2703
2553
سلام .
پسر من متولد مرداد 87 هستش . امسال باید بره پیش دبستان . چند تا مدرسه ی خوب رفتم برای مصاحبه .دو تاشون که تو فرم ثبت نام تا بهار 87 رو برای ثبت نام میگیرن و تابستون 87 رو میگن باید بره آمادگی . دو تای دیگه هم یکیش گفت بهتره امسال ثبت نام نکنین پسر من همین سنه من سال دیگه میخوام بنویسمش پیش دبستان . اگرم امسال بذارمش دوباره سال دیگه هم همین پیش رو تکرار میکنم .
یکی دیگه هم گفت سنش نامناسبه ولی حالا بیاریین تست بگیرم و جثه اشو ببینم .
حالا من موندم چیکار کنم . اصلا امسال بنویسمش مدرسه یا نه ؟اگه نره پیش اینطوری یه سال از همسناش عقب نمیمونه ؟
نظر شما چیه چیکار کنم ؟؟ کسی کوچولویه نیمه اولی این سنی داره ؟ ثبت نامش کردین ؟؟

عزیز جون بهتره که ببریش پیش دبستانی
چیه میخوای عقب بندازیش از بقیه
خوشبحالت من دخترم نیمه دومیه عزا گرفتم که 1 سال عقب میوفته حالا تو میخوای دستی دستی بچه را عقب بندازی!!!!!!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نظرم مخالف ساراست
من خودم نیمه دومی بودم ولی شناسنامه ام نیمه اولی زود رفتم همیشه از همسن هام کوچیک تر بودم قدرت یادگیریم کم تر بود هیچ موقع مبصر کلاس نشدم همیشه هم بچه ها بهم میگفتن موش کوچولو! تازه من ابان بودم شناسنامه ام شهریور
از زود رفتن فقط ضرر دیدم
پسرم تیر دنیا امده میبینم از الان با دختر عمه اش که ابان سال قبلش هست خیلی فرق داره خیلی کوچیکتره ولی باید باهم برن مدرسه...درصورتیکه میدونم قدرت یادگیری پسر من کمتره قدرت نوشتنش هم همین طور
دوست داشتم پسرم نیمه دومی بود واقعا و اگه بهونه گیر بیارم دیرتر میفرستمش
2456
ممنون از نظراتتون.
والا من خودمم بهمنی هستم .شناسناممو شهریور گرفتن و زودتر رفتم مدرسه . ولی خوب من دختر بودم . دخترا با پسرا فرق دارن .
پسر من واقعا از لحاظ رفتاری با یه پسر آذر 86 فرق داره . اینو به وضوح تو کلاسی که میرفت برای بازی و خلاقیت میدیدم . ولی از لحاظ یادگیری و آموزش کم نمیاورد شایدم یه کم بهتر بود .
من میخوام غیر انتفاعی بذارمش . میخوام پیش رو مدرسه بره که با محیط آشنا بشه . الان بیشتر مشکلم رفتار بقیه بچه ها با اونه .
یه موضوعی که ذهنم و مشغول کرده اینه : پسر من کلاس آموزش زبان همراه با بازی میره . اونجا با بچه ها پیش دبستانی تو یه کلاس هستن یعنی از سه سن چهار سال تا شش ساله تو یه کلاسن . پسر من خیلی اجتماعیه و خیلی حرف میزنه و بازی میکنه و خلاصه کم نمیاره . ولی دیدم که یه مواقعیه یه رفتاری میکنه یا چیزی میگه که بزرگترا مسخره اش میکنن . من میدونم مختص سنشه و کاملا طبیعیه ولی اونا چون بزرگ شدن به نظرشون مسخره میاد . حالا ممکنه تو مدرسه هم چینن مشکلی داشته باشه ؟
من خودم اصلا تو دوران تحصیل چنین مسئله ای نداشتم . البته به قول خاطره جون همیشه از همکلاسیهام کوچیکتر بودم . هیچوقت مبصر نشدم . ولی مسئله ی دیگه ای نبوده .ولی برای پسرها نمیدونم چی درسته ؟؟
کسی اینو تجربه نکرده بهم بگه چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟
2714
خانوم طلا خووووووووووووب نکته ایی گفت چون سربازی و مدرسه تو ایران فکر کنم باهم تداخل داره و به نفع اونایی میشه که تو کلاس کوچکترن

ولی اگه این مشکل وجود نمیداشت بنظرم دیرتر بره تو کلاس موفق تره چون جایی خوندم اونایی که نیمه دومی هستن و درواقع بزرگتر از بقیه همکلاسیاشونن تو کلاس موفق ترن و اعتماد بنفسشونم بالاتره

حالا سبک سنگین کن ببین دیرتر سربازی رفتنش (یعنی فکر کنم دوبار شانس کنکور دادن ش برات مهمتره یا اینکه دیرتر بفرستیش مدرسه و اینکه تو کلاس از بقیه شاید موفق تر باشه )
کی کرم حلزون منو برداشته؟؟؟!!.....................................مدرسان شریف
چی میشه مگه ؟

ما تو کلاسمون یه دختره داشتیم آذر ماهی بود یه دختره دیگه هم آذر سال قبلش بود که شناسنامه شو شهریور زده بودن /حالا فکر کن این دوتا دقیقا یه سال اختلاف داشتن و تو یه کلاس بودن بنظرم که ظلم بود چون یادگیری اونی که سن ش کمتره خب کمتره و ضعیف تر بود
کی کرم حلزون منو برداشته؟؟؟!!.....................................مدرسان شریف
2706