2733
2734
عنوان

آیا میشه بارداری در اوایلش بدون علامت باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 418966 بازدید | 304 پست
سلام دوستان من تو هفته 5 بارداری هستم. قبل پریود جز دردهای عادت هیچ علائمی نداشتم. تازه موقعی هم که 30 پری بی بی مثبت شد همش دردای پری داشتم. ناامید گفتم دارم پری میشم. ولی نشدم و یه هفته بعد پری آز دادم که خداروشکر مثبت بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان من امروز بیبی زدم دو خط معلوم شد. از بس که سایتا و علائم بارداری رو خوندم و در خودم ندیدم اعصابم خورد شد. اما با خوندن تاپیکای شما فهمیدیم کی میشه علائم خاصی هم نداشت و باردار بود بعذ از تاریخ پری. من پریروز باید پری می شدم اما نشدم امروز بیبی گذاشتم. علائمم فقط درد پری بوده. واسه همین جرات ندارم برم آز بدم. از همه شما ممنونم
2728
صبا جان اگه پریودهات منظمه و الان 6 روز عقب انداختی بهتره بی بی چک بزاری و یا اینکه بری ازمایش بتا بدی عزیزم اینجوری خیال خودتم راحتتره و دلشوره نداری
خداجووونم یکی دیگه از اون خوشگل و سالم هاشو برام سوا کن بی زحمت ممنون خدا جونم
امروز روز ٢٧ دوره ام هست ، تقریبا از ٥ روز پیش درد های خفیفی شبیه پریود دارم، به شدت عصبی و بی تاب هستم، خیلی هم احساس کسالت و خستگی میکنم، تا الان در سه روز گذشته تمام بی بی چک ها منفی بوده!!! دو روز دیگه موعد پریودم هست
2738
2706