2410
2553
عنوان

Fashion & beauty 3# #

| مشاهده متن کامل بحث + 229141 بازدید | 2261 پست
سلام الناز جان خوبی؟؟؟

من چنذ تا سوال داشتم پیشاپیش ممون بابت وقتی که میزاری...

خوندم که مشهدی.میخواستم بدونم اگه بخواک لوازم ارایش خوب بگیرم از کجا بگیرم؟؟هم لوازم ارایش اب قیمت مناسب واسه استفاده روزانه هم یه برند خوب واسه مهمونی و اینا.

دوم چه برندی رو واسه هر 2پیشنهاد میکنی؟

سوم من ضد افتاب الارو استفاده میکنم به نظرت خوبه؟من از پوشش و رن راضیم یعنی خوشم میاد.

چهارو خوندم گفتی ریمل مو واسه ابرو.میشه بگب تو مشهد از کجا میتونم ریمل مو بگیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الناز جان سلام عزیزمممممم

تاپیکت عالیه

من تصمیم گرفتم که خیلی بیشتر از قبل به خودم احترام بذارم و می خوام حسابی و از همه نظر به خودم برسم

لطفا راهنماییم کن برای شرو.ع چکار کنم من پوستمن نسبتا خشکه ، در حال حاضر هیچ کرم خاصی استفاده نمی کنم به جز ضد افتاب اوریاژ ،
کلا می خوام خیلی رو خودم کار کنم از لحاظ خرید لواز م آرایش و لباس و اعتماد به نفس و غلبه بر ترس از رانندگی ،و اینکه با کمال میل برای خودم خرج کنم
یه کم راهنمایی می خوام .
2456
عسل جون منم خیلی دوست دارم تغییرکنم بخصوص ترس از رانندگی ....هرکی بالاترین اعتماد بنفس وداره لطفا راهنمایی کنه....
ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
سلام میشه من رو راهنمایی کنین.\وستم سبزه هست چشمام درشت و مشکی موهام الان نسکافه ای دودی هست با تناژ تنباکویی فکر میکنم..... میشه بگید سایه چه رنگی بزنم مخصوصا رژ لب چه رنگی بزنم.مرسی و رژگونه و اصولا به چشمای درشت که مژ ه های بلندی هم دارن چه جور خط چشمی میاد.ممنون میشم راهنمایی کنید
2714
دختر بهار سایه چندتایی عزیزم

سایه 12 تایی اکسل خوبه نسبت به قیمتش

آناهیتای عزیز
لوازم آرایش خوب رو برو از سپنتا بگیر تو معلم اوناع مارکارو داره
مغازه های دیگم تو معلم هستن که الحق خوبن یعنی جنس تقلبی نمیدن
واسه مهمونی و روزانه فرق نمیکنه عزیزم تنها فرق باید تو کرمپودرت باشه که واسه روزانه بهتره ضد آفتاب استفاده بشه
ضد آفتابت خوبه پنکیکی هست به نام lea تو الماس ضرق همون طبقه هم کف که وارد میشی لوازم آرایشیش داره
اونو رو ضد آفتابت بزنی عالیه خط خنده هم نمیندازه
واسه ریمل مو هم بازار خیام کنار بازار سپاد یکی از مغازه هاش استند الیتو داشت که تو همون الیت ریمل مو هم داره پاساژ قائم 17 شهریوزم داره

خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت
عسل خوشحالم با تصمیمت
بابت پوست خشکت من دوتا چیزو معرفی یکنم قیمتشم زیاد نمیشه زیر 50 تومن
یکی ماسک برای پوستای خشک و کرم چندمنظوره هر دو از مارک کلیون بخر واسه پوستت عالیه

واسه ضدآفتابم میتونی ضدآفتاب بهتربگیری مثل درمیک بخری مناسب پوستای خشکه این ضد آفتابی که دارم میگم واقعا عالیه من اسلا این مارکو نمیشناختمم تا اینکه یکی از دوستام بمن گفت و من رفتم دنبالش دیدم واقعا خواص داره گرچه رنگی نیست و من ضد آفتاب رنگیو بیشتر دوست دارم واسه روی ضد آفتابم خواستی پوستت صاف بشه همون پنکی lea رو استفاده کن

ودیگه اینکه رانندگی هم بسیار لذت بخشه نترس شجاع باش و خیلی ببخشید باید رانندگیت با احتیاط باشه اما خرکی
این توصیه پدرم بود از وقتی گواهینامه گرفتم
قاصدک جون بابت آرایش چشمات بگم
چون چشمات درشته داخلش رو هم میتونی بکشی با مداد
خط چشمت باید نازک باشه کلفت چشماتو بد حالت میکنه

رژلب رنگای تیره تر بزنی بهتره
رنگای کرم و نارنجیو صورتی منظورم نیست رنگایی مثل آجری قرمز گوجه ای مسی قهوه ای کهربایی

سایه رو هم با انتخاب خودته یه قهوه ای بگیر که همیشه بتونی ست کنی با هرچیزی
نونا ویولت محشره
من از صبح دانشگاه بودم باز رفتم اداره هواشناسی باز رفتم رستوران غذا خوردم برگشتم هنوز بود رو لبام فکر کن!!!

پریسا اون پودرا پودر فیکس روشنه که قبل آرایش چشم زیر چشما میزنن ولی فید نمیکنن تموم که شد آرایشت اونو تا روی گونت زیر چشمت میزنی

من از پنکیک روشن الیت برای اینکار استفاده میکنم
2706