2703
2553
سلام دخترم 2 سالشه همه غذاهاش باید میکس باشن البته بعضی وقتها ماکارون یا برنج میخوره اما در حد دو قاشق چای خوری فوق العاده بد غذا هستش امروز تصمیم گرتم این عادتش رو دیگه ترکش بدم براش استانبولی که نرم شده رو گذاشتم نخورد ماکارون گذاشتم نخورد

چیکار کنم این عادتش از سرش بیوفته کمی غذا سفت باشه میندازه بیرون

بعضی وقتها کلوچه و خیار و سیب و هندوانه میخوره

بقیه میوه ها رو لب نمیزنه هر چیزی که بچه های عادی دوست دارن بخورن دختر من بدش میاد هله هوله اصلا نمیخوره البته من خودم بهش نمیدم ولی دیگه شورش رو در اورده
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
کتلت و کوکو سیب زمینی رو فقط در حد یه نخود میخوره و بقیه رو تف میکنه

چی درست کنم براشششششششششششش مغزم قد نمیده

راستی بستنی و پنیر و لبنیات و هر چی که از شیر میاد هم نمیخوره
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
امان از این نی نی ها:دی

من از اول به بچه غذا میکس ندادم

با پشت قاشق یه ذره له میکردم میدادم که از 9 ماهگی همین کارم نکردم مگه دیگه تیکه هایی که میترسیدم بپره تو گلوش

چیا دوس داره بخوره رو نگفتی

من تجربه شو ندارم اما به نظرم مثلا سوپ میکس دوس داره میکس کن یه ذره هم میکس نشده قاطیش کن
در طول هفته م ماه هی این نسبت رو بیشتر کن
دختر منم بد اشتهاس من دیگه براش میکس نمیکنم دکتر میگه نمیشه باید یاد بگیره میخوای با اب خورشتی مشاستی چیزی نرمش کن بهش بده
بچه ای که بد اشتهاس بد اشتهاس دیگه دخترمنم همینه
بخدا چند روز پیش خونهی یکی از اشناها بودیم پسرشون 16 ماهه بود 6تا دندون داشت از بغل مامانه شیرجه زد تو سفره یه تیکه مرغ از توی دیس برداشت و همینجوری میکندو با اشتها میخورد بعدشم کلی سالاد اب برنج خورد حالا دختره من بزور چند قاشق برنج خورد الان 13 ماهشه 7500 هست منکه دق کردم از دستش
وزن دخترت چقدره؟؟

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
وااااااااااا ی دختر منم 15 ماهشه
این یکی از مشکلات جدیه منه
به جز غذای نرم هیچی نمیخوره
جایی میرم خیلی اذیت میشم همش باید غذا ببرم براش
تو رو خدا راه حل بدین
همه چیزای سفت رو تف میکنه
هر چی هم بدم دستش پودر میکنه میریزه
2714
به دخرت شیشه میدادی میخوره
من دخترم بهش شیشه ندادم اشتباه کردم اگه شیشه میگرفت کلی ابمیوه میتونستم بهش بدم

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
پسرم الان 2 سالش شده....وقتی دیدم دندانهایش در امده و میتونه براحتی بجود..دیگه میکس نکردم...با اب خورشت برنج را قاطی می کردم نرم نرم بشه بهش میدادم...بعد گذاشتم خودش با دست هرطوری که دوس داره غذا بخوره این شد انگیزه برای خوردن غذای میکس نشده...

متاسفانه دختر من از نوع بد غذای شدیدشه هیچ چی دوست نداره
کلافم کرده

الان از صبح چیزی نخورده
ندا جان دختر من شیشه میخوره اما اب میوه رو اصلا با شیشه نمیخوره باید بریزم تو سرنگ تا بخوره اونم به زور
واییییییییییییییییییی ندا یه پسر بیست روز از دختر من کوچیکتره بزنم به تخته رون مرغ رو گرفته بود دستش و داشت میخورد پشت بندش هم میوه اش رو خورد

حتی سیب دختر منو هم خوردش دختر من فقط نگاهش میکرد
سلام من تازه تو نی نی سایت عضو شدم منم همین مشکل رو با دخترم دارم البته دختر من فقط پلو بدون خورشت میخوره وزنش هم تو یک سال گذشته هیچ فرقی نکرده دکترش بهش شربت فروگلوبین داده البته پاستیلش هم هست اشتها رو زیاد می کنه شربت دیگه ای هم هست اسمش سنستول این شربت تمام ویتامین ها رو داره چون بچه ها میوه نمی خورن این شربت بجای تمام ویتامین ها جایگزین داره دختر منم میوه اصلا نمی خوره- شیرم نمی خوره- وزنش هم من فکر میکنم بهتر شده
2706