2703
2553
شاینا جان کار خیلی خوبی کردین.من 15 ساله متاهلم و روابطم با خانواده وشهر عالیه. اینم از الگو برداری از مادرم دارم که اونم تو خانواده شوهر بسیار عالی و محبوبه
به هیچ عنوان خودتونو قاطی دعوا های فامیلی نکنید. نمیگم خیلی باهاش صمیمی بشید اما رفتار خوب و محترمانه داشته باشید اینکه خانواده شوهر به اجبار با ازدواج اونا موافقت کردند ربطی به شما نداره. خلاصه کارتون خیلی هم خوب بوده
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....
بزرگترین تجربه زندگی من:
با فامیل شوهر خاکی و لوطی نباش .
مودب . گرم باش و شدیدا فاصله تو حفظ کن. اصلا شکست نفسی نکن.(جاذبه و دافعه با هم)
متاسفانه من فقط جاذبه داشتم.همیشه برتری هاتو تو پس زمینه ذهنت حفظ کن.
زیاد شوخی نکن.نه فقط با جاری بلکه با همه آدم شوهرا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر من نباید براش کلاس بذاری اما قاطی هم نباید باهاش بشی اگه چیزی ازت پرسید جوابشو بده اما خودت سر حرف رو باهاش باز نکن بزار بگن که کلاس میگذاره اما بعد برات مشکل پیش نیاد من که با قاطی شدن فقط ضرر کردم. به خدا اون می اومد با هام شروع به حرف زدن می کرد هزار تا خرف میزن پشت سر شوهرش گرفته تا مادر شوهر و خواهر شوه رو ... اگه او هزار تا حرف میزن من یک حرف از دهنم می پرید همون و با هزار تای دیگه میگذاشت گردن من و به خاطر این که خودشو عزیز کنه به مادر شوهرم می گفت البته این رو هم بگم خانواده شوهر من هم با ازدواج برادر شوهرم و هم عروسم راضی نبودن. بعد از 4 سال دوستی و جنگ تونستن به هم ازدواج کنن اما فاصله عقد من و اون 2 روز بود (من عروس بزرگم)
خداجونم ازت خیلی ممنونم که منو مثل همیشه نا امید نکردی و دوستمن رو بعد از ۱۸ سال بهم برگردوندی
مثل هر آدم جدیدی که می بینی باش...محترمانه برخورد کن ولی خیلی هم گرم نگیر ...خودت باش و به اینکه خانواده ی همسرت نمی خواستنش فکر نکن چون این مسئله به مرور زمان حل می شه ولی تصویر تو در ذهن جاریت همیشه خراب می مونه ...تو با هاش مثل هر آدم جدید باش...
2720
من هنوز جاری ندارم ، از جاری دار شدن خیلی می ترسم. چون من خیلی آدم حساس و زود رنجی هستم واگه خانواده شوهرم بخوان بین من و جاریم فرق بذارن و به اون بیشتر محبت کنند و احترام بذارن ، من نمی تونم تحمل کنم.
عزیزم بگو بخند خوش و بش کن ولی نه تو حرفی از خانواده بزن ونه بگذار اون بزنه اگر خواست شروع کنه بگو اونا رو ولشون کن بیا حرف خودمونو بزنیم و نگذار حرفی پیش بیاد که بخواد جایی بگه صمیمی و دوست باش ولی با سیاست
2714
سحر جان تو باید اونقدر اعتماد به نفس داشته باشی که کسی به خودش اجازه نده با تو بد رفتاری کنه بعد هم این طبیعی است که آدم جدید را بیشتر تحویل میگیرن بیشتر وردار بذار می کنن بعدش هم ما خودمون باید ببینیم آیا من برای خانواده شوهرم واقعا یک چیز دیگه هستم که اونها هم بخوان بگن هرکی میخواد بیاد هر کی میخواد بره ولی فلانی یکچیز دیگه است
شاید واقعا عروس جدید از من مهربونتر و با محبت تر باشه خوب اونو بیشتر دوست دارن !!!!!!!!!
گناز جون ، شما درست میگی. ولی اگه با هر کس متناسب با رفتار خودش برخورد می شد ، این عین عدالت بود و کسی ناراحت نمی شد. گاهی آدمها بی دلیل یکی رو بیشتر دوست دارن و بیشتر تحویل می گیرن ، انگار بعضی ها مهره مار دارن !!! من که هنوز جاری ندارم ولی پسرخاله شوهرم یه نامزد داره (عقد کردن) ، مادر شوهر من عاشق این دختره ست. اسم این دختر از زبونش نمی افته!!! با اینکه رابطه چندانی هم با هم ندارن ، ولی همیشه حرفشو می زنه. رفته بودیم مسافرت ، همه فامیل و آشنا و حتی خواهر ها و خواهرزاده هاشو ول کرده بود و فقط استرس اینو داشت که واسه عروس خواهرش چی سوغات بخره!!!!!!!!!!!!
آلبالو جون ، رفتار خاصی نداره. به نظر من یه دختر خیلی معمولیه با رفتار معمولی. اتفاقا با توجه به روحیات مادرشوهر من که خیلی عقاید مذهبی داره ، نباید از اون دختر خوشش می اومد. چون دختر راحتیه و حتی قبل از اینکه عقد کنند در مهمونی های خانوادگی بدون حجاب حاضر می شد و تقریبا تو بغل نامزدش می نشست! من دفعات اول که دیدمش، ازش بدم نیومد ، دختر آروم و مهربونی بود ، ولی حس می کردم مادر شوهرم که خیلی مذهبیه حتما از این دختر بدش میاد ، ولی نمی دونم چرا برعکس شد!!!!!!!!!
سلام عزیزم
فکر کنم شوما یزدی هستی که می گی هم عروس:دی
به نظرم فقط و فقط خودت باش..تا کمی که شناخت ازش بدست آوردی..بنا به شناختت رفتارت را تنظیم کن
بهترین جای جهان،فرصت آغوش توست
سحر جون ببخشید می پرسم تو از اینکه مادر شوهرت اون را بیشتر دوست داره ناراخت می شی؟
منهم مثل تو جاری ندارم ولی فکر می کنم وقتی اون هم بیاد باز من جایگاه خودم را خواهم داشت ولی ممکنه به اون بیشتر توجه بشه چون اون جدید اومده کوچیکتره ولی باز هم اگر بخوان با یکی مشورت کنن میان سراغ من
الان در مورد شوهر خواهر شوهرم همینطوره اونو خیلی بیشتر از من تحویل می گیرن به من میگن نگو من از تیم برزیل بدم میاد که فلانی ناراحت نشه ولی من چون می بینم باز هم در رفتارشان با من تغییری حاصل نشده لومی نمی بینم خودم را مقایسه کنم من وقتی تازه عروس بودم اصلا به من اهمیت نمی دادن و قبولم نداشتن ولی این را خیلی بالا بالا می برن من هم اگر بخوام مقایسه کنم ناراحت می شم ولی دلیلی نمی بینم چون با من همونجور رفتار می کنن که 6 ماه پیش می کردن پس چر من باید ناراحت بشم ؟
2706