2737
2734
عنوان

با شوهر بی احساس و بی عاطفه چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 327632 بازدید | 145 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان صحبتاتونو خوندم واقعا درد بسیاری از خانوما هست. من تو یه گروهی تو تلگرام به اسم سیاست های زنانه عضوم که خانوما با هم مشورت میکنن و مشکلاتشون در میون میذارن، اگه کسی میخواد شمارشو بده تا عضوش کنم.
یه صلوات واسه رفع مشکلاتم و باز شدن در خوشبختی به روم بفرستید ایشالا هر چی از خدا میخواید بهتون بده اللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد»
2728
دوستان من شوهرم نمیزاره با هیشکی از دوستام رفت و آمد کنم نمیزاره خونه دوستام برم.نه اینکه فکر کنید صدتا دوس دارماااا.من مامانمینا کرجن خودمون تهران شوهرم نمیزاره یکیو پیدا کنم باهاش حرف بزنم دارم دق میکنم.من اینجا تنهام شوهرم خیلی دیر به دیر میبرتم کرج چون ماشین نداریم یا بعضی وقتا دستمون انقدر خالیه پول کرایه نداریم.دیر ب دیر میرم پیش مامانم.اینجام تنهام با هیشکی حرف نمیزنم تنهام کجا برم؟هیچ دوستی ندارم.بهش میگم میگه نعععععععععع.نافشو با نه بریدن.خیلی محتاط وترسو از همه و همه چیز وهمه آدما میترسه
اگر می‌خواهید حس غرور مرد زندگی‌تان را حفظ کرده و انگیزه تلاش برای ساختن زندگی مشترک‌تان را در او تقویت کنید، باید خیال به زبان آوردن این جمله‌ها را از سرتان بیرون بریزید برای راهنمایی بیشتر به آدرس سایت. http://banimoshaver.com/post/13-%D8%AC%D9%85%D9%84%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D9%87%D8%B1%DA%AF%D8%B2-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%DA%AF%D9%88%DB%8C%DB%8C%D8%AF مراجعه فرمایید و بصورت رایگان و مستقیم با خانم دکتر رویا فصیحی در تماس باشید...با آرزوی موفقیت برای شما دوستان عزیز
من شوهرم خیلی دوسم داشت ولی چون بچه دار نشدیم منو خیلی اذیت کرده روحیم را خراب کرده بی توجهی هم که دیگه نگو دیروز به من گفت بیا مهرتو ببخش خیلی از دستش ناراحت شدم اصلا دوست ندارم قیافشو ببینم قبل از اون هم مشکل داشایم بیست روز با هم خرف نزده بودیم بازم دلم براش سوخت آشتی کردم باهاش گفتم دلم برات تنگ شده بود فرداش گفت بیا مهرتو ببخش از دیروز نمیدونم اینو چطوری هضمش کنم البته خانوادش بهش یاد میدن الان دو روزه تو اتاقم درم قفل کردم بهش گفتم حالا که اینطوری میگی و منو نشناختی میرم مهرمو می زارم اجرا خلاصه که همشون احمقن ناراحت نباش
2738
سلام دوستان چه خوب شد که این سایتو پیدا کردم. اتفاقا منم از این درد خیلی رنجیده ام. ولی متاسفانه هیچ کاری از دستم بر نمیاد و کاملا نا امید شدم. منم 1/5 ساله ازدواج کردم و 1/5 سالم عقد بودم. این حالت کم محلی در دوران عقد همراه با شوهرم وجود داشت ولی بعد از عروسی بسیار شدت گرفت. طوریکه حتی تو خونه حاضر نیست با من حتی یک کلمه هم حرف بزنه. از این بدتر اینه که با خانوادش و خانواده من و حتی غریبه ها و دوستان اینقدر بگو و بخند میکنه که من دیگه واقعا اونو یه آدم دوشخصیتی میبینم. چون تو خونه حتی جواب سوالای منو نمیده و زورش میاد یه نگاه بهم بکنه، وقتی به خودم میرسم اصلا حتی نگاهمم نمیکنه و وقتی از سر کار میاد و میخوام بغلش کنم، خیلی راحت میگه برو اونور،طرف من نیا! مرتب سر مسایل کوچیک سرم غر میزنه و فکر میکنه عقل کله. از لحاظ مالی و اقتصادی اصلا برام کم نمیزاره و حتی بیشتر از احتیاجاتم در اختیارم میزاره ولی از لحاظ احساسی صفره. من که دیگه کاملا ازش نا امید شدم. اوایل خیلی ناراحت بودم و مرتب گریه میکردم. ولی دچار یه بیماری اعصاب شدم که دلیلش استرس زیاد بود. بنابراین با نظر پزشکم شبی یک قرص فلوکسیتین خوردم و الان اینقدر بی خیال شدم که خودم گاهی باورم نمیشه. شوهرم با رفتن من خونه پدرو مادرم خیلی مشکل داره و به زور میزاره برم اونجا. وقتی هم که از خونه پدرو مادر من بر میگردیم اینقدر غر میزنه و الکی دعوا راه میندازه که از زندگیم سیر میشم. گاهی احساس میکنم که واقعا یه عقده روانی عمیق داره که اینقدر الکی گیر میده و روز نیست که ما باهم دعوامون نشه. در صورتی که من همیشه خونه پدرو مادر و افراد خانوادش میرم. و هیچ مشکلی با اعضای خانوادش ندارم. ولی اون مرتب منو به خاطر اعضای خانوادم میخواد تحقیر کنه. در صورتیکه از لحاظ تحصیلات و ثروت وزیبایی و فرهنگ من خیلی از اون بالاترم. این کلام من محض تعریف از خودم نبود. چون شما که منو نمیشناسین. ولی واقعا درمانده شدم و گاهی واقعا پشیمان از ازدواجم. شوهر من همرو میخندونه و فقط منو گریه میاندازه. ما بچه نداریم. و همه میگن چرا بچه دار نمیشین؟؟! در صورتیکه اصلا حاضر نمیشم این رازو به کسی بگم. ولی داغونم
2706