2737
2739
بچه ام 43 روزشه ولی هنوز زردی داره..6.5 هستش..بردم دکتر این قرص و داد ولی میترسم بدم..اخه واسه تشنجه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم یه دکتر خوب که فوق تخصص باشه ببرش
یه بارهم به پسرم یه دکتر الدنگ این قرص و داده بودن منم میدونستم برای تشنج دکترش رو عوض کردم گفت اصلا لازم نیست این قرص رو بخوره این قرص عوارض داره
که بیش از خودت بیقرار تو هستم
2731
2738
عزیزم پسر من این قرص رو میخوره ...خیلی خطرناکه نده ...
پسر من به خاطر اینکه در اثر تب تشنج کرد دکتر متخصص مغز و اعصاب کودکان بهش داد ...این قرص رو تازه نمیتونی بعد هم همینطوری قطع کنی ...الان پسر من یک ساله که میخوره از روزی یک نصفه شروع شده والان به روزی 2 تا رسیده
فروشگاه اینترنتی انواع لباسهای مجلسی و اسپرت از بهترین برند های ترکیه و آلمان . با امکان پرو حضوری در محل شما ادرس وب سایت : www.tchibogallery.com ادرس کلوپ : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=26575
تازه اردیبهشت دوباره وقت نوار مغز داره دکتر گفت اگه اوکی باشه شروع
به کم کردنش میکنه ..اونم اینطوری که ماهی یک چهارم کم شه و طی 6 ماه قطع بشه ...پس دوست خوبم الاکی بچه رو الوده این قرص نکن
فروشگاه اینترنتی انواع لباسهای مجلسی و اسپرت از بهترین برند های ترکیه و آلمان . با امکان پرو حضوری در محل شما ادرس وب سایت : www.tchibogallery.com ادرس کلوپ : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=26575
سلام عزیزم این قرص در واقع آرامبخش هست و برای جلوگیری از تشنج تجویز میشه. ولی یکی از خواص این قرص اینه که وقتی زردی بچه طولانی شد براش تجویز میکنن. اونم فقط 5 روز و روزی نصف قرص 15 میلی گرمی. با 5 روز خوردن هم بدن بهش عادت نمیکنه. وقتی مصرف قرص چند ماه باشه اگه یهو قطع شه امکان تشنج هست چون بدن بهش عادت کرده. زردی بچه شما هم خودش پایین میاد مطمئن باش و خودتو نگران نکن.
y dr to sarrem hast be mame dr tehrani.aliiiiiiiiii.harfash yaniiii jarfe.bebar pishe oon.telefoni vaght mide.saresham kheili shoolooghe
زندگی باور میخواهد آن هم از جنس امید... که اگر سختی راه، به تو یک سیلی زد... یک امید از ته قلب به تو گوید... که خدا هست هنوز
2706