2733
2734
عنوان

مامانای دی 92 و نی نی های گلشون

| مشاهده متن کامل بحث + 335971 بازدید | 20006 پست
مبارک باشه ترنم جونم بسلامتی وسایلش رو بچینی عزیزم
Lilypie Pregnancy tickers
عزیز دل من و باباش، کوروش گلم روز 29 آذر چشمهای قشنگش رو به روی دنیای ما بزرگترها باز کرد. عزیزم انشاا... که همیشه سلامت و شاد باشی
دریا جونم سلام ...
دریا دوست من از 4-5 ماهگیش تا آخر بارداریش نیمه خوابیده نیمه نشسته بود... مثل حالتی که شما میگی... نگران نباش... تازه خیلی از سایتای خارجی هم نوشتن طاق باز اصلا مشکلی نداره... ولی خب بازم محض احتیاط ما نمی خوابیم ولی این مدلی دیگه ایرادی نداره وگرنه آدم نمی تونه بشینه هم...

آره سارینا جون منم از این تاپیکمون خیلی انرژی می گیرم
گل پسرم، تاج سرم، 7 دی 1392 به دنیا اومد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترنم رنگ اتاق هیراد جون مبارکش باشه

مری جونم چه قدر خوبه که از دو طرف تکوناشو حس میکنی ... خوش به حالت

ولی قربونت برم ، نی نیهای شما دو تا هستن خوب معلومه یکیشون اومده بالاقرار گرفته یکی اون زیر مونده واسه همین اینطوری احساسش میکنی ، دوقلو همینه دیگه ....

همین که تکوناشونو حس می کنی ، خودش خیلی مهمه ، یعنی در سلامت کامل هستن ....

انشااله که همتون صاحب نی نی سالم وصالح بشید .... آمین
2731
نه دریا جون هیچ اشکالی نداره چون خانمهایی هم که تو ماه آخر نمیتونن دراز بکشن نشسته میخوابن نگران نباش و فکرهای بد نکن شیر کوچولو حسابی مراقب خودش هست اینم که میگن وقتی دراز میکشید به پهلو چپ بخوابید برای این که اکسیژن راحتتر به جنین برسه نه بخاطر بند نافش نگران نباش عزیزم راحت بخواب
عزیز دل من و باباش، کوروش گلم روز 29 آذر چشمهای قشنگش رو به روی دنیای ما بزرگترها باز کرد. عزیزم انشاا... که همیشه سلامت و شاد باشی
آره سارینا جون منم اینجا رو خیلی دوست دارم وقتی اینجا پیش دوستان خوبی مثل شما هستم هم زمان زودتر میگذره هم حالم کلی جا میاد و سرحال میشم
آتی جونم دوباره خوش اومدی
2738
وای ترنم جون چقدشیک میشه فک کنم سرویس چوبشم توهمین مایه گرفتی درسته
از خدا دیگر هیچ نمیخواهم ، دیگر هیچ آرزویی ندارم ، رویایم را میخواستم که به آن رسیدم ، دنیا را میخواستم که آن را به دست آوردم ، رویایی که همان دنیای من است، و تویی که همان دنیای منی….رویای من 92/10/15حقیقی شد

سلام اتی جونم خوبی
از خدا دیگر هیچ نمیخواهم ، دیگر هیچ آرزویی ندارم ، رویایم را میخواستم که به آن رسیدم ، دنیا را میخواستم که آن را به دست آوردم ، رویایی که همان دنیای من است، و تویی که همان دنیای منی….رویای من 92/10/15حقیقی شد

وااااای ترنم جون من دیشب داشتم به این فکر میکردم که چهار ماه دیگه این موقع گل پسریم تو بغلمه از خوشحالی تو چشمهام پر اشک شد
مبارک گل پسملیت باشه
ترنم جون
افرین به این مامان خوش سلیقه

الهی اعظم جون... آره ایشالا... دیگه چیزی نمونده... منم فکر میکنم باورم نمیشه هنوز...
داشتم مجله می خوندم مربوط به نی نی و ملاقات کننده ها... گفته بود دستمال ضدعفونی بدین دست کسانی که میان بچه رو ببینن، کلی خندیدم... همین مونده ما اینکارو بکنیم دیگه جنگ جهانی شروع میشه...

قربونت سارینا جون لطف داری
گل پسرم، تاج سرم، 7 دی 1392 به دنیا اومد...
2706