2733
2734
عنوان

خانومایی که سزارین شدین سوال دارم

665 بازدید | 9 پست
بعد سزارین دکترتون گفت شکمتونو ببندین یا نه؟ بعضیا میگن باید بست بعضیا میگن نبندین چسبندگی میاره کدوم درسته؟
ابد والله یا زهرا ما ننسی حسینا

Lilypie First Birthday tickers
من دو ماه بستم الان ١٨ ماه گذشتهولی شکمم مونده اولش خوب رفت تو ولی نمیدونم چطور شد که اینطور شد اینقدر هم که گفتن چسبندکی میاره تا جندی پیش ترسیده بودم که نکنه مشکلی هست که خبری نیست ولی بعد ٤ ماه از اقداممون دوباره نی نی دارم
من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دکتر من از همون اول گفت ببند البته اوایل چون بخیه داشتم گفت محکم نباشه اما بعدش دیگه محکم بستم اصولا چه ببندی چه نه جراحی شمکی کم یا زیاد چسبندگی داره من قبلا جراحی داشتم چسبندگی هم داشتم
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2738
دکتر من گفت تا دو هفته نباید ببندی.که دیگه من بعد از دو هفته هم نبستم
اما خواهر همسر و جاریم هر دوشون توی همون اتاق عمل وقتی بیهوش بودن براشون بسته بودن.خود دکتر گفته بود بهشون شکم بند بگیرین.الانم شکم ندارن.
ولی مطمئن باش اگه از اون مدلایی باشی که شکم میاری هر چقدر هم ببندی باز شکم میاری.من نبستم.شکم هم ندارم.
اما دیدم کسی رو که بست از اول.ولی یه شکم بزرگ داره هنوز.
حکایت عجیبی ست رفتار ما آدمها،خدا می بیند و فاش نمیکند.مردم نمی بینند و فریاد می زنند..
به من توی ریکاوری بعد از عمل گفتن ببند ولی تو بیمارستان نبستم
وقتی اومدم خونه بستم و خیییییلیراحت بودم چون به راحت تر میتونستم راه برم و همین باعث شد خییلی زود خوب بشم
الانم که 40 روز گذشته همچنان میبندم چون داره جمعم میکنه
تازه بهتره از دو سه روز بعد از عمل یه کتاب سفت هم روی شکمت بذاری بعد ببندی که به صاف شدنش خیلی کمک میکنه