2737
2734
سلام لطفا یک عطر خیلیییییییییییییییییییی خوشبو و باکلاس به من معرفی کنید میخوام بوش تک و ماندگار باشه قیمتشم مهم نیست

کسی عطر L رو شنیده؟تعریفشو شنیدم بوش چطوره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام من خیلی طرفداره عطرو م تقریبا ماهی 1عطر می خرم عطرایی که بوشو دوست دارم براتون می ذارم 1- ریچی ریچی (نینا ریچی) 2-وود زنونه 3-i love love 4-لایت بلو 5- مکس مارا 6-وریاچه صورتی 7- CH 8- دبیت زنونه 9-ایفوریا 10- مونت بلانچ بنفش 11- BOSS FEMME رنگش صورتیه 12-la of ysl 13- هیپنویز لانکوم 14-سی کی وان 15- coco chanel 16- sexy 212 17-angel blue 18- insolance 19-kenzo flower 20 gucci by gucci اگه بازم خواستی بگو برات اسم بدم
بعضــــــی وقـــتـا یه اتفـاقــــــــایی،
تــو زندگیت میـافتــه که...
باعـث میشه دیگـه اون آدم احمــــقِ سابـق نبــاشـــی...
و این خیلی خـــوبه!!
2738
اگه پیدا کردین اصلا در موردش شک نکنین که ارزششو داره یک بوی کلاسیک در عین حال جدید و با ماندگاری خیلی خیلی بالا من 1 ماهه پیش به یکی از لباسام زدم الان در کمدم رو باز می کنم بوش می پیچه
راست میگه بوبین هر کی یه سلیقه ای داره میشه یه عطر خوب مردونه هم معرفی کنید گلی جان واسه روز خنک و شیرین نباشه
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
عطر یه چیز سلیقه ایه .اصلا نمی شه گفت چه عطری برای چه کسی یکی بوی ملایم میپسنده یکی تند یکی شیرین یکی تلخ اما coco chdnel ، gucciو خیلی مارکهای دیگه که دوستان گفتن جزو عطرهای معروف
2706