2733
2734
من بعد از شیردهی تا ده دقیقه به حالت اینکه نی نی روی شونه ام خوابیده باشه نگهش می داشتم و آروم آروم با کف دستم پشتش رو ماساژ می دادم اکثر اوقات جواب می داد بعد بچه رو رو تو تخت می گذاشتم که بخوابه ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با تمام این حرفها اگه بازم بدگلو نزد
فکر نکن ایراد از خودته
یه مدت سرشونه نگهش دار
نصف شب هم اگه شوهرت همکاری میکنه و نمترسه دمر بخوابونش روی شکم شوهرت(اخه پهن تر هست سینه شون راحت تره)
ولی پسر من با تمام این احوال گاهی یه ساعت بعد اینکه شیرخورده بود نگهش داشته بودم اروغ هم زده بود بیدار میشد شیر برمیگردوند!!
1سالش بود نصف شب بعد شیر خوردن بیدار میشد مینشت بادگلو میزد!!
راستی هندونه کمتر بخور
2728
زی زی جا میذارمش روشونم طوری که یه سمت صورتش روی صورتمه بادست راستم زیرشونشومیگیرم و وبادست چپم نگهش میدارمو پشتشوماساز میدم. نی نیم 12روزشه نگهداشتنش برام سخته واسه همین تواین حالت دوسه دقیقه بیشتر نگهش نمیدارم
2738
خودم بچه ندارم اما بچه های خواهرام وقتی کوچیک بودن همینطوری مامانم بهشون یاد داد...خیلی هم زود آروغ میزدن..
درست میشه...نگران نباش
عاشقی جرم قشنگی است.... در انکار مکوش!
خانمی چون کوچیکه روی شکم خودت هم میشه بزاری اش
ولی رزا وقتی تازه به دنیا اومده بود و به قول تو زیاد نمیشد روی شونه نگهش داشت من خودم یه بالشت میذاشتم پشتم و یکم شیب دار لم میدادم و رزا رو میذاشتم روی خودم طوری که سرش وسط سینه ام باشه ولی سرش رو جوری نذار که خفه بشه بعد آروم میزدم پشتش اینطوری کنترلت بیشتره و خیلی وقتها رزا همونجا خوابش میبرد و واقعا حس کردن نفس هاش بهم آرامش و لذت میداد
این رو امتحان کن
در ضمن توی بیمارستان به من گفتن نیازی نیست حتما آروغ رو روی شونه بگیری میتونی روی دست بخوابونی اش و آروم کمرش رو از پایین به بالا ماساژ بدی اینط.ری هم میشه آروغ گرفت
ببین گاهی 20 دقیقه زمان میبره تا آروغ بزنه باید حوصله کنی
ولی به قول بچه خدایی نکرده ممکنه رفلاکس باشه اگر باز هم با آروغ زدم شیر برگردوند ببرش دکتر ولی نگران نباش مشکلی نیست که حل نشه
CafeMom TickersCafeMom Tickers
عزیزم
این روش رو هم امتحان کن
چهار زانو بشین .دستچپت رو بذار روی پای بعد بچه رو بخوابون رو دستتبه طوری کهسرش نزدیک ارنج و تکیه بده سرش رو به ساعدت . صورتش به بیرون باشه .شکمش رو ساعدت باشه و با کف دستت از وسط پاهاش نگهدار مطمئن باش جواب میده هر وقت روی روش مسلط شدی میتونی بایستی خیلی راحته
اینجوری میتونی کارهاتم انجام بدی
راستی باید پشتشم کمی ماساژ بدی با دست راستت
روش منینا هم خوبه مخصوصا وقتی دل پیچه هاش شروع میشه این مدل خیلی به من توی آروم کردن رزا کمک کرد وقتی دلپیچه داست اینطوری میذاشتمش و شکمش رو توی کف دستم مسذاشتم و آروم تکونش میدادم و آروم میشد
CafeMom TickersCafeMom Tickers
همه روشها رو که دوستان گفتن امتحان کن فقط یه مسئله دیگه که باعث میشه بچه کمتر نفخ و دلپیچه بگیره اینه که مثلا اگه 10 دقیقه شیر خوردنش طول میکشه 2یا 3بار نگهش دار آروغشو بگیر البته چون دخترم ریفلاکس داشت مجبور بودم چند بار آروغشو بگیرم که بالا نیاره
یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
2706