2733
2734
عنوان

بچه ها اپلیدی مارک خوب میدونید چیه؟

3600 بازدید | 30 پست
درد نیاره
چه مارکی خوبه؟

از اینا که زیر دوش هم استفاده میشه و با کف هم کار میکنه خوبه؟؟؟؟؟؟
چه مارکی؟
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
مدلشو میگی عزیزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی از این کف دارا هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم فیلیپس دارم ..اصلا استفاده نمیکنم ..شاید 2 3 باری استفاده کردم ..برای من خیلی درد داشت نمیتونستم تحمل کنم
پروردگارا : آرامش را همچون دانه های برف آرام و بی صدا بر سرزمین قلب کسانی که برایم عزیزند ببار
2738
نه نشنیدم مگه چیه؟؟؟؟؟؟/
نمیدونم اپیلاسیون گیاهی چیه؟
آخه دیگه همه میدونن اپیلاسیون چی هستش

موم رو داغ میکنن ( در دستگاه مخصوص ) روی اجاق گاز هم میشه . بعد با چوب بستنی میزنن به جایی که میخوان مو رو بکنن بعدش با یه تیکه پارچه یا حالا هر چی میزنن روش بعد میکنن ..باید بری آرایشگاه برات انجام بدن بعد خودت متوجه میشی

حالا اپیلاسیون گیاهی مومش گیاهی هست ..رشد مو ها رو کم میکنه و دیر به دیر در میاد ولی گرون تره
سه زن زیبا در دنیا وجود دارد :
مادرم , تصویرش در آینه , سایه اش
2706