2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه بچت دختره هیچ ضرری براش نداره بخور. روزی 2 وعده فعلا بخور هربار 20 قطره بعد که دنیا اومد روزی 3 وعده هربار 30 قطره بخور.
بعد از زایمان هم خرما بخور. از این شیره دارا بگیر یه بسته بزرگ هسته شونو بگیر توش پودر زیره بزن قاطی کن با چایی خیلی کمرنگ بخور. من توش ارده هم میزنم مثل حلوا میشه اما روزای اول ارده نخوری بهتره تا نی نی بزرگتر بشه بعد امتحان کن اگه به کنجد و ارده حساسیت نداشت ارده هم بهش اضافه کن.
CafeMom Tickers
2731
من یه ماهه زایمان کردم
کى میگه دیر میاد؟
تازه اولش چه سزارینى باشى چه طبیعى آغوز دارى نه شیر که اون یه قطره هم باشه واسه نى نى کافیه
اصلاً نگران نباش
دیگه هم از این چیزا نخور
تازه بعدها هر وقت خدایى نکرده شیرت کم بود غذاهاى مقوى و مایعات بخورى حله! از این قطره مطره ها که معلوم نیس چیه هرگز نخور این از من به تو نصیحت
2738
عزیزم من بعد از زایمانتو بیمارستان دو بار خوردمکمک میکنه به اومدن شیر اما بعدش توخونه مرتب میخوردم سینه هام پر شیر شد اما از بس پر شد نی نی نتونست بگیره نوکشو و سه روز طفلکی گرسنه موند منم قطره نخوردم دیگه الانم هر وقت شیرم کم میشه میخورم فقط
Lilypie Premature Baby tickers
2706