2410
2553
دوستان یکی از دوستام می خواد بین راه رشد و سوده یکی رو انتخاب کنه. دخترش امسال میره پیش دبستان. کسی اطلاعی در مورد این 2 مدرسه داره؟
می خوردن و شاد بودن آیین من است،فارغ بودن ز کفر و دین؛ دین من است؛گفتم به عروسِ دَهْر: کابین تو چیست؟گفتا: دلِ خرّمِ تو کابینِ من است
دوستان اگه کسی اطلاعاتی در مورد 2 تا مدرسه داره لطفا برام بنویسه چون دوستم باید تا یکشنبه یکی از اینها رو انتخاب کنه
می خوردن و شاد بودن آیین من است،فارغ بودن ز کفر و دین؛ دین من است؛گفتم به عروسِ دَهْر: کابین تو چیست؟گفتا: دلِ خرّمِ تو کابینِ من است
دختر من سوده میره از نظر امکانات و رسیدگی و محیط آموزشی عالیه از نظر آموزشی به نظرم معمولیه البته زبان انگلیسیشونم امسال خیلی خوب بود
اما راه رشد رو شنیدم از نظر آموزشی خیلی خوبه اگر بچه خسته نشه و کشش داشته باشه
من خیلی دنبال آموزش آنچنانی نیستم باید ببینی چی براش مهمتره
هزینه هم سوده امسال بدون ناهار و سرویس شش میلیون فعلا گرفتن سوم ابتدایی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی مامان آوا جان. ولی به این دوستم که واسه پیش می خواسته ثبت نام کنه گفتند پیش دبستان 4 و 600 . یعنی پیش ارزونتره؟
2720
آوا جان میشه بگی دختتون از چه پایه ای رفته سوده؟
شورا جان آره فکر کنم پیش ارزونتره البته همین 4600 بدون ناهار و سرویسه اونم حداقل دو میلیون میشه

دختر من پیش سوده بود اول درش آوردم بردم آفرینش دوم دست از پا درازتر پشیمون و نادم دوباره برش گردوندم سوده
الانم برای سوم ثبت نامش کردم
واقعا ممنونم مامان آوا. حالا میشه بگید چرا فکر می کنید راه رشد بهتره(از نظر آموزش). و در مورد اینکه بچه ها واقعا شادن یا نه (توی سوده) برام بگید؟ و اینکه من شنیدم سوده مذهبیه، آیا درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و یا اینکه پولکیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2714
شورا جان برنامه آموزشی راه رشد خیلی سنگین و پر باره و مثلا دختر دوست من نکشید درش آورد
اما سوده از لحاظ آموزش به نظرم معمولیه
اصلا مذهبی نیست معمولیه من راضیم
بچه ها خیلی شادن
خییییییییییییییلی پولکیه
کی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون فری جان. دختر شما از کلاس چندم میرفته سوده؟ و آیا راضی هستید؟ هزینه اش رو هم اگه بگید ممنون میشم!
شورا جان از کلاس دوم رفت سوده قبلش غیرانتفاعی شهرزاد نزدیک تیراژه میرفت
قروفر سوده خیلی خوبه انواع ایزوها رو داره انواع مسابقات بین المللی شرکت میکنه همایش میزاره بچه ها از سن کم یاد میگیرن جلوی جمعیت حرف بزنن نمونه ش دختر من که یه کنفرانس محیط زیست به زبون انگلیسی داشت پارسال برای خانواده ها ( البته بگم دختر من تو سوده زبان یاد نگرفته اما پزشو اینا دادن به نماینده مجلس و اداره و .... ) سالن غذاخوری خیلی خوب ساختمون مدرسه عالی و زیبا و خلاصه اینا همش قروفره قضیه ست
اما بعد آموزشی ش در مقایسه با پولی که ازمون میگیرن خیلی خوب نیست
بد نیست ها ولی نمی ارزه
راستی یه خوبی دیگه ش اینه که خود مدرسه استخر و سالن ورزشی داره و هر هفته بجه ها استخر میرن و رزمی کار میکنن که به نظر من جنبه مثبتشه
راجع به راه رشد خیلی اطلاعات ندارم
ممنون عزیزم! راستی هزینه واسه پنجم با ناهار رو هم میشه بگید؟
2706