2733
2734
عنوان

مامانای منطقه 1 که نی نی کوچولو دارید بیایید با هم دوست شیم

| مشاهده متن کامل بحث + 15333 بازدید | 174 پست
آموزش خیاطی با روشی بسیار آسان
دیگه مجبور نیستید برای هر لباس یه عالمه محاسبه کنید و الگوی جدا بکشید
استفاده از الگوهای مادر برای خیاطی آسان
هر هفته یک تا دوجلسه
کل دوره بسته به پیشرفت شما از 15 تا 20 جلسه
هر جلسه یک ساعت و نیم
باور کنید خیاطی سخت نیست فقط باید فوت و فن اونو بدونید
هر جلسه 15000 تومانه که هزینه هر جلسه رو میتونید همون جلسه بدید اینطوری دیگه هزینه برای کسی سنگین نمیشه
در صورت معرفی دو شخص جدید یک جلسه رایگان و در صورت معرفی 5 نفر 3 جلسه رایگان
در صورتی که در هر جلسه کلاس به صورت دونفره برگزار شه هزینه هر فرد مبلغ 12.000 تومانه و اگه سه نفره باشه 10.000 تومان
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=423060&PageNumber=2

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااله مامی مریم .تو قنادی هایی که رفتم اینا بهتر از بقیه بودن ولی هیچ کدوم از اونایی که شما اسم بردی نرفتم .مطمئنا اونا بهترن .شوهرم تنبله و به خاطر ترافیک حاضر نیست یه کم دور شه .سعی میکنم یه بار مخشو بزنم و بیام اون قنادی ها .حالا بهترینش کدومه و کدوم شیرینیش ؟راستی قنادی ماه بانو تو مرزداران رفتی ؟اونم خیلی معروفه .من شیرینی هاشو دوست دارم
مجبورم تو خونه سینه خیز حرکت کنم .چون به محض اینکه پا میشم میگن ( قربونت سرپایی یه چایی بریز )
2731
2738
خوب حالا توضیح کامل در مورد قنادی های مورد علاقه

اولا که باید بگم که اگه یه تولد دارین مثلا تولد بچتونه و کیک لازم دارین یا برای یه مناسبت خاص مثل ولنتاین و یلدا و هالوین و همه تولد امام ها و...اینا یه کیک(اندازش کاملا شما تایین میکنید)خیلی خیلی خیلی خاص می خواین که دیگه چشم عالم و ادم رو کور کنه و خیلی خفن باشه و پولشم که مهم نیست!!!!!دقیقا عین کیک های ژورنالهای خارجی...دو تا کار می تونید بکنید
یا برید تو ف ی س بوک...بزنید سارا کیک استدیو ...برید مدلاشو انتخاب کنید و خیلی زود بهش سفارش بدید که چون همه موادش از هلند میاد و خیلی سرش شلوغه باید و اقعا زود بگید...یا برید خ گاندی توی پاساژ گاندی اونجا این قنادی کیک استدیو رو میبینید و سفارش میدین به خانوم سارا...من خودم خامه توت فرنگی ...و کارامل خامه رو تو طعم هاش بیشتر دوست دارم ولی بازم سلیقه خودتون...دیگه موقع تحویل حسابی سورپرایز میشین و هر چی پول دادین میگین نوش جونششششششششششششششششششششششششششششششششششش
توی این قنادی هایی که میگم من خودم فقط برای عصرها با چایی حتما رو میز باید شیرینی هم بزارم و نباشه یه چیزی لنگه...این قنادی ها برای اون موردن
دانژه :جردن بالاتر از پرونوویا بر خیابون معلومه
لانجین:پاساژ ایران زمین و تجریش نرسیده به میدون
پلاتین:نیاوران مژده
اکلر:فرشته
اون قنادی تو مرکز خرید مینیاتو هم خوبه تو فرشته که کاپ کیکاشو من دوست دارم اسمشم یادم نیست
لوندر:که همینجا تو مقدس اردبیلی پهلو بلوگا هست و افتضاحههههههههههههههههههههههههه
الهیه33:مرکز خرید توچال خودمون
سوییتی:جردن کنار گیلانه و شاندیز(شیرینی کوچولو خشکاش خیلی خوبه)
دلی سیر تو جام جم بدک نیست
خبر رسیده به شکم که یه قنادی هم تو پاسداران باز شده یه خانوم المانی هست اونو هنوز نرفتم و نخوردم
بچه ها اگر مهمونی دارین و دسر می خواین ...می تونید به پلاتین ظرف بدین و بگین براتون تیرامیسو و چند جور تارت(توت فرنگی و هلو و انبش)درست کنه+کیک هویجش....بعدشم بگید خودم درست کردم...اینم می تونید تقلب کنید چش و چال ملت در بیاد!!!!
راستی اون کوک تو ولنجک هم پیراشکیاش بد نیست کلا شیرینی هاشم خوبه
یه چیز خیلی مهم هم هست که موقع درست کردن انواع دسر حتما خامه لازم دارین دیگه..این قنادی شیرینی دانمارکی تو همین مقدس همه چیش اشغاله ولی خامه های زدش هم خیلی خوش طعمه و هم خیلی خوب فرم میگیره...فقطم صبح ها داره...الانم که فصل توت فرنگیه می تونید ازش خامه بگیرید ...بریزید قشنگ تو یه ظرف خوشگل بعدشم توت فرنگی رو بزنید تو اون خامه ههههه و بخورید...حال کنید
بچه ها اگه دنبال این هستید که به پوستتون یه صفایی بدین...دکتر اریان فرج االلهی تو همین مقدس ...همون ساختمونه که نیلوفر ابی و داروخانه پاک اریان توشه کارش واقعا خیلی خیلی خوبه...حتما برای پاکسازی و حال به پوست برید پیشش
2706