2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من یه تیکه دستمال کاغذی رو لوله ی فشرده نازک می کردم بعد همینطور که باهاش حرف می زدم و حواسش به صورتم بود می کردم تو سوراخ بینیش و می پیچوندم و می آوردم بیرون. هر چی آشغال توش بود می چسبید به دستماله و کشیده می شد بیرون. از بس اینکارو کرده بودم فرز شده بودم
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....
استفاده از گوش پاککن راحتترین کاره. منتها با دقت و آرام.بهتره قبلش سر گوش پاککن رو با آب تمیز یه کم مرطوب کنید. و حتما دقت کنید گوش پاککن رو خیلی آروم وابتدای بینی قرار بدید که یه وقت خدای نکرده به بینی آسیب نزنه.
2714
عزیزم استفاده از همون فین گیر بهترین و آسون ترین راهه البته قلق خاص خودش رو داره
قبلش حتما باید کمی قطره ی کلرور سدیم (که هم بینیشو از خشکی خارج می کنه و هم باعث می شه سرما نخوره) بپاشی توی بینیش که کمی خیس باشه
من از داروخانه یه چیزی گرفتم به اسم "دی بی سالین" یا اسپری بینی درواقع همون کلرور سدیم هست اما به جای این که بریزتش توی قطره چکون ریختنش داخل یه ظرف دیگه که وقتی فشارش می دی مواد محتوی اون می پاشه به بالا می تونی قشنگ نی نی رو بشونی روی پای خودت یا شوشو بعد از اون یکی دو قطره بپاشی توی بینیش بعد یه مقدار آروم پره های بینیشو بمال تا خیس بشه بعدش با فین گیر به آسونی هررررررررچه تمام تر می تونی محتویات بینیشو خارج کنی من از موقعی که سنا یه روزش بود اینطوری بینیشو تمیز می کردم تا الان که پنج ماهشه
هیییییچ وقتم نشده موقع تمیز کردن بینیش کلافه بشه یا گریه ش دربیاد چون این روش خیلی آسونه امتحان کن حتما می بینی
علت این که نمی تونی با فین گیر بینیشو تمیز کنی اینه که بینیش خشکه
اگه برات سخته اینو بگیری همون قطره ی کلرور سدیم رو همه ی داروخونه ها دارن
امتحان کن بعد نتیجه شو اینجا بنویس ببینم تونستی یا نه
موفق باشی گلم
خــدایا؛دخترم حسـود نیست، دروغـگو نیست، ناســـپاس نیست، نامهـــــربون نیست، بداخـــــلاق نیست، غیبــــت نمی کنه، تهـــمت نمی زنه، دلــــی رو نمی شـــکنه ...**خودت کمــــــکـــــــــم کن اینا رو یادش نـــــــــــــــــدم** ...

این ویدئو رو ببینید در ضمن خودتون می تونید با یک سرنگ هم این کار رو بکنید بهترین راهه 

https://www.aparat.com/v/xmkZw/%D8%B1%D9%88%D8%B4%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%B4%D8%B3%D8%AA%D8%B4%D9%88%DB%8C_%D8%A8%DB%8C%D9%86%DB%8C_%D8%AF%D8%B1_%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%86

2706