2733
2734
برا مشکلم رفتم پیشش ولی نمی دونم چقدر به حرفش اعتماد کنم چون ممکنه زمان از دست بره!
تخصصشون هم فلوشیپ مادر و جنین هستش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم میخوام برم پیشش چه جوریه؟؟؟؟به تو چی گفته مگه گلم؟؟؟؟
اللّهُ یَعْلَمُ مَا تَحْمِلُ کُلُّ أُنثَى وَمَا تَغِیضُ الأَرْحَامُ وَمَا تَزْدَادُ وَکُلُّ شَیْءٍ عِندَهُ بِمِقْدَارٍ )رعد آیه8) ا می داند که هر زنی ) در شکم خود ( چه چیز حمل می کند ) و بار او پسر یا دختر است ، و وضع جسمانی و روحانی ، و کیفیّتو کمیّت استعدادها و نیروهای بالقوّه در او چگونه است ( ، و می داند که رحمها از چه چیز می کاهند و بر چه چیز می افزایند ) و فعل و انفعالات دوران عادی و قاعدگی و آبستنی آنها چگونه بودهو زمان حاملگی و زایمان چه وقت و چقدر و بر چه منوال است ( ، و هر چیز در نزد او به مقدار و میزان است ) و از اندازه معیّن و حساب مشخّص برخوردار است ( .
2728
دکتر شعر باف یکی از بهترین اساتید دانشگاه تهران هست و شاید جزو معدود دکترهاییه که خیلی از متخصصین برای نظر قطعی دادن به یه بیمار نظر اون رو هم می خوان . من خودم بارها شاهد بودم که خانمهایی اومدن که نامه از بیمارستانهای معتبر داشتن و می خواستن نظر دکتر شعرباف رو برای دکترشون ببرن . خیلی هم مهربونه
اینجا کلیک کنید
btshargh.esam.ir
2738
سلام با اجازه ختم سوره ی مبارکه ی یس ختم سوره مبارکه ی حشر ختم سوره ی مبارکه ی ذاریات ان شاالله هممون حاجت روا شیم هر کس هر کدوم رو خواست شرکت کنه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=923298&PageNumber=43 التماس دعای فراوان اللهم عجل لولیک الفرج
برای حاجت رواییم فقط یک صلوات بفرستید.ممنون
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم یا ضامن آهو به دادم برس إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ‏] فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجا عَاجِلا غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،
سلام با اجازه ختم سوره ی مبارکه ی یس ختم سوره مبارکه ی حشر ختم سوره ی مبارکه ی ذاریات ان شاالله هممون حاجت روا شیم هر کس هر کدوم رو خواست شرکت کنه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=923298&PageNumber=43 التماس دعای فراوان اللهم عجل لولیک الفرج
برای حاجت رواییم فقط یک صلوات بفرستید.ممنون
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم یا ضامن آهو به دادم برس إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ‏] فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجا عَاجِلا غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،

سلام خانمهای عزیز . کسی از شماها ، خانم فاطمه رحیمی شعرباف مقدس می شناسه ؟ برای بارداری می خوام پیش ایشون مراجعه کنم . آیا به مراجعه کنندگان اهمیت میده ؟ اصلا وقت می ذاره برای خانم های باردار ؟ آیا کارش خوبه ؟ من سنم بالاست و اولین بارداری میخوام تجربه کنم . می تونین راهنماییم کنین ؟ ممنون می شم

2706