2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من چون تازه برای مصاحبه استخدام می رم ، می خوام با یه مانتو شلوار سورمه ای مناسب که فرم خیلی از ادارات هم هست و بعضی هاشون خیلی خوش دوخت هستند برم . البته خواهر خودم تو شهرداری شاغله ، از کارمنداشون نفری 200 تومان گرفتن برای دوخت مانتو و شلوار فرم .
مانا جان من قبل از اینکه برم خرید مانتو مثل شما فکر میکردم. اما دیروز که رفتم هفت تیر و دیدم مانتوهای کتان معمولی رو میدن 92 هزار تومان. تازه فهمیدم چه بر سر پولمون اومده. خیلی وحشتناکه. من دیروز یه مانتو و کفش و کیف خریدم برای اداره شد 400 هزار تومان!

چون توی مرخصی زایمان بودم و تو این مدت خیلی بیرون نرفته بودم احساس میکردم اصحاب کهفم...

همه چیز سه برابر شده. من این مانتو کتان ها رو پارسال میخریدم 38000 حالا شده 92000 اما حقوق ما چی؟

تیرامیسو جان تنها هفت تیر این طور مانتوهای خوش دوخت رو داره.
دخترم کم کم تفاوت ظریف میان نگه داشتن یک دست و زنجیر کردن یک روح را یاد خواهی گرفت . اینکه عشق تکیه کردن نیست و رفاقت، اطمینان خاطر. و شکستهایت را خواهی پذیرفت .سرت را بالا خواهی گرفت با چشمهای باز با ظرافتی زنانه و نه اندوهی کودکانه . کم کم یاد میگیری که حتی نور خورشید میسوزاند اگر زیاد آفتاب بگیری و یاد میگیری که میتوانی تحمل کنی،که محکم هستی،که خیلی می‌ارزی . و می‌آموزی و می‌آموزی با هر خداحافظی یاد می‌گیری که خیلی می‌ارزی...
2738
مانتوهای عاج هم که پایین هفت تیره خوب وشیک هستند
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹