2410
2553
عنوان

“سوسیس و کالباس با گوش گربه ؟؟؟؟!!!!!!!!!! ”

| مشاهده متن کامل بحث + 14244 بازدید | 30 پست

Image and video hosting by TinyPic کتابای طب سنتی بخونین و سخنرانی دکترهای طب سنتی رو گوش بدید مثل روازاده که در خارج طب خونده و طب سنتی رو علمی اثبات کرده و خدادادی که آزمایشگاه داره ... کاملا ترکیبات زهرمار هایی که به خوردمردم میدن رو گفته ...
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا ازشون نگذره..به اینا هم میگن آدم؟؟؟؟؟
مدلهای عکس اتلیه ای من: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=858963&PageNumber=1 مدلهای تقویم: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1596169&postID=60779012 اگه تقویم یا عکس اتلیه ای برای کوچولوتون میخواین به این لینکا سر بزنید[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_15.gif[/smiley][smiley]s/sm_50.gif[/smiley] ایمیلم: lovelyphoto2014@gmail.com
2720
2714
یه چیزی من میگم

اگه از روز اول آدم و حوا به جای اینکه گاو بکشن و بخورن گربه میکشتن و میخوردن الان دیگه باب شده بود که مردم گربه بخورن . و از گوشت گاو چندشمون میشد.

ولی من باور نمیکنم . حیوون قحطی بود که بیان گربه بدن به مردم .
دلتنگــــــــم .... دلتنگ آنچه که میتــــوانست باشد و حالا نیـســـــــــت....
مهنوش ... اینجا هم یه اتفاق اینجوری افتاد ... مرده رو گرفتن یک سال براش بریدن ... گوشت گربه و شیر الاغ میفروخت ( چند منظوره بود سوپریش ) !!!!!!!!!!!!!!! ماااااااااادر جان ... خیلی هم معروف بود گوشتاش ... ارزون میفروحت مشتریش زیاد بود ... واااااااای حالم به هم خورد ...
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
منم شنیده بودم.یه بستنی فروشی شیرهایی که برای درست کردن بستنی هاش میگرفته را اول خانمش توشون حمام شیر میگرفته و بعد اونا را به خورد مردم میدادند...........برای زن و مرده حکم اعدام داده بودند..البته من اینو از یکی از دوستام شنیدم.
منم قبلا شنیده بودم که یه نفر دیده بود کامیون حامل گربه های مرده چپ کرده بوده، گوشت گربه اونم به این مقدار میخوان چی کار آخه که میگین شایعه است؟
حداقل یک درصد احتمالشو بدین.... گوشت به این گرونی چه جوری سوسیس و کالباس درست می کنند و ارزونتر از گوشت می فروشند؟ اگه گوشت بود که خود گوشتو می فروختند، سودش هم براشون بیشتر بود. چه کاریه این همه خرجش کنند و ارزونتر از گوشت بفروشند؟
2706