2737
2734
عنوان

تمام باید نبایدها واسه نی‌نی دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 281835 بازدید | 370 پست

هشت ماده غذایی که میل جنسی شما را بالا میبرد :

سیب

خوردن سیب در طول روز با از بین بردن بوی بد دهان شما باعث میشود که شریک زندگیتان بیشتر به شما نزدیک شود علاوه براین کلسترول شما را پایین می آورد.

مارچوبه

این گیاه خوشمزه سرشار از ویتامین هایی است که نقش کلیدی در ساخت هورمونها دارند.

موز

این میوه شامل آنزیمی برای تقویت میل جنسی در مردان است علاوه بر این درد مفاصل را نیز کاهش میدهد.

کرفس

این گیاه باعث آزاد شدن هورمونی در عرق و بوی بدن مردان میشود که زنان را به خود جذب میکند .

انجیر

این میوه دلپذیر به دلیل برخورداری از مقادیر بالای اسیدهای آمینه میل جنسی شما را شعله ور میکند.

سیر

بوی بد سیر را میتوانید با خوردن سیب از بین ببرید اما هرگز از خوردن آن صرف نظر نکنید چرا که سیر با افزایش جریان خون در اندامهای جنسی موجب تقویت قوای جنسی شما میشود.

صدف

حاوی روی بسیار بالا برای تولید تستوسترون در مردان است . یامز وحشی این گیاه باعث افزایش حساسیت آلت تناسلی میشود.

١١ بار. ای یر ای منفی. سه بار با داری طبیعی منجر به سقط. دوبار انتقال منفی در سیکل نجرال مشکل ایمنی و انعقادی و تنبلی،همسرم سالم، انتقال سوم به لطف خدا باردار شدم، دعام کنید

از سرطان سینه جلوگیری کنید

خانم‌هایی که به‌طور مرتب از انبه در رژیم غذایی خود استفاده می‌کنند می‌توانند دربرابر صدمات ناشی از رادیکال‌های آزاد مقاوم‌تر شده و خطر ابتلا به سرطان سینه در آنها کاهش ‌یابد. نتایج مطالعه محققان دانشگاه تگزاس نشان داده انبه حاوی انواع مختلفی از مواد پلی فنول است که تصور می‌شود از رشد سلول‌های سرطانی در سینه جلوگیری می‌کند.

ایده جدید: انبه را خرد کرده و در سالاد بریزید یا این‌که برش‌های آن را با آبلیمو و پودر فلفل قرمز مصرف کنید.
١١ بار. ای یر ای منفی. سه بار با داری طبیعی منجر به سقط. دوبار انتقال منفی در سیکل نجرال مشکل ایمنی و انعقادی و تنبلی،همسرم سالم، انتقال سوم به لطف خدا باردار شدم، دعام کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وجود ویتامین C برای ساخت کلاژن موجود در جداره‌ی رگ‌های خونی، پوست، اسکلت، تاندون ها، رباط‌ها یا لثه لازم و ضروری است. این ویتامین همچنین باعث جذب هر چه بهتر آهن موجود در مواد غذایی می‌شود. یعنی اگر می‌خواهید آهنی که مصرف می‌کنید حتماً به بهترین نحو جذب بدنتان شود حتماً باید در کنار آن یک ماده‌ی غذایی حاوی ویتامین C هم میل کنید. این ویتامین از بیماری‌های زمستانی پیشگیری می‌کند. در واقع این ویتامین با ویروس‌ها و باکتری‌ها مقابله و خستگی زمستانی را از جان شما به در می‌کنند.

منابع ویتامین C: مرکبات، فلفل دلمه ای، فلفل، میوه و سبزیجات سرشار از این ویتامین نشاط آفرین می‌باشند.

وجود ویتامین A برای سلامت پوست و غشاهای مخاطی (چشم‌ها، مجاری تنفسی و ادراری، روده ها) که در خط مقدم مقابله با باکتری‌ها و ویروس قرار دارند لازم و ضروری است

ویتامین B1

ویتامین B1 در متابولیسم اسیدهای آمینه و تبدیل گلوکز به انرژی نقش فعالی دارد. وجود این ویتامین برای حفظ سیستم عصبی ما ضروری است. به این ترتیب که برای بهبود عملکرد ذهنی و حافظه‌ی ما مفید و لازم است.

منابع ویتامین B1: غلات کامل، گوشت‌ها، حبوبات، میوه ها و غذاهای دریایی.

ویتامین A

وجود ویتامین A برای سلامت پوست و غشاهای مخاطی (چشم‌ها، مجاری تنفسی و ادراری، روده ها) که در خط مقدم مقابله با باکتری‌ها و ویروس قرار دارند لازم و ضروری است. این ویتامین به شکل بتاکاروتن در گیاهان وجود دارد.

منابع ویتامین A: ویتامین A در مواد غذایی حیوانی مانند زرده‌ی تخم مرغ، کره، جگر و روغن ماهی و غیره به وفور یافت می‌شود. بتاکاروتن هم در سبزیجاتی مانند هویج، اسفناج و زردآلو وجود دارد

ویتامین B12

خانواده‌ی ویتامین B12 با همکاری فولات‌ها در تولید انرژی در داخل سلول‌ها و بهبود عملکرد سیستم عصبی شرکت دارند.

منابع ویتامین B12: در کله پاچه، گوشت قرمز، ماهی، محصولات لبنی و غذاهای دریایی به میزان کافی ویتامین B12 وجود دارد.

آهن

از هر چه بگذریم به اصطلاح «آهن ضروری‌تر است». این ماده‌ی معدنی برای تولید آدنوزین تری فسفات (ATP) یعنی اولین منبع انرژی بدن لازم است. کاهش یا کمبود آهن در بدن باعث کاهش قدرت ذهن، خستگی، کاهش تمرکز و غیره می‌شود. بدن نمی‌تواند آهن تولید کنند برای همین باید از طریق مواد غذایی جذب کند.

روی یا همان زینک در تمام سلول‌های بدن ما وجود دارد. نتایج پژوهش‌های

متعدد نشان می‌دهد که روی، شدت سرماخوردگی را کاهش می‌دهد و همچنین

از ابتلا به این بیماری‌ها پیشگیری می‌کند

متأسفانه کمبود آهن و کم خونی در بین خانم‌های جوان و زنان باردار، شیوع بیشتری دارد. برای همین لازم است آهن مورد نیازشان را از طریق مصرف گوشت قرمز تأمین کنند زیرا این مواد غذایی آهن بیشتری نسبت به سبزیجات دارند.

منابع آهن: بوقلمون، کله پاچه، گوشت قرمز، ماهی، حبوبات و غیره.

سلنیوم

سلنیوم حاوی خواص آنتی اکسیدانی است. خواص این ماده‌ی معدنی در پیشگیری از سرطان محرز است. در عین حال سلنیوم نقش موثری در بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن دارد. سلنیوم همچنین نقش غیر قابل انکاری روی خلق و خو، حافظه، اضطراب و افسردگی می‌گذارد. یعنی کمبود این ماده‌ی معدنی تأثیر منفی روی سیستم عصبی ما دارد.

منابع سلنیوم: گردوی برزیلی، غلات کامل، پیاز، بروکلی و غیره.

روی

روی یا همان زینک در تمام سلول‌های بدن ما وجود دارد. نتایج پژوهش‌های متعدد نشان می‌دهد که روی، شدت سرماخوردگی را کاهش می‌دهد و همچنین از ابتلا به این بیماری‌ها پیشگیری می‌کند.

منابع روی: جگر گوساله، گوشت گاو، کنجد و غیره.
+ نوشته شده در سه شنبه نوزدهم دی 1391ساعت 13:4 توسط محمد | نظر بدهید

از بین بردن سنگ کیسه صفرا با
استفاده از روش طبیعی

این روش در مورد افراد بسیاری موثر واقع شده است. اگر شما استفاده کردید و مفید بود لطفا آن را به دیگران هم توصیه نمایید. هیچ هزینه‌ای را به دکتر نمی‌پردازید و فقط سود ان نصیب استفاده کننده می‌شود و شما که معرف این روش بوده‌اید اجر می‌برید.
ما سنگ کیسه صفرا را در حالت عادی مورد اعتنا قرار نمی‌دهیم و در صورتی که همه دارای سنگ کیسه صفرا هستند. بیشتر مواقع علت سرطان کیسه صفرا همین سنگ کیسه صفرا است. سرطان هم می‌تواند اولین ناراحتی کیسه صفرا نباشد. دکتر چیونان چینی معتقد است که مسایل متعدد دیگری نیز می‌تواند باعث سرطان شود ولی این هم یکی از آنهاست.
تحقیقات در چین نشان داده است که اغلب کسانی که دچار سرطان می‌شوند سنگ هم دارند. ما همه سنگ کیسه صفرا داریم و مهم نیست که کوچک است یا بزرگ یا تعداد ان زیاد است یا کم ولی داریم.
یکی از عوارض سنگ کیسه صفرا احساس نفخ و سنگینی است بعد از یک وعده غذای همراه با پرخوری. احساس می‌شود که غذای خورده شده هضم نمی‌شود. اگر جدی‌تر شود احساس درد در ناحیه کبد است.
بنابراین چنانچه فکر می‌کنید شما هم سنگ کیسه صفرا دارید ما روش زیر را جهت دفع طبیعی انها به شما پیشنهاد می‌کنیم.
این روش برای کسانی که دارای کبدی ضعیف هستند نیز مفید فایده است چون کبد و کیسه صفرا در کنار هم ومکمل هم هستند.
رژیم:
١) برای پنج روز اول، هر روز ٤ لیوان آب سیب یا این که ٤ یا ٥ عدد سیب میل نمایید. هر کدام که ترجیح می‌دهید. البته آب سیب باعث نرم شدن سنگ‌ها می‌شود. در طول این 5٥ روز وضعیت غذایی‌تان همان وضع معمول خودتان است.

٢) در روز ششم شام میل نکنید.

٣) در ساعت ٦ بعد از ظهر، یک قاشق چایی خوری سولفات منیزیم (اپسوم سالت) را با یک لیوان اب ولرم میل کنید.

٤) در ساعت ٨ بعد از ظهر نیز مورد ٣ را تکرار کنید. سولفات منیزیم موجب باز شدن مجرای کیسه صفرا می‌شود.

٥) در ساعت ١٠ بعد از ظهر نصف فنجان روغن زیتون را با نصف فنجان آب لیموی تازه به خوبی مخلوط کنید و میل نمایید. روغن زیتون در واقع مسیر حرکت سنگ را روغن کاری می‌کند و دفع سنگ را آسان‌تر می‌کند. یک فنجان مساوی ٢٥٠ میلی‌لیتر. یک فنجان آب لیمو مساوی حدود آب ٣ عدد لیموی آبدار بزرگ است.

صبح روز بعد شما سنگ‌های سبز رنگی را در مدفوع خود مشاهده خواهید کرد. آنها در کاسه توالت غوطه ورند. اگر خواستید می‌تواند آنها را بشمارید. من بیمارانی داشته‌ام که تا ٤٠، ٥٠ و حتی تا ١٠٠ سنگ دفع کرده‌اند.
حتی اگر شما هیچ عوارض کیسه صفرا ندارید، ممکن است چند تایی سنگ داشته باشید، همیشه خوبه که یک کیسه صفرای تمیز و بدون سنگ داشته باشیم و همیشه با این روش چند وقت به چند وقت تمیزش کنیم.
2728

اگر شما هم برای بچه دار شدن لحظه شماری می‌کنید و می‌خواهید خداوند فرزند سالمی به شما ببخشد از مصرف مواد غذایی زیر غافل نشوید. مواد غذایی معرفی شده در این مطلب کوتاه قدرت باروری شما را بالا می‌برد.

محصولات لبنی کامل

نتایج پژوهشی که در سال 2007 به چاپ رسیده نشان می‌دهد زنانی که روزانه محصولات لبنی کامل مانند یک فنجان بستنی یا ماست چرب یا 30 تا 60 گرم پنیر می‌خورند در مقایسه با زنانی که فقط محصولات لبنی کم چرب یا بدون چربی مصرف می‌کنند شانس بیشتری برای بچه دار شدن دارند. اگر می‌خواهید بچه دار شوید روزانه حتماً یک فنجان از محصولات لبنی کامل در برنامه‌ی غذایی‌تان بگنجانید.

سیر

سیر حاوی سلنیوم است که خطر سقط جنین را کاهش می‌دهد و قدرت باروری مردها را بالا می‌برد. سیر همچنین سرشار از ویتامین B6 است که نقش موثری در تنظیم هورمون‌ها و تقویت سیستم ایمنی بدن دارد. پس شک نکنید و این ماده‌ی غذایی را نیز وارد برنامه‌ی غذایی‌تان بکنید. برای رفع بوی بد آن نیز می‌توانید از جعفری استفاده کنید. جویدن جعفری بوی سیر را کاهش می‌دهد.

گوجه فرنگی و سس آن

لیکوپن ماده ای است که در گوجه فرنگی وجود دارد و تعداد اسپرم ها را افزایش می‌دهد و از ابتلا به سرطان نیز پیشگیری می‌کند. سس گوجه فرنگی نیز حاوی میزان زیادی لیکوپن می‌باشد و خوشبختانه خیلی از مردم هم این سس را دوست دارند. البته توصیه می‌کنیم خودتان سس گوجه فرنگی را در منزل تهیه کنید. به خاطر اینکه سس‌های گوجه فرنگی صنعتی حاوی میزان زیادی قند هستند.

مواد غذایی سرشار از زینک

زینک یا همان روی تأثیر مثبتی روی کیفیت اسپرم و تولید تخمک دارد. برای بهره‌مند شدن از زینک، تخم مرغ، آرد گندم و تخمه‌ی آفتابگردان میل کنید. از این گذشته مصرف انجیر و شکلات سیاه را نیز در کنار این مواد غذایی فراموش نکنید.

ماهی

نتایج پژوهشی که در مجله‌ی Biology of Revolution به چاپ رسیده نشان می‌دهد که مصرف ماهی آزاد، تن، ماکرو و ماهی ساردین که سرشار از اسیدهای چرب امگا - 3 هستند کیفیت اسپرم را بالا می‌برند و به این ترتیب قدرت باروری مردان نیز بیشتر می‌شود. محققان به همه‌ی مردانی که نگران قدرت باروری خود هستند توصیه می‌کنند که ماهی‌های سرشار از امگا - 3 را وارد برنامه‌ی غذایی خود کنند.
سلام خانمهای گول،قابل نداره،انشاالاه که بدرد بخور،و منم یه دعای خیر می‌کنید، این مطلب رو از گوشه‌ گوشه‌ دنیای مجازی براتون جم می‌کنم،و اینجا میزارم،،اگر شما هم تجربهی دارید بگید

من امروز واسه روز ۱۱ رفتم سونو،البته این در هورمون مصرف نکردم،اندازه تخمک ۱۲ میلیمتر بود،،گفت دوشنبه برم واسه سونو،،من سیکل ۳۲ تا ۳۶ روز دارم،شاید بخاطر همینه،تخمک گذریم دیرتر،،رزی ۱ میلیمتر رشد می‌کنه،،البته بگم کلی‌ رازیانه خوردما،،حالا بازم رفتم سونو میام خبر میدم،،اما یه چیز بگم ۲ سال پیش وقتی‌ میرفتم سونو و رازیانه خورده بودم فقط تقریبا ۱۶ تا ۱۸ بود،،و میشد‌ای یو‌ای کرد،

می‌خوام بگم بدن عدم یک جور نمیمونه ،این هم بعد از این همه هورمون،

می‌شه بگید شما پزشکتن چه ویتامینی براتون تجویز کرده،،و آیا تاثیر داشت براتون؟
2738
maman bahari va parinaz jan ghabel nadasht
سلام عسل جان
ممنون از این همه مطالب آموزنده ای که گذاشتی.
اگه مطالب و اطلاعاتی از IVF داری لطف کن و بزار من باید این عمل رو انجام بدم ولی از طریق تخمک اهدا
و همچنین مطالبی در مورد آماده کردن رحم برای این عمل ممنون میشم.
...وقتی خدا در پنجره بهشت را باز کرد,از من پرسید! آرزوی امروزت چیست؟
من گفتم,لطفا کسی که در حال خواندن این متن است را در پناهت حفظ کن!!!
1- اسیدهای چرب اساسی بیشتری مصرف نمایید :
مطالعات زیادی نشان داده، که مصرف اسید های چربامگا تری که عمدتا در غذاهایی مانند ماهی های آبهای سرد مثل سالمون و همچنین آجیل ها مثل گردو ، بادام و یا دانه هایی مانند کنجد و قلوس وجود دارد،سبب کاهش علائم دیسمنوره (علائم قبل از قاعدگی)می گردد.
2-غذاهایی که باید یک هفته قبل از شروع قاعدگی مصرف نمایید:
یک هفته قبل از شروع پریود بهتر است ازاسفناج،تمشک وگردواستفاده کنیدوهمچنین از زعفران ،رازیانه ، ترخون ،تره فرنگی، موسیر،فلفل سیاه ،دارچین و پوست پرتقال بیشتری در موقع طبخ غذاها استفاده نمایید.

3-از دم کرده های زیر استفاده نمایید :
چایی بابونه ، زنجبیلٰ سنبل الطیب و گل گاوزبان، تمشک وسرخ ولیک در کاهش درد وایجاد آرامش در شما بسیار موثرند.

4- مکملهای منیزیوم مصرف نمایید:
در بعضی از خانمها به دلیلّکاهش سطح منیزیوم خون ، دچار دردهای پیش ازقاعدگی می گردند ، لذا توصیه می گردد، یک هفته قبل از پریود، شروع به مصرف روزانه 500 میلیگرم به علاوه 50 میلیگرم ویتامین B6نمایید که بسیار در کاهش دردو گرفتگی های زیر شکم بسیار مفید است.
7-شکلات تلخ:
در شکلات و به‌ویژه شکلات تلخ ترکیباتی وجود دارد که سبب می‌شود گردش خون در بدن سریع‌تر شود. در عین حال خوردن شکلات تلخ در تنظیم استروژن و پلاکت خون هم نقش موثری دارد.در واقع استفاده از شکلات تلخ چند روز پیش از آغاز قاعدگی سبب می‌شود که ماده دوپامین در خون فعال شود و به همین دلیل حسی از شادی در بدن احساس شود. برای این منظور بیشتر به سراغ شکلات تلخ ۷۰ درصد بروید

8-کلسیم:
تحقیقات نشان می‌دهد، دریافت کافی کلسیم و تعادل آن در بدن می‌تواند عوارض این دوران را کاهش دهد. تعادل کلسیم با دریافت میزان کافی کلسیم از فرآورده‌های لبنی یا مکمل‌ها ایجاد می‌شود؛ برای مثال مصرف کربنات کلسیم باعث کاهش عوارض قاعدگی می‌‌شود. محققان دریافته‌اند، مصرف پروتئین‌های حیوانی باعث افزایش دفع کلسیم توسط کلیه می‌شود و با کاهش مصرف پروتئین‌های حیوانی، دفع کلسیم به نصف میزان قبلی خود می‌رسد.
برای افزایش احتمال باروری، باید کلیه مواد مغذی در حد نیاز مصرف شوند و در بین آنها، موادی که مهمتر هستند به ترتیب بیان می شوند: اسیدهای چرب ضروری که در روغن های گیاهی، روغن دانه ها و مغزها موجود هستند و برای حفظ تعادل هورمونی مورد نیازند. عقیمی در مردان و زنان در ارتباط با کمبود ویتامینE است، چون با کمبود این ویتامین بافت های تولید مثلی تخریب می شوند.ویتامین E که در افزایش میل جنسی تاثیر زیادی دارد. این ویتامین بیشتر در منابع گیاهی مانند روغن آفتاب ‌گردان و زیتون، ذرت و بادام، آجیل تازه(فندق، بادام، گردو)، اسفناج، کلم پیچ، سویا و سیب زمینی یافت می ‌شود.

در میوه‏ هایی مانند هلو و مارچوبه هم این ویتامین وجود دارد. به‌ جز منابع طبیعی، ویتامین E به صورت مصنوعی و به شکل قرص و آمپول نیز تولید می ‌شود ولی بهتر است از منابع طبیعی نیاز روزانه تأمین شود، نیازی که معادل 7 تا 9 میلی ‌گرم در روز است. منیزیم، روی و ویتامینA برای تولید سلول تخم مورد نیاز است. به طوری که کمبودVIT-A می ‌تواند موجب کاهش قدرت باروری شود. این ویتامین در آقایان باعث ساختن اسپرماتوزوئید می ‌شود و در خانم‌ ها هم روی تولید هورمون‌ های جنسی که به باروری کمک می ‌کنند، موثر است.
مقادیر کافی زینک (روی)
چندین بررسی نشان داده است حتی نقائص کوتاه مدت روی می تواند حجم اسپرم و سطوح تستوسترون را کاهش دهد . منابع غنی دریافت ۱۱ میلی گرم روی مورد نیاز در روز شامل صدف های خوراکی ( شش عدد صدف با اندازه متوسط دارای ۱۶ میلی گرم روی هستند)، لوبیای سیاه ( یک فنجان دارای ۳٫۵ میلی گرم روی است) و …. دریافت اسید فولیک دریافت فراوان اسید فولیک را فراموش نکنید . بررسی ها نشان داده است در مردانی که سطح این ویتامین کلیدی از خانواده B پایین است ، همانند خانم ها نیازمند کاهش میزان خطر ناهنجاری های لوله عصبی هستند .

در آن ها شمارش اسپرم پایین می آید . شاید بتوان نیاز روزانه ۴۰۰ میکروگرم اسید فولیک را با خوردن آب پرتقال و … دریافت نمود ؛ اما خوردن مکمل اسید فولیک برای محکم کاری ، بی ضرر است . دریافتی کلسیم و ویتامین D دریافت آن ها را بالا ببرید . دریافت روزانه ۱۰۰۰ میلی گرم کلسیم و ۱۰ میکروگرم ( ۴۰۰IU ) احتمالا باروری را افزایش می دهد (به گفته پژوهش گران دانشگاه ویسکانسن در مادیسون) . منابع خوب کلسیم شامل شیر بدون سرشیر و ماست هستند و ویتامینD در شیر و ماهی آزاد یا همان سالمون یافت می شود .

قطع مصرف الکل
اگر چه نوشیدن گه گاه آن بی خطر شمرده می شد،بررسی ها نشان داده است که نوشیدن روزانه شراب و آبجو می تواند سطوح تستوسترون و شمارش تعداد اسپرم را کاهش دهد و هم چنین تعداد اسپرم های غیر طبیعی را افزایش دهد . هم وطنان غیر مسلمان به این نکته توجه داشته باشند .
2706