2737
2734
عنوان

ورم پاها در ماههای آخر بارداری

50431 بازدید | 17 پست
سلام دوستان عزیز، من ماه 8 بارداری هستم و حدود 1 ماهه پاهام ورم میکنن و به شدت داغ میشن مخصوصا وقتی روی صندلی میشینم وپاهام آویزون میشن پایین ، کسی میدونه علت چیه ؟ آیا نشانه یه اختلاله ؟ ممکنه مشکلی وجود داشته باشه؟ باید چکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون جوجو خانم، حدود 2 هفته پیش که آزمایش کامل دادم براقند خون آزمایش ادرار هم بوددکترم گفت همه چی خوبه ، فقط چربی وکلسترول خونت بالا است،ممکنه مربوط به اون باشه؟ لازمه آزمایش بخصوصی بدم؟
2731
عزیزم سلام منم تازه ماه 8 رو تموم کردم دو شنبه گذشته پیش دکتر بودم از ورم پاهام می نالیدم بهم گفت با توجه به اینکه فشارت طبیعیه و ازمایش ادرارتم نر ماله مشکلی نداری و ورم پاهاتم فقط مربوط به فشار رحم روی رگهای پاته همین نگران نباش اگه مسئله ای بود دکترت بهت میگفت

نمک اصلا ربطی به ورم نداره روی فشار تاثیر میزاره و باعث افزایش وزن بدن میشه
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است
میترسم ! کنارم باش!
2738
مریم جون شما که بهت گفته ازمایش ادرارت طبیعیه اصلا پروتئین نداشتی یا کم بوده؟ میشه نگاه کنی جوابشو و بهو بگی. اخه من یه کم داشتم.

در ضمن کسی که ورم داره حتما حتما باید ازمایش 24 ساعته بده چون تو ازمایش ادرار معمولی معلوم نمی شه. ریحان جان سرسری نگیرش حتما پیگیری کن. البته بدون نگرانی.
دوستان عزیز این ورم بر می گرده من ران پام خیلی ترک خورده برعکس شکمم اصلا ترک نخورده با این که ماه هفت هستم درضمن مثل بعضی از دوستان هم کف پام به خصوص صبح ها که از خواب پا می شم خیلی درد می کنه هم درد هم سوزش داره
سلام دوست خوبم
منم مثل شما هستم و دقیقا از یک ماه پیش پاهام ورم کرده
البته من همه نوع آزمایش دادم که خدا رو شکر مشکلی نداشتم
فقط دکترم بهم گفت نمکتو کم کن واینکه سعی کن زیاد پاهات آویزون نباشه
وبهم گفت تو ماهای آخر خیلی از خانومها دچار ورم میشن
پس به خودت نگرانی راه نده
از دی که گذشت هرچه گویی خوش نیست ،
خوش باش و زدی مگو که امروز خوش است
2706