2733
2734
میشه قلب جنین تا هفته نهم تشکیل نشده باشه و مادر متوجه نشه؟؟؟
من و خداوند هر روز صبح فراموش میکنیم..‏?‏
او "خطاهایم‏"‏ را من "عطاهایش‏"‏ را.
معمولاقلب جنین توهفته 6.7تشکیل میشه..........اماتانری سونو که خودت متوجه نمیشی
یه دوش آب گرم...یه لباس راحت...یه موسیقی ملایم....یه چای تازه دم...به درک که خیلی ازمشکلات حل نمیشه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هفته هفت خونریزی داشتم رفتم گفت تشکیل نشده هنوز زوده نه هفته بیا؛میخوام بدونم اگه هنوز تشکیل نشده باشه معلوم نمیشه؟
من و خداوند هر روز صبح فراموش میکنیم..‏?‏
او "خطاهایم‏"‏ را من "عطاهایش‏"‏ را.
2728
2738
سلام به همه دوستان نی نی سایت تازه به جمع تون اضاف شد وا ز مطالبی که مطرح کردین خیلی خوشم اومد تو رو خدا کمکم کنین من 8اردیبهشت آز دادم مثبت بود و گفت هفته 3 بارداریم اولین روز آخرین پریودم 2 فروردین بود خلاصه کلی ذوق کردیم آخه بعد از 5سال تصمیم گرفتیم نی نی دار بشیم هیچ ویاری هم نداشتم تا هفته پیش رفتیم اصف برگشتیم لکه بینی داشنم دکی واسم سونو نوشت سونو هم گفت کیسه آب تشکیل شده ولی جنینی تشکیل نشده 10 میلی وهفته پنجم رونشون میدادگفت احتمال سقط زیاده دکی هم گفت دل به این نبند برات نمیمونه 3روز بعد هم آز دادم بتا1960 اومد بعد از سونو هم خونریزیم بیشتر شد رفتم یه دکتر دیگه گفت هنوز عجله ای نیست آز که خوبه تا 2هفته صبر کن ممکنه تشکیل بشه اگه تشکیل نشد دیگه باید بیای بستری شی شیاف هم داده واسه جلوگیری از سقط اما میترسم استفاده کنم و جنینی هم تشکیل نشه ومجبور به کورتاژ بشم تو رو خدا اگه کسی وضعیتی مشابه من داشته راهنماییم کنه.
2706