2733
2734
سلام
اگه استفاده کردین میشه بگین خوب بوده یا نه ؟
چفدر تو چه مدت کم کردین ؟
روزی چند تا میخورین ؟
بدمزه است ؟
قیمتش چنده ؟
مرسی مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آرم پژوهشکده و جهاد دانشگاهی پشت جلدش هست و دیگه اسمی از رفاه سبز لاهیجان روش درج نشده. تی بگش در بسته بندی جدید قرار گرفته.
اگه دیگه جواب ندادم بیشتر صبحها هستم وبا تاخیر جواب میدم.
من ارتباط نزدیکی با تولید کنندش دارم و این فرصت خوبیه برای شما خریداران.
حتی داخل کلمه (غیرممکن) یک "ممکن" وجود دارد.
اقای علی من خودم اصلش راگرقتم از عطاری معتبر و برچسب وهولگرام یعنی جای حرف نیست
تا یک چیز اثر نمیکنه میگید اصل فرع داره اینم یک جور زرنگیه

من دقیقا دوبسته اون را ازبس فروشنده تعریف کرد خریدم یعنی دویست عدد تی بگ همه راهم مصرف کردم روزی سه وعده هم دم کردم خوردم
رعایت غذایی هم میکردم هیچ تاثیری نداشت با این طعم بدش هیچ کارامدی نبود
دوستم که خریده بود همینظر را داشت
پروانه به خرس گفت: دوستت دارم... خرس گفت: الان میخوام بخوابم،باشه بیدار شم حرف میزنیم... خرس به خواب زمستانی رفت و هیچوقت نفهمید که عمر پروانه فقط 3 روز است... آدمای زنده به گل و محبت نیاز دارن ومرده ها به فاتحه! ولی ما گاهی برعکس عمل میکنیم! به مرده ها سر میزنیم و گل میبریم براشون, ولی راحت فاتحه زندگی بعضیارو میخونیم ! گاهی فرصت باهم بودن کمتر از عمر شکوفه هاست! بیائیم ساده ترین چیز رو ازهم دریغ نکنیم.
سلام نگین خانم وقتی از چیزی اطلاع ندارید و از دیگران شنیدید اظهار نظر نکنید.
من یکی از نمایندگان فروش چای لاغری دکتر سینا هستم.
میدونستید که چای لاغری دکتر سینا تقلبیش هم توی بازار هست؟؟؟؟
اصل چای لاغری دکتر سینا به تازگی در پژوهشگاه جهاد دانشگاهی داره تولید میشه و کیفیتش عالی شده و خواص خوبی داره.
و قراره بصورت کپسول و پودر هم بیاد تو بازار و قراره که چای چاقیش هم بزودی تولید بشه.

بعضی ها بخاطر اینکه رقابت کنن دارن بر علیه این چای شعار میدن.
از هر 10 نفر 8 نفر از چای راضین.
گفتم که جهت اطلاع فقط اصلش رو خریداری کنید.
این تایپیک رو من ذخیره کردم هر کسی سوالی داشت جوابشو میدم.
که بدونید از کجا خرید کنید و بدونید اصله.

من جای شما باشم بازاریابی کالایی میکنم که مطمئن باشم مردم دعاگوم هستند نه این مسئول بیخود
پروانه به خرس گفت: دوستت دارم... خرس گفت: الان میخوام بخوابم،باشه بیدار شم حرف میزنیم... خرس به خواب زمستانی رفت و هیچوقت نفهمید که عمر پروانه فقط 3 روز است... آدمای زنده به گل و محبت نیاز دارن ومرده ها به فاتحه! ولی ما گاهی برعکس عمل میکنیم! به مرده ها سر میزنیم و گل میبریم براشون, ولی راحت فاتحه زندگی بعضیارو میخونیم ! گاهی فرصت باهم بودن کمتر از عمر شکوفه هاست! بیائیم ساده ترین چیز رو ازهم دریغ نکنیم.
2738
من که با شما دعوا ندارم. چای که مال من نیست که بخام طرفداری کنم منم دارم واقعیت رو میگم.
ببینید چای دکتر سینا که اصلش رو گفتم تازه داره پژوهشگاه تولید میشه شاید یک ماه نشده هنوز!!!!!!من نمیدونم شما چطوری اصلشو ازقبل خریدی. احتمال زیاد اونی که خریدی همون رفاه چای سبز لاهیجان بود. که متاسفانه این آخرا کیفیتش اومده بود پایین.
بعدشم، ببینید ساختار ژنتیک هر کسی متفاوته هر دارو یا محصولی روی بعضی افراد زود اثر میکنه و روی بعضی دیگه دیرتر. مثلا بعضی ها با یک بسته استفاده کردن 4 کیلو کم میکنن و بعضی دیگه با 4 بسته ماهی 1 کیلو کم میکنن.
من نیومدم که اینجا فقط دنبال سود باشم.
محصو لات لاغری انقدر زیاده که شما هر جا بری حد اقل 30 نوع دارو داره. و جنس تقلبی و اصل رو کسی نمیتونه تشخیص بده .
این محصول چای دکتر سینا من هیچ نفعی نمیبرم شما بخری یا نخری ولی نسبت به محصولات دیگه واقعا محصول سالمی هست و خواص خوبی داره مثلا پوست رو شفاف میکنه. ضد سرطانه. فشار و قند خون رو تنظیم میکنه. ارامبخشه. برای تقویت معده و روده خوبه. ضد بیماریهای قلبی و آرتروز و........هست.
اگه نه پیام خصوصی بده 4 تا لاغری و چربی سوز بهت کنم برو ببینی کسی داره یا نه.
قبلا چای سبز رفاه بود ولی الان دیگه فقط اسم پزوهشگاه روی تی بگ هست.
چای رفاه دیگه تولید نمیشه و متاسفانه کیفیتش اومده بود پایین .این که میگم اصله و پژوهشگاه تولید میشه کم داره تولید میشه و من خودم که زیاد میخاستم برام کم فرستادن. قراره بصورت پودر و قرص هم تولید بشه. و چای چاقیش هم داره میاد تو بازار.
کدوم شهر هستین اگه نمایندشو بشناسم بگم از اون بخرید.
راستش قم کسی رو نمیشناسم.ولی با نمایندگان تهران.اراک. اصفهان. در ارتباطم.
این سایت اصلی دکتر سینا ببین آپدیت شده اسم نمایندگیهارو نوشته داخلش.

http://www.drsina-ihbg.com
چای لاغری دکتر سینا متاسفانه نوع تقلبیش توی بازار امده و بعضی عطاریها و یاجاهای دیگه خواسته یا ناخواسته تقلبیش رو دارن میفروشن.بسته بندی جدیدش تی بگ هاش بسته بندی داره و آرم پژوهشگاه دکتر سینا نوشته.

2706