2726
عنوان

" بانک اطلاعات تبریز"

| مشاهده متن کامل بحث + 63363 بازدید | 665 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی تعریف فست فود دلستانو شنیده بودم.
با اینکه چچند سال پیش یبار رفتم و ناراضی بودم گفتم شاید بهتر شده و امشب باز رفتیم...
اصلا بهتون پیشنهاد نمیکنم..
من حقیقتش ترجیح میدم از یه ساندویچی کوچیک کنار خیابون چیزی بگیرم تا دیگه برم اونجا.
مثلا بهترین ساندویچشونو گرفتیم استیک فیله گوشت ولی تهوع اور بود.
همچنین کراکف پنیری هم غیر قابل تحمل بود.
کارکنانش هم که همش داشتن باهم شوخی میکردن و مشغول خودشون بودن.بنظر من لاقل جلو مشتری باید رسمی تر باشه رفتارشون و سنگین تر.
خلاصه که برای همیشه از لیست ما حذف شد...
2728
خواهش میکنم هامون جان.ایشالا به سلامتی نی نی بیاد بغلت

واله جان من از این شالا داشتم از تی تی گرفته بودم اولش عالی بود بعد دو بار شستن انگار آهارش رفت و دیگه چروک نیست!!!
الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ . خدایا منو ببخش اگر گاهی فراموش می‏کنم هر لحظه زندگی پر از معجزه‏های توست . خدایا هزاران بار ممنونم
مـــــــــــژده .............مــــــــــــــــــــژده

والدین محترم شما میتوانید با ارسال وگذاشتن عکس کودکتان در سایت تک نی نی به ادرسhttp://taknini.ir/

صاحب چندین عکس روتوش شده و تقویم کودک نازنینتان شوید .این فرصت را از دست ندهید.

هر دانلود و لایک بیشتر = با امتیاز بیشتر
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩
سلام خانمای عزیزم

شما میدونین از کجا میشه کالسکه وروروک و اینجورچیزای مارکدارو پیدا کرد؟؟؟ شیشه شیر و پستونک اونت خلاصه کلا سیسمونی رو از کدوم منطقه خریداری کرد؟؟؟ لباسای قشنگ هم بیرونی هم تو خونه ای؟؟؟
شایان مامان دوم مرداد ماه زمینی شد خدا جوووووونم شکررررررت
2706