2726
من باید 21 پری میشودم ولی هنوز نشدم بی بی جواب منفی می ده البته ماه قبل هم 7 روز جلو انداختم برای اولین بار که اقدام کردم
الی جون ماههای اول معمولا پری نامنظم میشه .اگه بی بی منفی بود باردار نیستی.ولی برای اطمینان میتونی آز بدی .منم سه ماه اول پریم نامنظم شد که دکتر برام گلوکوفاژ نوشت.
در عین حال به این بی بی چکا اطمینانی نیست.من ماه پیش بی بی چکم مثبت شد ولی آزم منفی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الی جون راستی یه چیز دیگه بعضی ها بی بیچکشون خیلی دیر + میشه چون میزان دفع هورمون توی ادرارشون خیلی کم ( من خوندم که این یکی از نشونه پسر دار شدن) اما آزمایش خون حتما نشون میده چون اگه سینه هات تیره شده و 4 روز هم از پری گذشته حتی اگه تخمک گذاری دیر بوده باشه آزمایش 6 -10 روز بعد از لقاح + میشه خودت حساب کن ببین چه روزهایی نزدیکی داشتی و آیا حالا آزمایش درست نشون میده یا نه..........
الی جون انشا الله که بارداری
ولیمن در دقت بی بی چک ها شک ندارم
من این ماه2 روز عقب انداختم
بعد از 2روز پری شدم
و مدت پری 2روز بیشتر نبود
به اصرار همه امرو ز رفتم از خون دادم
ودیدم که بی بی چک کاملا درست میگه
من باردا رنبودم
 هدایای خداوند به من.وهمسرم      لاحول ولا قوه الا بالله           
سلام بچه ها...
من جمعه موعد پریمه. دیشب ساعت 4 صبح بیبی چک گذاشتم که بعد از 5 دقیقه یه خط صورتی کمرنگ رو قسمت تست اومد و دو خط شد اما امروز صبح که از یه مارک دیگه بیبی چک گذاشتم منفی در اومد! حالا موندم مامان شدم یا نه! تو رو خدا کمک..................
من ماه پیش 30 پریود شدم. همیشه یه هفت هشت روز قبل پریودام دل دردای وحشتناک دارم. ماه گذشته یه رابطه ی مشکوک به بارداری با همسرم داشتم. امروز 25. خبری از دل دردهام نیست. اما بیبی چک که تست کردم منفی بود. دلم نمی خواد برم آزمایش خون. به نظرتون من باردارم؟
آخه الی جون... می خوام اگه باردارم روزه هام رو متوقف کنم. از طرفی هم 30% انتظار این بارداری رو نداشتم. خیلی نگران سالامتی بچه ای هستم که ان شاء ا... یه روز قراره به دنیا بیارم. بنابر این فکر نمی کنم هیچ وقت به امادگی کامل برسم. آزمایش خون هم نمی رم... چون باورم نمی شه باردار باشم. دارم دیوونه می شم. وسط دو تا حس خواستن و نخواستن گیر کردم
2706