2726
سلام خانمهای عزیز؛ من بیمه ارتش دارم واسه همین می خوام برم این بیمارستان؛ ولی اونجا اولویت با طبیعی هست؛ اگه بخوام سزارین کنم باید چیکار کنم که هزینه ام زیاد نشه؛

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من با بیمه تامین صنایع دفاع سزارین اجباری شدم (نی نی بریچ بود)که هزینه اش حیلی کم شد و اونم بیمه تکمیلی داد

اگه سزارین اجباری باشی برات چیزی در نمیاد ولی احتمال اینکه اورزانسی بشی و دکتر خودت نیاد بالا سرت هست...
اگر هم سزارین انتخابی باشی یا بخای حتما دکتر بیاد بالا سرت هزینه اش بیشتر میشه ولی بازم زیاد نیست..چون بیمه ارتش داری فکر نکنم 600-700 بیشتر بشه..ولی حتما از ترخیص بیمارستان بپرس
دکتر منم خانم مغازه ای بود
اگه بخای هزینه ات زیاد نشه باید سزارین اجباری بشی..یعنی دکتر تشخیص سزارین بده
2728
سلام نفیسه جون منم بیمم تامین اجتماعی هست و تکمیلی هم دارم از طریق وزارت ذفاع هم منم بیمه شدم
یعنی منم مثل شمام

من دوست دارم حتما دکترم که خانوم مغازه هست بیاد بالای سرم
Lilypie Pregnancy tickers
سلام خانمی .. من سزارین کردم اونجا ولی چون سزارین اجباری بودم بخاطر یه سری مسایل ، چیز زیادی در نیومد. من مهرماه زایمان کردم فکرکنم زایمان انتخابی چیزی در حدود 800 درمیومد. در ضمن من از دکتر مغازه ای نفرت دارم. خیلی پولکیه و مریضاش براش ارزشی ندارن. زبون نیش داری هم داره. برای یکی از دوستان درموردش نوشته ودم ک اینجا کپی می کنم برات:
دکتر من خانم دکتر زیبا نژاده .. عااااااالیه.. بیسته.. خیلی دوسش دارم .. خیلی با وجدان و متعهده .. بسیار نگران مریضاشه و اگه اورژانسی باشن یا مشکل حادی داشته باشن خودش باهاشون تماس میگیره و تا مطمئن نشه حالش خوبه خیالش راحت نمیشه. من سر همین زایمانم که 22 مهر بود باهاش آشنا شدم و به هرکی ام که معرفیش کردم عاشقش شده.. من زایمانم سزارین بود و بسیییییییییییییییار از عملم راضی بودم .. خانم دکتر شبش دوباره زنگ زد بیمارستان و با من صحبت کرد بعد هم زنگید با پرسنل صحبت کرد و همه تو بیمارستان میدونستن که مریضای دکتر زیبانژاد سفارشی ان و باید از هرنظر بهشون رسیدگی بشه. مطب دکترم تو چهاراه مجیدیه است و 18 تومن ویزیتشه.

من بنا به دلایلی از دکترم خواستم منو به دکتر مغازه ای معرفی کنه. اونم بدون کوچکترین رنجشی اینکارو کرد.. بعد اینکه با بدبختی تونستم از مغازه ای وقت بگیرم -حدود یکماه بعد !- اما بعد دو جلسه پیشش رفتن واقعا دیدم چه دکتر مزخرفیه -با عرض معذرت از بقیه دوستان- اما من هرجا برم میگم چقدر مزخرفه. این دکتر به هیچ وجه واسه مریضاش ارزش قائل نیست. من دوبار مطبش رفتم. یه بارم بیمارستان چمران. غیر از اینکه تو بیمارستان حدود دو ساعت و نیم بیمارای حامله و بعضا اوناییکه پا به ماه بودن معطلش شدیم تا تشریفشونو بیارن .گفته بود ماماها کارمونو انجام بدن و بفرستنمون خونه!فکر کن ویزیت دکتر متخصص بدی بعد ماما ببیندت. هرچی ماماهه گفت گفتم وایمیستم خودش بیاد..وقتی هم اومد ما رو 8 نفر 8 نفر ! برد تو اتاقش و خودشم معاینم نکرد و مامای اسکلش انجام داد که خودشو کشت نتونست ضربان قلب بچه مو پیدا کنه .تازه ماماهه پرش کرد که این گوش نداده وایساده خودت بیای!.فقط دو دقیقه به حرفام گوش داد و گفت برو خانوم بیشترم سوال نپرس. اصلا چرا وایسادی تا الان؟ و همزمان با 60 نفر دیگم حرف میزد.. تو مطبشم همین.. از اونطرف میفرستت تو اتاق بعدم هی میگه زود باش خانوم سوالاتو تندتند بپرس.آخه زنیکه 20 تومن پول دادم بیام قیافه مزخرف تو رو ببینم؟!
.. اصلا بنظر من هرچی که بعضیا یکم دور و برشون شلوغ میشه و میشناسنشون فکر میکنن دیگه چه خبرههههه
منم دوباره رفتم پیش زیبا جون...

میدونین قسمت جالبش کجاست؟ روزی که زایمان کرده بودم هم اتاقیم دکترش همین مغازه ای بود.. اون زودتر اومد دنبال مریضش. از قضا مریضشم که تا اون موقع شکمش کار نکرده بود و پرستارا یه دارو براش آورده بودن که کار کنه رفته بود دستشویی. حالا زنیکه اومده میگه مریض من کو؟ مادرش میگه دستشویی. از همونجا داد میزد کجایی بدو بیا...! باز 2 دیقه دیگه میگفت.. دوباره میگفت.. هی میگفت کوشی؟ یعنی چی؟ من میرم دیگه ویزیتت نمیکنم!!!! بنده خدا نمیدونین با چه بدبختی اومد.. اونم میگفت معلومه کجایی؟ مسخره شو در آوردی و... اونم خوب جوابشو داد گفت عدل همین پیش پای شما من شیکمم کار کرد!!! حال کردم یعنی .. بعد که رفت بهش گفتم خیلی مزخرف بود دکترت .. حالا بذار دکتر من بیاد ببینیش. اون بنده خدا هم خودش میگفت آره خیلی بد بود.. حالا خانوم دکترم شیک و پیک اومد و گفت آفرین مامان جون به خودت رسیدی..من خوشم نمیاد آدم زایمان کنه شلخته باشه.. کلی توصیه بهم کرد.. پرده رو کشید و دوباره معاینه ام کرد.. راستی تو اتاق عمل یه عمل اضافه هم برام انجام داد که هزینشم حساب نکرد. در حالیکه مغازه ای اصلا معاینه اش نکرد..

خلاصه خداییش من ایناییکه میگم منظورم این نیست که دکتر فقط خوب حرف بزنه.. گرچه خیلی موثره.. من تو اتاق عمل باورتون میشه همه استرسم فقط با یک نگاه دکتر مهربونم از بین رفت..؟ خیلی انرژی مثبت میده
بهر حال من چند تا دکتر عوض کردم تا اینکه به این دکترم رسیدم و متوجه شدم وااااقعا سختگیر و جدیه توی کارش و هیچ نکته ای رو آسون رد نمیکنه

من دکتر معینی رو نمیدونم ولی بهر حال اینهمه که بچه های سایت از مغازه ای تعریف کردن من رفتم و دیدم علاوه بر اینکه تعریفی نیست بلکه بسیار بی ادب و پولکیه.. همین!
یه وقتایی لازم نیست حرفی زده شه بین دو نفر ، همین که دستت رو آروم بگیره...
یه فشار کوچیک بده!
این یعنی من هستم تا آخرش...
همین کافیه!
مادر خانومی عزیز من هم این مطلب رو تو یه تاپیک دیگه خونده بودم هر کسی نظر و سلیقه ای داره و نظرش هم محترم ولی تعداد کسایی که از خانومه مغازه راضین خیلی بیشتره

اره یکی از فامیلامون مریض ایشونه ولی تو بیمارستان ویزیت میشه میگه خیلی شلوغه و ماماها بیشتر کارو انجام میدن ولی مطبش اینجوری نیست

من مطب ایشون میرم از اول بارداریم خیلی هم از ایشون راضی هستم همیشه خنده رو لبشه و فوق العاده مهربونه
بله ماما میاد و وزن و فشار رو میگیره ولی خود دکتر هم میاد باهات حرف میزنه من که هر سری رفتم اول ماما بود بعد که کارش انجام شد خود ماما بهم گفت وایسا تا خانوم دکتر بیان و ایشون هم شما رو ببینن و خیلیییییییییییییییی با حوصله هم
یک نفر یک نفر هم میرن تو مطب
در مورد اینکه پول زیرمیزی بگیره من اصلا چیزی نشنیدم
من هفته 21 بارداری هستم
تا حالا صحبتی با ایشون نکردم و در مورد اینکه کدوم بیمارستان رو هم برم حرفی نزدم

من بدم نمیاد طبیعی ولی مثل خیلی ها ترس دارم حالا تا ماه اخر ببینم خدا چی میخواد و دکترم چی میگه
2706