2410
2553
عنوان

پس فردا بیمارستان بهمن سزارین دارم بیهوشی یا بیحسی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4674 بازدید | 54 پست
پرسون جان 4200 شده ولی من بیمه ایرانم فکر کنم پول ندمممم :))))
هر تصمیمی میگیری ، بگیر . ولی یا با تمام وجود پاش بمون ، یا کاملا بیخیال شو! دودل بودن ، آدمو نابود میکنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نازیتا 4 ساعت چییییی؟ یعنی 4 ساعت بعد نینی رو میبینییی؟؟؟
هر تصمیمی میگیری ، بگیر . ولی یا با تمام وجود پاش بمون ، یا کاملا بیخیال شو! دودل بودن ، آدمو نابود میکنه.
2720
2714
مامی مارال پس مجبورت نکردن؟ یعنی تا گفتی بیهوشی گفتن باشه؟ البته الان 2 سال میگذره ...
Man 10 mahe pish Bimarestan bahman ba Dr kazemian zayeman dashtam.
Spinal boodam kheylllllli ham razi boodam kadre bihooshishoon harf nadasht.,faghat ta 6-7 saat aslan sareto tekoon nadi sardard nemigiri akhe man migreni hastam vali ba in kar aslan sardard nagereftam,kamar dard ham bastegi be badanet dare oonai ke kamardard migiran mahichehashoon zaife.
Dar kol bi hesi tajrobeye ghashangiye aslan ham dard nadare chon ta chand rooz serish mimoone.
روزی پروانه خواهیم شد بگذار روزگار هر چه میخواهد پیله کند.
منم خرداد زایمانمه میخام بیهوشی رو انتخاب کنم

از بیحسی میترسم...

4ساعت بیهوشیم؟؟مطمآنی؟؟؟

من ک خواهرم میگفت 1 ساعت بیهوشی بعد 1ساعت ب هوش میای

و کل سزارین هم 10 دقیقه هست
لبخند بزن! بدون انتظار پاسخی از دنیا ، بدان روزی دنیا انقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ لبخند ، با تمام سازهایت می رقصد ..
2706