موضوع: سفيدي پوست؟؟؟؟؟ + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
goli پست ها : 155عضویت:1389/1/26
1389/5/21 - 6:59 عصر
سلام

بچه ها كسي مي دونه براي سفيد شدن پوست جنين چي بايد خورد؟

يا كسي خودسش اين كار را كرده و بچش سفيد بوده ؟
آرنيكا پست ها : 29عضویت:1389/5/8
1389/5/21 - 8:45 عصر
خانومي تغذيه خوب پوستت رو ميتونه روشن و شفاف بكنه
شير زياد بخور,سبزيجات,كلم براكلي,گوجه فرنگي ,چاي سبز,ميوه,آب,جيگر,انواع توت مثل توت رنگي,شاتوت و ....,ماهي و همهي اينرو با لذت بخور اگه همه چي روزانه بخوري خيلي خيلي روي زيبايي و رنگ چهره تاثير داره كه من خودم به شخصه اثرشو به چشم ديدم
جعفري هم رو پوست بزار,ماهي يك بار اسيد ميوه كن,اسيد ميوه پوست رو يكنواخت و 1يا 2 درجه روشن ميكنه
حمام كه ميري آخر حموم با آب يخ صورتت رو چند بار بشور روي تازگي پوست موثره
يه فوم سفيد كننده oriflame هم هست(white foming cleanser) كه خيلي خوبه و قيمت مناسبي هم داره 9000 تومان
البته الان من هر جا پرسيدم تموم كردن ولي بگردي احتمالا پيدا ميشه
آرنيكا پست ها : 29عضویت:1389/5/8
1389/5/21 - 8:48 عصر
ههههههههههههههههه من فكر كردم پوست خودت رو ميگگيييييييييييييييييي الان خوندم نوشتي جنييييييييييييييييين
براي جنين و زيبا شدنش
واما اگر دوست داريد بچه سفيد و خوشگل بشه شنيدم كه خوردن سيب خيلي خوبه مخصوصا اگر سوره يوسف را به آن بخواني و همچنين اگر مرد قبل از بارداري گلابي بخوره و زن حين بارداري، خوردن خربزه هم براي زنان باردار باعث خوشگلي بچه ميشه ، انار عليرغم تصور همه باعث سبزه و سياه شدن بچه ميشه و يك چيز مهمتر اينكه اگر ميخواهيد فرزندتان سفيد بشه در حين بارداري نذاريد پوست بدنتان چرب بمونه و مرتب ليف بزنيدو دوش بگيريد.فلفل و ترشي و كلم كمتر ميل كنيد.موقع بسته شدن نطفه اگر مادر و پدر چهره فرزندشونو تو ذهنشون مجسم كنن هم واقعا موثره ... نيروي فكر و ذهن واقعا معجزه ميكنه ...
مامان ارين پست ها : 573عضویت:1389/1/31
1389/5/22 - 12:04 صبح
man sare pesaram sib,hendoneh,holo,talebi kheyli mikhordam vaghti be donya omad mesle holo bood.Khoshkelo sorkho sefid.Mashalahhhhhhhhhh ghorbonesh beram
yas پست ها : 368عضویت:1387/3/24
1389/5/22 - 12:13 صبح
منم تقريبا اون مواردي رو كه ميگفتن رعايت ميكردم عرق كاسني ميگفتن خوبه روغن زيتون و خود زيتون و كلا دوستان كبد اما در آخر ني نيم به خانواده پدريش رفت و سبزه نمكي شد.الهي قربونش برم كه با هر رنگ پوستي كه باشه عاشقشم.اينو وقتي بچت دنيا اومد خودت دركش ميكني.
       فقط 7 هفته و 0 روز به تولد باقی مونده !
عفيفه پست ها : 226عضویت:1388/9/5
1389/5/22 - 1:28 صبح
من انار خوردم چه جور... سيب هم بعضي وقتا مي خوردم....... قره قوروت رو بهم گفتن نخور بچه ات زشت مي شه ولي من نتونستم تحمل كنم و بسته بسته مي خوردم اخرش هم ني ني ام شد همين نانازي كه مي بينيد... نه سبزه شد نه زشت خدا رو شكر
بيشترش به ژنه عزيزم
       فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !
سالومه پست ها : 11925عضویت:1388/9/14
1389/5/22 - 12:08 عصر
من واقعا در مورد سيب خوردن روزانه زن باردار اعتقاد دارم. معجزه مي كنه
توصيه هاي تغذيه اي خانم آرنيكا هم خيلي موثره
بچه منو همه از آب و رنگ صورتي و سفيدش تعريف مي كردند. من در زير ميگم چيكارا كردم و نكردم
اما البته مسئله ژنتيك رو هم در نظر بگيريد.
من در دوران بارداري اين چيز ها رو مطلقا نخوردم:
شكلات، شيريني مخصوصا خامه اي، كنسرو از هر نوع، غذاي بيرون و فست فود، سوسيس و كالباس، نوشابه ، غذاي مونده

چيز هايي كه خوردم:

هر روز ميوه و سبزيجات، سيب خيلي خيلي ، شير و ماست ، غذاهاي تازه و سالم خونگي

در مصرف گوشت قرمز هم افراط نكردم و به نوع و سلامتش خيلي اهميت دادم

در طب سنتي هم از خوردن انار براي زن باردار ميگن كه البته من اينكارو نكردم
خوردن هلو هم
اي دريغ از تو اگر چون گل نرقصي با نسيم/ اي دريغ از من اگر مستم نسازد آفتاب/ اي دريغ از ما اگر کامي نگيريم از بهار/ گر نکوبي شيشه غم را به سنگ/ هفت رنگش مي‌شود هفتاد رنگ
مامان آرمين پست ها : 2781عضویت:1389/3/3
1389/5/22 - 7:52 عصر
سلام
صبح و شب يك عدد سيب بخور.
~حسنا~ پست ها : 18320عضویت:1389/5/21
1389/5/22 - 8:57 عصر
سيب ... انار ... بادام ... ژن هم موثره خيلي زياد ...
افسوس روزي خواهد آمد كه بي ديني، نمادروشن فكري است!(دكتر علي شريعتي )
goli پست ها : 155عضویت:1389/1/26
1389/5/23 - 9:08 صبح
بچه ها مرسي از نظر هاتون

نظرتون در مورد عرق كاسني چيه؟
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: