2726
عنوان

با شوهر بی احساس و بی عاطفه چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 327024 بازدید | 145 پست
سلام دوستان من همین الان تو سایت عضو شدم خیلی دلم گرفته چند وقت پیشا تو گوشیه شوهرم اس های 1زنه رو دیدم اس ام اس های عاطفی وقتی ازش پرسیدم کتکم زد کلا 2ساله ازدواج کردم تقریبا همیشه دعوا دتشتیم اما این اواخر بیشتر شده بود.بعد با برادرش در میون گذاشتم وقتی باهاش صحبت کردم گفت مطمین باش همچین چیزی نیست تا همین 1هفته پیش دیدم دوباره بهش اس داده وقتی با شوهرم صحبت کردم انکار شدو گفت تو از همه ی زنا بهتری این هستی ببین بقیه دیگه چه طورن.برای گوشیشم رمز گذاشته که که من دیگه نمی تونم وارده گوشیش بشم خیلی حالم بده نمی دونم چهه کار کنم ترو خدا راهنماییم کنید
مامان پری اینجارو بخون اما اگر دوست دارید به شوهرتان بگویید که به شما ابراز محبت کند بهتر است پیشنهادهای ما را مطالعه کنید: گام اول: دوست داشتن در رفتار لازم است در ابتدا همسرتان را خوب بشناسید. البته اگر در دوران نامزدی هستید و یا تازه ازدواج کرده‎اید در شناخت روحیات همسرتان عجله به خرج ندهید. بسیاری از مردها به وسیله رفتارشان ابراز علاقه می‎کنند..... http://www.banoo.ir/post/651

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم دلم از این موضوع خونه تا حدی که دیگه از زندگی کردن و نفس کشیدن هم لبزار شدم چاره ای جز سوختن و ساختن نداریم عزیزم همه اینا شرح حال منم هستن..........
عشقم، هسرم و دخترم......
سلام من از بی محبتی شوهرم خسته شدم من جونم براش میزارم ولی خیلی غر غر میکنه هیچ جا از نظر غذا پوشاک بی تفاوت نیس خرج میکنه ولی احساس نداره همش فوشای رکیک میده به دادم برسین اینقدر اشک ریختم دارم میمیرم دوستش ندارم اینقدر خسته ام دلم میخواد بزارم برم ولی نمیدونم کجا خونه مامانمم نمیتونم برم غصه میخورن به خاطر بچم دارم زندگی میکنم
2728
بعضی وقتا فکر میکنم ازدواجم اشتباه بوده من خیلی داغون شدم اصلا حوصله شوهرم ندارم شوهرم دیابت داره قرصاش نمیخوره همینش منو داغون کرده کاری خودش بخواد انجام میده بی حرمتیاش به خانوادم چه جوری تحمل کنم؟
بعضی وقتا فکر میکنم ازدواجم اشتباه بوده من خیلی داغون شدم اصلا حوصله شوهرم ندارم شوهرم دیابت داره قرصاش نمیخوره همینش منو داغون کرده کاری خودش بخواد انجام میده بی حرمتیاش به خانوادم چه جوری تحمل کنم؟
مامان پری جون عزیزم وقتی متن ات رو خوندم ناخداگاه بغض کردم می خوام یه کمی از زندگی من بشنوی من 6 ساله ازدواج کردم 3بار سقط داشتم و الان به لطف خدا دوباره باردارم نیاز به مراقبت و توجه دارم ولی همسرم با این که میدونه من باردارم نزدیک 1 ماهه که بدون دلیل و از سر بهانه گیری باهام قهر کرده اتاق خوابش رو هم جدا کرده. تا دو هفته ی قبل باز خودم برای بهتر شدن رابطمون تلاش می کردم ولی رفتاری از شوهرم سر زد که فکر نکنم تا اخر عمرم بتونم فراموشش کنم یا ببخشمش دو هفته قبل من رو کتک زد و لپ تاپم رو که خیلی دوست داشتم شکست الان هم بی دلیل باهام قهر کرده من روزی دو تا آمپول هپارین میزنم خودم تنهایی میرم تا درمانگاه و میام توی مسیر هم بیشتر وقتا ناخداگاه گریه میکنم توی خونه هم که میاد نه حرفی میزنه نه بهم توجه و نگاه می کنه خیلی دلتنگ می شم لطفا هم برام دعا کنید هم اگر راهنمایی میتونید بکنید ممنونتون میشم در ضمن شوهرم ادم فوق العاده غیر منطقیه و قبول هم نمی کنه که پیش مشاور بریم
خدا با من است
مامان پری جون عزیزم وقتی متن ات رو خوندم ناخداگاه بغض کردم می خوام یه کمی از زندگی من بشنوی من 6 ساله ازدواج کردم 3بار سقط داشتم و الان به لطف خدا دوباره باردارم نیاز به مراقبت و توجه دارم ولی همسرم با این که میدونه من باردارم نزدیک 1 ماهه که بدون دلیل و از سر بهانه گیری باهام قهر کرده اتاق خوابش رو هم جدا کرده. تا دو هفته ی قبل باز خودم برای بهتر شدن رابطمون تلاش می کردم ولی رفتاری از شوهرم سر زد که فکر نکنم تا اخر عمرم بتونم فراموشش کنم یا ببخشمش دو هفته قبل من رو کتک زد و لپ تاپم رو که خیلی دوست داشتم شکست الان هم بی دلیل باهام قهر کرده من روزی دو تا آمپول هپارین میزنم خودم تنهایی میرم تا درمانگاه و میام توی مسیر هم بیشتر وقتا ناخداگاه گریه میکنم توی خونه هم که میاد نه حرفی میزنه نه بهم توجه و نگاه می کنه خیلی دلتنگ می شم لطفا هم برام دعا کنید هم اگر راهنمایی میتونید بکنید ممنونتون میشم در ضمن شوهرم ادم فوق العاده غیر منطقیه و قبول هم نمی کنه که پیش مشاور بریم
خدا با من است
بچه ها من واقعا تنهام چی کار کنمممممممممم الان هفته 18 بارداریمه شوهرم از وقتی من باردار شدم اتاق خوابش رو از من جدا کرده خیلی بی محبت و سرد شده خیلی خیلی باهام لجبازی میکنه منو خونه مادرم هم دیگه نمیبره اجازه هم نمیده خودم برم من این خلا عاطفی رو چه طور تحمل کنم کممممممممک لطفا
خدا با من است
سلام.شاید افسرده شده.....البته ببخشیدا....مردها عادت ندارن توی دلشون و مشکلاتشون رو خالی کنن و به زبون بیارن...حتما خارج از زندگی مشترکتون ( در محل کار و یا روابط اجتماعی ) دچار مشکل شده...خوش بین باش ...به نکات منفی فکر نکن به خودت نگیر ...اگه مردها مشلاتشون رو به زبون بیارن احساس میکنن ناوانن و غرورشون نمیذاره که بیان کنن واسه همین این شکلی میشن....و نکته دیگه که همسرم بارها بهم گفته اینه که : زیاد بهش نزدیک نشوووو... و گاهی که خیلی ددو رو برش باشی خسته میشه....همسرم بارها گفته به من که اینقدر بهش توجه نکنم گاهی خسته میشه واقعا و دلش میخواد تنها باشه ..حتی میگه که گاهی دوست داره من واسه یه مدتی نباشم....
2706