2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
عزیزم من هم چند ماه پیش که باردار بودم دقیقاً همین خواب را دیدم اون موقع هنوز جنسیت بچم معلوم نبود بعد از آن فهمیدم بچم دختزه . الان یک دختز خیلی خوشگلی دارم .
روی هر پله که باشی خدا یک پله از تو بالاتره ، نه به خاطر اینکه خداست ؛ به خاطر اینکه دستت رو بگیره .
درکل شیردادن خیلی تعبیر خوبی داره من تو ی کتاب خوندم دادن شیر به فرزند ینی اینکه مادر همه گناهاش بخشیده شده است البته این به این شرطه که شما کاری خیری انجام داده اید
درزندگی ثروت حقیقی مهربانیست
خوشابه حالت که سرشارازثروتی
(عزیزجونم ادیساااااااا)
من تا به حال. چند بار خواب دیدم دختر دارم و 2 بار هم خواب دیدم شیر بهش دادم

سلام من باردارم جنسبت نی نی نمیدونم چند روز پیش خاب دیدم ی دختر خوشکل و تپل دارم و داشتم بهش شبر میدادم و شیرم خیلی زیاد بود .

برا پسر هم اقدام داشتم دوس دارم بدونم میشه این پسر باشه ؟شما نی نیت چی شد پسر یا دخمل 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖

سلام من خواب دیدم یک زنه ناشناس دیگه داره به بچه من شیر میده اول فک کردم باسینش میده ولی بعد دیدم دخترم بغلش خوابید و اون بهش شیر خشک میده دخترم همشو خورد و من خیلی خوش حال شدم تعبیرش چیهه