2726
باشگاه کودک تماشا دارای فضایی بزرگ ، زیبا،تمیزو پراز اسباب بازی مناسب برای بازی کودکان 1 تا 8 سال .

همچنین کلاسهای مناسب برای رده های سنی مختلف شامل :

بازی گروهی ( 1تا 2 سال )

بازی مهارتی ( 2 تا 3 سال )

خلاقیت کودک ( 2 تا 4 سال )

play & learn

اسکیت ( 4 سال به بالا )

ژیمناستیک ( 4 سال به بالا )

ایروبیک کودکان ( 4 سال به بالا )

ارف ( 4 سال به بالا )

نقاشی ( 4 سال به بالا )

کارگاه زبان ( 3 سال به بالا )

آدرس : شهرک غرب ، بلوار فرحزاد ، خیابان طاهرخانی ، پلاک 61 ، برج تماشا ، باشگاه کودک تماشا

تلفن : 22374857
می دونم که این پست مال خیلی قبله ولی چون در مورد مهد مهر یاس که خودم تجربه دارم و خیلی پشیمونم که جگرگوشم رو چند ماه اونجا گذاشتم. خیلی اتفاقی مربی سابق دخترم رو توی محل دیدم که از مهد اومده بود بیرون و بابت رفتارشون ازشون شکایت کرده بود در مورد دخترم پرسیدم که باهاش چطور بودن ( هنوز دخترم نمی تونه حرف بزنه) گفت که این طاهره خانم که خدمه مهده بچم رو کتک می زده و نمی شسته خدا ازش نگذره به حق این ماه رمضون منم حلال نمی کنم امیدوارم مثل من دچار این تجربه تلخ نشید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با سلام خدمت مامانهای عزیز. من دخترم رو حدود 6 ماه به مهد مهریاس میبردم که خانم بهروزی مدیر مهد هستند و خانم زمانی که دستیار دروغگوی ایشون. اولاً که همه چیز در این مهد اجباریه! عکس میندازن از بچه‌ها اصلاً نمیپرسن چند تا عکس میخواین کدوم رو میخواین و کدوم رو نمیخواین! اگر 10تا عکس بندازن هر ده تاش رو در هر حالت بچه چاپ میکنن و پولش رو هم دو سه برابر ازتون میگیرن!!! توی پرانتز این رو بگم که نصف بچه‌های این مهد بچه‌های خود مربیان هستن یعنی شما فکر نکن اون بچه‌ای که خیلی شاد و خوشحال!! (در یک درصد موارد) از مهد میاد بیرون بخاطر محیط مهده که خوشحاله! نه چون پیش مامانشه شاده! بچه من که توی این مهد افسردگی گرفت. ثانیاً نحوه برخورد پرسنل مهد از جمله خانمی به اسم طاهره خانم و البته خود خانم زمانی با بچه‌هاست که طوری با بچه رفتار می‌کنن که بچه دچار استرس و اضطراب میشه! این طاهره خانم یک خانم مسنیه که فکر میکنه تقاص کمردرد و پادرد و هزار مرض دیگه رو باید از بچه‌های ما بگیره! دختر من هروقت ایشون رو میدید فرار میکرد به سمت من! حالا بماند که پشت صحنه چه خبره!! دیگه از دروغ‌گویی و تفرقه‌افکنی و ... نگم براتون. من خودم به خاطر حرفهای همین خانم زمانی چندبار با همسرم دعوام شد و البته کاری میکرد که نگاه من به فرزندم منفی باشه. بماند که دختر من از این مهد چه حرفهایی یاد گرفت طوریکه اخلاق و رفتارش عوض شد. مورد دیگه اینکه اینا غذا درست میکنن به اسم قورمه سبزی میدن به بچه‌ها! دریغ از یک دونه گوشت اگر توی این غذا باشه! دختر من خیلی بدغذاست و به سختی غذا میخوره من این رو هزاران بار به این خانمها تأکید کردم ولی انگار نه انگار! دختر من از مهد که میومد بیرون گشنه بود بدون اینکه حتی تغذیه اش رو هم خورده باشه!

مورد بعدی اینکه توی تمام دورانی که دختر من اینجا میرفت اینا حرف از قوانین بهزیستی میزدن در صورتی‌که اصلاً اسم این مهد توی لیست مهدهای سازمان بهزیستی نیست!!!

خلاصه که اگر جون خودتون و بچه‌تون رو دوست دارید دور این مهد رو خط بکشید!

دوستانی هم که تجربه مشابه من رو در مورد این مهد دارن حتماً حتماً با بهزیستی تماس بگیرن! تا تکلیفشون رو یکسره کنن

2728