2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نترس همه چی توی یک چشم برهم زدن تموم میشه بچه ات میاد بغلت شب را راحت بخواب شب قبل عمل چیزی نخور لباسهات را اماده کن لوازم ارایشی بردار که مثل مرده ها نباشی وقتی میان ملاقات پوشکهای بزرگ برای خونریزی بردار به سلامت هصلا هم بهش فکر نکن
اخ خدایا اسفالت کردن خوبه اما حواست هست روی دهن منی
2731
سلام
به همسرت بگو موقع عمل برات قران بخونه
من بیهوشی کامل بودم خیلی راضی بودم استرس خیلی داشتم اما به چشم بر هم زدنی گذشت
برات دعا میکنم نی نیت و خودت به سلامت کامل مرخص شین
ببخش باران!تو می باری و ماهی شسته نمی شویم…!
اسپاینال بهترین راه عمله چون بیهوشی و عوارضش باعث میشه لذت نبری از نی نی.لباس برای بیمارستان ببر چون لباسی که به من دادن پلاستیکی بود و پدرمو دراورد.کاراتو برای شب اخر نزار چون نی نی هر لحظه ممکنه بیاد.مثل من که شیو نکردم و صورتمو تمیز نکردمو لاک خوبی نداشتم.کلا حواست باشه چون عکسی که اونجا گرفته میشه تا ابد میمونه .
2738
سلام عزیزم،مبارک باشه
مواظب حرکات جنین باش، حواست باشه که توى این چند روز اگر کیسه آب پاره بشه متوجه بشى، اگر زودتر از موعد کمردرد یا دل درد داشتى برو بیمارستان
عزیزم ایشالا به سلامتى فارغ شى و اگر بی حسى میگیرى بعد از اینکه عمل شدى گردنت رو بلند نکن و بالش هم زیر سرت نذار که سردرد وحشتناک نگیرى گلم
اگر هدفی برای زندگی، دلی برای دوست داشتن و خدایی برای پرستش داری خوشبختی
خوش به حالت نازک جان انقدر شیرینه که دوست دارم برای بار دوم تجربه کنم.........حتما برام دعاکن سوره والعصر بخون بهت آرامش میده
حتما برای همه دعا کن بهت تبریک میگم حتما دوربین هم با خودت ببر
خیلی خیلی خوش به حالت ......مبارکه عزیزم
2706