یه چیر خوب و مطابق میلت عزیزمممممممممممممممممممم...
2714
مامان سودا برو شهناز کوچه مهران گالری بهنود اونجا یه مدل مانتو عبایی داشت طرح سنتی قیمتمش هم خوب بود اگه مونده باشه
فروش عروسک های بافتنی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=886370&postID=34689686
مرسی هامون من دیشب از یه مغازه روبروی رستوران لاله ترک یه مانتو پیدا کردم ولی به درد مهمونی نمیخوره من اصفهانیم ایشالا هفته دیگه میرم اونجا چندتا مغازه هست مخصوص بارداری مانتو داره خیلی خوشگلن البته اگه از شانس من تغییر شغل نداده باشن فقط امیدم به اونجاست
واله جان ممنون حتما سر میزنم
سلام بچه ها باقلوا استانبولی لذت سنتر توی فلکه خیام ایل گلی خیلیییییییییییییییییی خوشمزه هس و یه فروشنده خیلی خوش اخلاق داره
من که میخوام شیرینی عیدم رو هم از همونجا بگیرم
خیابان روحانی روبرو بانک ملی هس
دهنم آب افتاد تعریف کلدم
بچه بود چادرسر میکرد همه گفتند:بچه است نمی فهمد. بزرگترشدبازهم چادر بر سر داشت همه گفتند:مادرش مجبورش می کند، ازدواج کرد باز هم چادربرسر داشت بازهم همه گفتند:از ترس همسرش چادر سر میکند. همیشه دنبال دلیلی برای تخریبش بودندولی هیچ گاه نفهمیدند:عاشق است عاشق حجاب زهرا(س) نفهمیدند تمام عمرش را وقف این عشق کرد.
2706