2737
2739
عنوان

مامانای دی 92 و نی نی های گلشون

| مشاهده متن کامل بحث + 335977 بازدید | 20006 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ممنون فاطمه جان من تا جایی که طاقت بیارم میشینم کاری نمیکنم
من این آلو رو میخورم بعدش یه چیز شیرین میخورم فشارم نیوفته سعی کنید معده اصلا خالی نباشه بعدا دردسرمیشه
ترنم من میگم یه کم آلبالو خشکه و چند مدل آلو قاطیش کنیم لواشک نریز من تو شمال مخلوط چند آلو گرفته بودم توش چند مدل آلو و آلبالو خشکه و دونه انار داشت
آرمین و آرین 92/10/1 فرشته های زمینی شدن
فاطمه جون منم هنوز درست و درمون نمی تونم بخورم، ولی خب خیلی بهتر شدم خدا رو شکر... اما وزنم هنوز نسبت به قبل از بارداریم کمتره... یه چیزی در حد 2 کیلو کمتره... زیادم نمیشه...
گل پسرم، تاج سرم، 7 دی 1392 به دنیا اومد...
2728
2740
دریا خونه تمیز شده این هفته اسباب کشی میکنیم دیگه ایشالا شما هم به سلامتی تغییرات بدی خونه رو سرما خوردگی منم رسیده به سرفه کردن هایی که باعث میشه ببخشید بالا بیارم واییییییییییییی
واییییییییی مستاجری خیلی سخته ایشالا خونه بخریم
نگران وزن نباش
ولی واسه بی اشتهاییت به دکترت بگو
اون اوایل ک غذا نمیخوردم به من آمپول ب کمپلکس داد تا سه روز پشت سر هم زدم

آرتین عزیزم با تولد تو در ۹ دی ۹۲ شیرینی زندگی رو از عمق وجود احساس کردیم........نفس مامانی
فاطمه من و شوشو بیزاریم از مستاجری تو هر خونه ای که میریم از مدلش خوشمون میاد میبینیم مثلا رنگش کثیفه باید رنگ بشه صاحب خونه هم قبول نمیکنه رنگ کنه مجبوریم خودمون رنگ کنیم خسته میشیم وسایل ها هم تو جابجایی خراب میشه خونه منفجر میشه از بنگاه رفتن و دنبال خونه رفتن خیلی بدم میاد
2706