2733
2734
عنوان

تمام باید نبایدها واسه نی‌نی دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 281866 بازدید | 370 پست
بنام خدا من از امروز امبولامو شروع میکنم خواهرا دعا فراموش نشه. برای من. اکر این مطالب بتونه کمکتون کنه خوشحال میشم. منو از دعاتون بی نسیب نکنید شما هم از تجربیات یا جیزهایی که شنیدین و مفیده بیاین بکین
١١ بار. ای یر ای منفی. سه بار با داری طبیعی منجر به سقط. دوبار انتقال منفی در سیکل نجرال مشکل ایمنی و انعقادی و تنبلی،همسرم سالم، انتقال سوم به لطف خدا باردار شدم، دعام کنید
کیست تخمدان یکشنبه 13 شهریور‌ماه سال 1390 ساعت 08:36 ق.ظ صبح ناشتا جوشونده ی گل همیشه بهار .... با عسل خورده شه صبحانه بخور بعد جوشونده ی مریم گلی + رازیانه ... عصر هم یک استکان جوشونده ی بومادران یا عرق بومادران ... شب قبل از خواب یک استکان عرق فراسیون که واقعا واسه کیست عالی جواب میده عزیزم ... چای و ترشی و ماست و دوغ نخور .... درست میشه .... تو پریودی هم همرو قطع کن و زنیان دم کن بخور ...
١١ بار. ای یر ای منفی. سه بار با داری طبیعی منجر به سقط. دوبار انتقال منفی در سیکل نجرال مشکل ایمنی و انعقادی و تنبلی،همسرم سالم، انتقال سوم به لطف خدا باردار شدم، دعام کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنبلی تخمدان یکشنبه 13 شهریور‌ماه سال 1390 ساعت 08:05 ق.ظ صبح ها ناشتا گل همیشه بهار دم کن بخور ... بومادران برای معده و تخمدانت خیلی خوبه .... 3 دقیقه بجوشه ... و بعد بخورش ... رازیانه در غذاهات بریز و بخور ... ترکیب رازیانه + زیره هم برای معدت خوبه و هم برای تخمدانت ... واژینال عسل کن ...
زخم دهانه رحم شنبه 12 شهریور‌ماه سال 1390 ساعت 02:43 ب.ظ من به شما توصیه میکنم جوشونده ی پونه + آویشن رو هم بخورید و هم توش بشینید .... 20 دقیقه در روز .. تا دوبار در روز هم مشکلی نداره .... واژینال عسل رو فراموش نکن .... و خوردن عرق پولک برای رفع عفونت ادراری موثره .... شما چای و لبنیات رو نخور .... باور کنید که بسیار بیماری زا هستن .... برای زخم رحمتون ... مصرف عرق فراسیون و رازیانه و مریم گلی (سالویا ) و گل همیشه بهار رو جدی بگیرید ...
2728
زخم رحم جمعه 11 شهریور‌ماه سال 1390 ساعت 11:11 ب.ظ باید اول ضد عفونی بشی .... شیرینی و شکلات رو بزار کنار کلا تو بیماریهای رحمی و تخمدانی نقش دارن ... روزانه پونه دم کن بخور جای چایی .... خودتو با جوشونده برگ اکالیپتوس تمیز بشور .... اسانس میخک و لوسیون میخک و دم کرده اون هم خوبه ... نه اینکه بخوری خودتو شستشو بدی ... شستن با جوشونده دانه شنبلیله هم موثره ... پونه رو میتونی هم بخوری و هم خودتو باهاش شستشو بدی .... میتونی حتی بخور بدی خودتو ... گل بابونه هم همینطور .... رژیم غذاییتو درست کن .... غذاهای مقوی کبد باید بخوری .... کبد خیلی موثره در درمان هرنوع بیماری ... عصبی هم نشو .... بیشتر گیاهخواری کن ... غذاهای سالم .... و پرانزژی ... 6 ماه باید سعی کنی گیاه خواری رو رعایت کنی .... اگر خیلی هوس گوشت کردی بیشتر از هفته ای یکیار سعی کن نخوری.... عسل زیاد بخور .... عسل سبزیجات ومیوه جات درمان قطعین برای تو .... کمی گندم رو بگیر نیم کوب کن بعد بجوشون و وقتی ولرم شد خودتو باهاش بشور .... صمغ درخت زیتون ( انگبین زیتون )‌رو در دهانه رحم قرار دهید ... + زخمتو بخور عنبرنسا بده حتما .... عالی جواب میده ... نوشته شده توسط حسنا | چاپ یادداشت | 0 نظر del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
خوب. از امروز میخام با جوشانده میخک خودمو بشورم ماه بیشم کلی دم کرده اویشن تازه خوردم ترشحاتم بهتر شد اما اون حالت زخم هست تا جواب ازمایشم بیاد. میخوام وازینال عسل هم بکنم.
 . درمان ناباروری: برای برطرف کردن این مشکل،به مردان توصیه می شود ٢ قاشق غذاخوری عسل را قبل از خواب میل کنند.در کشورهای چین،ژاپن و خاوردور که با مشکل ناباروری مواجه اند،خانم ها در طول روز مخلوطی از مقداری پودر دارچین و یک دوم قاشق چای خوری عسل را به طور مرتب روی لثه و داخل دهان خود قرار می دهند تا مخلوط حاصل از طریق بزاق وارد بدن شود.زوجی که مدت ١٤ سال بچه دار نمی شدند با شروع مصرف عسل و دارچین پس از مدت کوتاهی صاحب دوقلو شدند. 
تنها به خدا توکل می کنم که او برای کفایت امور کافی است. خدا جونم دوست دارم دوسم داشته باش.
2738
سلام عسل جون .اول اینکه امضا رو لطفا عوض کن چون این خودش یادآوری خاطره میشه و تو روحیه ت تاثیر میزاره. یه امضا با انرژی مثبت بذار .بذار با دیدنش آرامش بگیری بعدشم همه چی دست خداست عزیزم از ته دلت با آرامش کامل از خدا بخواه . معنی سوره مریم رو بخون مو به تن آدم سیخ میشه وقتی معجزه ها رو میبینه و میخونه.ایشالا که خدا بهترینها رو واسه شماو همه منتظرا بخواد
تنها به خدا توکل می کنم که او برای کفایت امور کافی است. خدا جونم دوست دارم دوسم داشته باش.
رها جان سلام عسل باید اصل باشه من ایران نیستم اما بجهها از عسل فروشی خریدن تو تهران عسل لاویج
خوشبختی عزیزم با جنتا از بجه های ivf تصمیم کرفتیم مراحل درمان رو بنویسیم تو امضا تا هی سوال نکنن ازمون
خوشبختی عزیرم. مرسی از دعای زیبات و سباس از مطلب خوبت خودت هم تحت درمانی؟؟
امبول دوم رو زدم التماس دعا بجه ها دیروز عسل وازینال کردم
سلام امروز روز خوبی. منو تو دعاتون فراموش نکنید
بجه ها فردا روز ٨ هست صبح میرم سونو. تو سونو روز ٤. ١٧ تا فولی. کوجولو دیده بود. البته هنوز دارو نزده بودم حالا خدا کنه فردا زیاد داشته باشم هرجند هیج احساسی تو تخمدونام ندارم
2706