2703
2553
عنوان

" بانک اطلاعات تبریز"

| مشاهده متن کامل بحث + 63352 بازدید | 665 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام
مامان آینده "آرایشگاه نصراللهی" رو تو گلگشت با "آرایشگاه لیلیان "در ولیعصر بچه ها برای هاشور معرفی کرده بودند.
مگر میشود زندگی مرا بهم ریخته آفریده باشد؟!خدای دانه های انار........
2720
سلام...
ونوس جان من فقط از فست فود مهدی هیلا طرفای منظریه اش رشته گرفتم که خوشمزه بود..یه غذای خانگی هم تو خیابون پاستور قدیم هست فکر کنم اسمش میطبان بود شنیدم اش اونجا هم خوبه....

جانسو جان تو قره اقاج بیاد بگردی تا جنس خوب پیدا کنی...تو ابوریحان هم جنسای خوبی هست.

مامی اینده زن دایی من تو ابروکده حاجی پور هاشور کرد قشنگ شده بود.
ونوس جان،تو پاساژرشدیه یه مغازه ای هست که لوازم آرایشی اصل ومارکای معتیر وجدید داره.عالیه.فقط یه کم گرون میده.اسم مغازه یادم رفته ولی یه پسره جوونه.یکی هس خانومه ومغازش بزرگه.اون نه ها.مغازه اون پسر یه کم پایینتر از اونه واز بیرون که نگاه میکنی کوچیکه
پس خانوما توصیه تون واسه من برا خرید تخت نی نیم ابوریحانه؟ میشه بگین کدوم سمتش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دختر زیبای من(پارمیس) 3 آذر 92 دنیای من و پدرش را زیباتر کرد.
2714
سلام خانوما
اون فروشگاه لوازم آرایشی رشدیه اعظمی هستش که بسی گرونفروشه. خواستید ازش خرید کنید حواستون به قیمتاش باشه.

یه سوالم داشتم: میدونید مارک آرایشی پوپا کجاها دارن؟

تو سایتش اسم و آدرس نمایندگی همه شهرا رو زده برای تبریز رو نه!‏ یعنی پوپا نمیشه تبریز پیدا کرد؟

مچکرم!‏
سلام خانوما باقلوا استانبولی اذت سنتر هم توی فلکه خیام خیابان روحانی فوق العاده خوشمزه هست و قیمتاش خیلی مناسبه
بچه بود چادرسر میکرد همه گفتند:بچه است نمی فهمد. بزرگترشدبازهم چادر بر سر داشت همه گفتند:مادرش مجبورش می کند، ازدواج کرد باز هم چادربرسر داشت بازهم همه گفتند:از ترس همسرش چادر سر میکند. همیشه دنبال دلیلی برای تخریبش بودندولی هیچ گاه نفهمیدند:عاشق است عاشق حجاب زهرا(س) نفهمیدند تمام عمرش را وقف این عشق کرد.
ریمل دوسه نمیدونید کجاهست توی تبریز؟
بچه بود چادرسر میکرد همه گفتند:بچه است نمی فهمد. بزرگترشدبازهم چادر بر سر داشت همه گفتند:مادرش مجبورش می کند، ازدواج کرد باز هم چادربرسر داشت بازهم همه گفتند:از ترس همسرش چادر سر میکند. همیشه دنبال دلیلی برای تخریبش بودندولی هیچ گاه نفهمیدند:عاشق است عاشق حجاب زهرا(س) نفهمیدند تمام عمرش را وقف این عشق کرد.
2706