2726
عنوان

Fashion & beauty 3# #

| مشاهده متن کامل بحث + 229145 بازدید | 2261 پست
کرم پودرای دیگه هم داشتم ولی فقط این رو صورت نمیماسه و سبکه، دوست ندارم تیره بشم میخوام رنگ خودم باشه ولی یکدست ،کرم پودر روشن که میگیرم باز جاهای سرخ صورتم با بقیه جاها همرنگ نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش میکنم نینا جان منن از انرژی کراتینش راضیم

شکوفه جان برای چی موهای فر؟نگهداریش؟

آره آمتیس جان هالیوود استایل ماسک لجن داشت که ضد جوش و لک بود خیلی هم ازش راضی بودم چون خاصیت روشن کنندگی هم داشت پوستو روشن میکرد...مارک کوئین هلنا هم خوبه
شما صابون اکتیوکس یا نوباکتر هم برای جوشات بگیری خوبه چون میگی از اصلاح نیست هر روز بشوری خوبه جوشات خوب میشه خانومی

خوشحالم نونا ...آره از مدل ماتش بهتره این پرفکت کاورج

مامی 2 پرنسس نکن خانوم ریزش میگیره موهات بنداز دور رنگتو

رعنا جان من فکر کردم جواب شمارو دادم دفعه قبل اما مثل اینکه ارسال نشده پستم
شما میتونی با همون شیر پاکن هم تمیز کنی چشمتو بیشتر این ژلها برای پوستای حساس و چشمای حساسه که زود واکنش نشون میدم به هر چیزی و جوش میزنن
خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت
2728
قاصدک جان طوسی یا عسلی بگیری حتما بهت میاد من مارک هرا رو بهت معرفی میکنم مارک خوبیه سبکه لنزش
cliven
شما پنکیک بزنی رو کرم پودرت بهتره پنکیک lea ایتالیایی قیمتش 25 خیلی هم پوستو قشنگ میکنه و صاف
کرم پودرم مارک نسبتا خوب و قیمت مناسب به نظرم دبورا و گاش خوبه البته پرفکت کاورج فلورمارم خوبه واسه پوستای معمولی و مختلط و چرب

الناز جان این 3تا کرم پودرا :دبورا و گاش پرفکت کاورج فلورمارم قیمتاش چند؟؟؟؟

مبشه تو همون پاساز قایم پیدا کرد؟؟

بعد واسه منی که پوستم گفتم نسبتا چرب و بعد از یه مدت برق میوفته هم خوبه؟؟

من ارایش مخملی دوس دارم
ای جوووون نکن که میرم تو مانیتور

سلام آناهیتا جون خوبی؟؟خواهش میکنم
نه اینارو پاساژ قائم نداره گاش رو از آرایشی فرهاد بگیر پایین تر از معلم 10 برو به سمت پارک ملت اونجا گاش داره دبورا هم تو همون راسته داره میتونی از سپنتا تو معلم بگیری
فلورمارم همون فرهاد داره
قیمت فلورمار 20-30 تومنه
گاش و دبورا 40-50
دیشب تی وی داشت یه عروس ونشون میداد که با استفاده از لنز یه چشمش کورشده بود....دکترگفت باید قبل استفاده ازلنز حتما چشم معاینه بشه که ببینه تحمل استفاده ازلنزو داره....ولی درکل گفت استفاده نشه بهتره....فقط خواستم گفته باشم....
ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
2706