2737
2734
عنوان

علائم بارداری بعد از48 ساعت نزدیکی

| مشاهده متن کامل بحث + 717679 بازدید | 277 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من تخمک گذاریم خیلی دیر انجام شد پنج شنبه سونو گفت فولیکول14میل دارم شنبه کیت تخمگ گذاریم مثبت شد که میشه روز25سیکل،1شنبه و3شنبه نزدیکی داشتیم یعنی 4روز مونده به موعد پری،پریودیم همیشه مرتب بوده سوم هرماه ولی الان3روز میگذره و پریود نشدم و خیلی درددارم روزیکشنبه با اولین نزدیکی عفونت قارچی هم گرفتم دکترم گفت چون مجبوری میتونی یکبار دیگه هم نزدیکی داشته باشی و بعدش کلوتریمازول داد عقب افتادن پری و دردم مال عفونته یا امکان بارداری وجود داره؟؟؟؟؟
همه چیز در مورد عادت ماهانه؛ درد مشترک زنان اسم های متفاوتی داره . اما درد مشترک همه خانم‌ها است . بانوان در سنین باروری به طور طبیعی، هر 28 روز (این عدد می تواند ۷ روز بیشتر یا کمتر از این هم باشد)، ۲ تا ۷ روز دچار خونریزی می‌شوند (در این مقاله دورۀ ۲۸ روزه را در دورۀ قاعدگی و روزهای خونریزی را زمان عادت ماهانه می‌نامیم). در هر عادت ماهانۀ طبیعی روزانه حدود 20 تا 40 میلی‌لیتر خون و ترشحات خارج می‌شود. معمولا شدت خونریزی دو روز است. چرا خونریزی؟ در تخمدان میلیون‌ها تخمک وجود دارد که هر تخمک به همراه سلو ل‌های اطرافش، مجموعه‌ای به نام فولیکول را شکل می‌دهد. این فولیکول‌ها تحت اثر ترشحات قسمتی از مغز به نام هیپوفیز قرار دارند. یک دورۀ قاعدگی طبیعی را، براساس وضعیت جدار داخلی رحم، می توان به سه مرحله تقسیم نمود: 1- مرحله رشد 2- مرحله ترشحی 3- مرحلۀ تخریب در مرحلۀ رشد که زمانی بین اتمام خونریزی و تخمک‌گذاری است، فولیکول های تخمدان تحت تاثیر. . . ادامه...
2731
سلام من 4 ماهه اقدام به بچه دار شدن کردیم . 14 محرم پریود شدم ولی 2 روز زودتر و اینکه اولش 4 یا 5 بود کم شد و بعدش قطع شد ، من پریودم 10 روزه است همیشه . خیلی کم پیش میاد 7 یا 8 روزه پاک بشم . بعد از پریودم 21 محرم دوباره نزدیکی انجام دادیم و اینکه من هم اون ماه یه سری علائم باردای داشتم ولی پریود شدم و اینکه این ماه هم علائم رو دارم بعضی هاش بیشتر شده ، مثل حالا تهوع ، درد زیر شکم ، ترشحات ، تند تند میرم دست شویی ، و هر چی غذا می خورم بازم گرسنم هست ضعف دارم . و 17 روز دیگه تا موعد پریود بعدیم مونده . تو رو خدا برام دعا کنید حامله باشم . هیچ استرس و نگرانی ندارم خیلی بهش فکر نمی کنم همیشه عادی هستم و دعا می کنم . من و شوهرم خیلی بچه دوست دارم . تو رو خدا یکی جواب بده این ها علائم بارداری است ؟ و چند درصد ممکن باردار باشم ؟ و کی می تونم برم آزمایش خون بدم ببینم جواب چی هست و نشان میده ؟
خدایا قربون لطف و کرم و مهربانی هایت و حکمتت بشم بعد 11 ماهه انتظار آخرش دامن من و سبز کردی دلم رو شاد و ماهی که اصلا فکرش رو نمی کردم حامله شدم و خدا رو صد هزار مرتبه شکر که صحیح و سلامت به دنیا اومد دختر گلم . خدایا برای داده ها و نداده هایت شکر قربون لطف و کرم و مهربانی ات خدا جووونم
سلام یلدا جون خوبی ؟ چی شد باردار شدی ایشاالله ؟؟؟؟
خدایا قربون لطف و کرم و مهربانی هایت و حکمتت بشم بعد 11 ماهه انتظار آخرش دامن من و سبز کردی دلم رو شاد و ماهی که اصلا فکرش رو نمی کردم حامله شدم و خدا رو صد هزار مرتبه شکر که صحیح و سلامت به دنیا اومد دختر گلم . خدایا برای داده ها و نداده هایت شکر قربون لطف و کرم و مهربانی ات خدا جووونم
سلام خانم های عزیز خوبین الحمدالله ؟ ببخشید خانم ها من 3 الی 4 ماهه اقدام به بچه داریم کردیم و هنوز نگرفته . ماه قبل پری شدم ولی پریم مشکوک بود یکم خون ریزی بود روز اول تا دوم بعدش کم شد و بعدش لک بینی . و من پریودم منظم هست و مدتش 10 روزه ام . هفته ی دیگه وقت پریم هست دعا کنید باردار باشم و جواب آزمایشمم مثبت باشه . طاقت ندارم تو رو خدا دعا کنید بچه دار بشیم و باردار باشم و جواب مثبت باشه ، ان شاءالله هر چی از خدا می خواهید بهتون بده هر چی قسمت و صلاح تون باشه ته دل تون هر چی هست حاجت و نیت دارید خداوند تعالی بزرگ و مهربان بزرگوار بهتون بده . الهی آمین
2738
الان تو 5 ماهه که داریم انجام میدم تو رو خدا سر جدتون قسم تون میدم التماس می کنم دعا کنید این ماه باردار باشم و مثبت باشه . آزمایش دادم این هفته منفی بود اما من علائم بارداری از اون ماه قبل داشتم و بعدش کم کم بعضی از علائمش شدت علائم هام بیشتر شد .
چرا کسی نیست جواااااااااب مااااا رو بده .... یعنی یکی پیدا نمیشه جواب ما رو بده خواهشا plaeas
سلام pari جون فک نکنم بارداری باشی عزیزم خیالت راحت باشه بچه ها من 5 این ماه پریتموم شد 9 همین ماه رابطه بدنه جلوگیری داشتم چند دفعه هم اقدمام کردم که نتیجه نگرفتم به نظرتون حامله میشم الان 13 شده و خیلی دوست دارم حامله شم 3 ساله ازدواج کردم خواهش بگین میگن باید موقع ازاد شدن تخمک باید رابطه داشته باشه بازم موقع آزاد شدن تخم قبلا رابطه داشتیم ولی نشد شوهرم دوست ندار بچه دار شیم ولی من عاشق بچم چند دفعه رازی شد ولی نتیجه نگرفتم خدا کنه نتیجه بگیرم
psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
2706