2410
2553
می ترسم این 2 تا پسر خیلی بزرگ کردنشون سخت باشه آخرشم دختر یه چیز دیگه ست .... استرس گرفتم ... کاش حداقل یکیش دختر بود! کسی هست 2 تا پسر داشته باشه بهم بگه آیا خیلی سخته؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من 2 تا پسر دارم

عزیزم ببین همجنس باشن که خیلی بهتره
بچه کلا سخته بزرگ کردنش دختر و پسر هم نداره ایشالا سالم و سلامت باشن
در اینده 2 تا برادر میتونن پشت هم باشن و هوای هم رو داشته باشننننننننن
ای جان ای جان ای جان دارم میام به ایران😉
مبارکه.این چه حرفیه.دلشون رو نشکون.هر چی خدا بده شاکر باشیم.من خودم عشق پسر بودم اما خدا بهم یه دخمل دادواز همون روزی هم که فهمیدم نینیم دختره خدارو شکر کردم.چون صلاحه بندکانش رو بهتر میدونه.الان دخملم2.5سالشه.می خوام واسه دومی اقدام کنم.دوست دارم پسر شه اما اول می خوام سالم باشه و مثل دخملم زلزله
خدا جونم به خاطر وجود همسرم و دخترام هزاران مرتبه شکرررررررررررررر.مهرسای مامان 1فروردین جمع مارو 4نفره کرررررررد
2714
منم نینیم دختره هنوز دنیا نیومده خدارو شکر منم دلم پسر میخواست چون برادر ندارم خواستم باباجونم و خوشحال کنم ولی هزار بار شکر عزیزم ایشالله سومی دختر میشه خخخخخخخخخخخخ دومی منم پسمل میشه
عشقم زندگیم تکیه گاهم=همسرم(خدایا شکرت)
نمیخوام دلتو بد کنم با این حرف ولی تجربه ای که هفته ی پیش برام رخ داد رو بگم؟

من یه دختر و یه پسر دارم....

یه دونه از جاریام حامله شد...این جاریم حامله بود 2 قلو پسررر....

دیگه میدونی دیگه تو ایران خیلی پسر پسر میکنن بعضیا.ولی دیگه مامان شوشو و بقیه یه جورایی خیلی خوشحال بودن.

جاری رفت تو ماه 6....البته نمیگم تو اینطوری هستیا نهههههه...ولی جاریم داشت تو دلش بشکن میزد.اصلااا کاملا واضح بود..کانون توجه شده بود...اونم برای مثلا کلاس گذاشتن ههههههییییی میگفت وااای من دختر میخواستم من دختر میخواستم من دختر میخواستتتتتم...حالا تو دلش عروسی بود به دلایلی که نمیتونم بگم.

انقدر این حرفارو زد زد...که خدا 2 قلوهای پسرشو گرفت ازش ...ناگهان دردش میگیره و بچه هاش به دنیا میان ولی ناقص و از بین میرن...و تمااااام
وحالا انقدر گریه میکنه میگه من پسرامو میخوام ...چند بار رفت از غصه بیمارستان...

گفتم بگم زیاد نگو من دختر میخوام .
تو اگر در تپش ابر خدا را دیدی، همتی کن و بگو ماهی ها، حوضشان بی آب است.
2706