2737
2734
عنوان

تمام باید نبایدها واسه نی‌نی دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 281859 بازدید | 370 پست
ببخشید کلسیم دی رو یادم رفت بگم از روز سوم تا روز 10 روزی 3تا استرودیول از شنبه شده چهار تا ویتامین ای یه روز در میون بقیه مکملا هر روز البته ماه قبل که کنسل شد دکتر گفت مکملا رو قطع نکن باید رحم تقویت بشه فقط استرودیول رو قطع کرد که اینبار از روز سوم شروع کرد دوباره
و من یقنط من رحمة ربه الا الضالون «جز گمراهان چه کسى از رحمت پروردگار خود ناامید مى شود؟» سوره حجر، آیه 56.
شیر سویا خوبه بعد انتقالم بخوور اصلا دیر نیست،،خیلیا روز ٢٠ انتقال دادن نترس لوبیا سبزو همه امتحان کردن اینجا میکن ضخامت ٧ هم خوبه از ٧ میکن برو انتقاال
١١ بار. ای یر ای منفی. سه بار با داری طبیعی منجر به سقط. دوبار انتقال منفی در سیکل نجرال مشکل ایمنی و انعقادی و تنبلی،همسرم سالم، انتقال سوم به لطف خدا باردار شدم، دعام کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون خیلی برام دعا کن یه استرسم اینه جنینا از فریز در نیان یه استرسم ضخامت رحم هست
و من یقنط من رحمة ربه الا الضالون «جز گمراهان چه کسى از رحمت پروردگار خود ناامید مى شود؟» سوره حجر، آیه 56.
اووکادو هم عالیه اگر دم دستته روزی یکی بخوور شکلش شبیه رحمه زن میمونه و پر از ویتامینهای خوب برای رجزن هست لیلیان روزی یمی میخور کلی تخمکاش با کیفیت و زیاد شد نسبت به قبل،من خیلی بدم میاد هفتای بکی میخورم
١١ بار. ای یر ای منفی. سه بار با داری طبیعی منجر به سقط. دوبار انتقال منفی در سیکل نجرال مشکل ایمنی و انعقادی و تنبلی،همسرم سالم، انتقال سوم به لطف خدا باردار شدم، دعام کنید
2728
از فریز در میاان من مطمینم،،ارامش داشته باش،بیاده روی کن،کمی. ورزش شکم کن خونرسانی خوب بشه خبر سونوی بعدیتو بده لوبیا سبز الان بخووووووور
عسل تا قبل از این ماه اصلا حالم خوب نبود همش بیحال بودم حوصله هیچکاری رو نداشتم بعد سقط هموگلبینم 7 رو 1 بود با اینکه داروی آهن و مولتی ویتامیل خوردم زیاد تاثیر نداشت اما این مکملا حالم رو بهتر کرده تازه بعد 8 ماه چشمام باز شده خیلی خوبم
هم پیاده روی میکنم از امشب الانم میرم لوبیا سبز بزارم بپزه ممنون راهنماییم کردی دوست گلم سعی میکنم آرامش داشته باشم چهارشنبه میام خبر میدم
نسترن منم سقطو تجربه کردم میفهممت. قوی باااش،،قبل انتقال یه فسنجونم بخوور حسابی تقویت شی. گرمو خوبه،، منم بعد سقطام حالم بد نا امید،،اما خدا دوباره دستمونو میگیره بلندمون میکنه،،
2738
عسل جون من همیشه این جمله رو زیر پستام تو وبم مینویسم (خدایا یقین دارم به رحمتت و یقین دارم که محبتت را نصیبم خواهی کرد) من هیچوقت نا امید نمیشم تا لحظه آخر امیدم از خدا قطع نمیشه انشا الله همه منتظرا به مراد دلشون برسن
نسترن جون،عزیزم کاش بیای بگی از حال و احوالت
سلام عسل جون دارم خل میشم انقدر فکر و خیال میزنه به سرم فردا نوبت سونو دارم میام بهت خبر میدم چی شد
من چهارشنبه سونو شدم ضخامت رحمم کم بود یه آمپول داد gcsf اگه شنبه سونو کنه ضخامت کم باشه انتقال کنسل میشه
2706