2726
عنوان

Fashion & beauty 3# #

| مشاهده متن کامل بحث + 229145 بازدید | 2261 پست
تولدت مبارک درسته منو نمیشناسی ولی من دورادور تاپیکاتو میخونم امیدورام همیشه شاد و سر زنده باشی و مطمئنم هستی....

کامنت هاتو تو قانون جذب و تاپیکش میخوندم طرز فکرتو دوست دارم خیلی خانم و فهمیده ای و مهمتر این که به ماورا الطبیعه اعتقاد داری که واقعا من همه ااین افراد رو با این طرز فکر دوست دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الناز جوووووووووونی تفلدت مبارک....
میخواستم دیروز تبریک بگم بهت تلفنمون قطع بود....
ایشالا 1200000000000000000000000000000000ساله بشی...
بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووس
حس خوب.. یعنی تو.. یعنی من..
2728
سلام
بچه ها
خوبین؟؟؟
مرسی آیلار جون
شکوفه جون
پرنسس عزیزم
ماهانا جون شمارو میشناسم تو تاپیک جذب دیدمتون
منم صحبتاتونو دوست دارم و میخونمش مرسی عزیزم
خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت
بامبو جان
سن خاصی داره بله
موارد استفادشون دوز مواد فرق میکنه مثلا اونی که مال چهل سایه رو نمیتونی تو مصرف کنی نتیجه عکس میده
من یادمه یکی از دوستام یکی از کرمای ضد چروک بسیار قوی رو خرید برای از بین بردن چندتا خط کوچیک روی پیشانی
نمیدونی چه جوشایی زد
عملکرد چربی پوستو این کرما افزایش میدون پوست احساس خفگی میکنه خانومی
بنابراین یه کرم ضد چروک خیلی ملایم استفاده کن گلم

ایوروشه یه لاین روزو شب ملایم داره که خاصیت ضد چروک دارن اونو هم برو نگاه کن واسه 35 به پایینه
امروز یه رژ ویولت خریدم شماره 155
قرمزه گوجه ای معلوم میشه ولی وقتی میزنم رولبم رنگ عکس کاربریم میشه خیلی باکلاس 12 تومن از فروشگاه فرهاد مشهد

این فروشگاه رژ آون و گاش رو هم داشت رنگای خیلی نازشو
پرنسس جان مهناز پاکروان رو میشناسی؟ دیدی پوستیژاش چقدر بهش میادو نازه ؟مهمتر اینکه طبیعی باشه

رنگایی مثل نسکافه ای تیره با متوسط یا مسی تیره خوبه
نکته ای که باید در خرید پوستیژ دقت کنی اینه که حتما جنس موها نرم باشه و اصلا براق نباشه
هرچی براق تر مشخص تره که مصنوعیه
پس یادت باشه
آسمان آپلود ایرانیان
تو این رنگا باشه

براقی و مات بودن جنسو مو تو این دو عکس ببین
هردو مشکین ولی اولی رو ببین چون ماته خیلی طبیعیه ولی دومی براق و مشخصه که مصنوعیه

آسمان آپلود ایرانیان

آسمان آپلود ایرانیان
سلام الناز جوون...احوالت؟ یک سوال : خانومی ، من قد موهام بلنده و خیلی دوستشون دارم...... نمیخوام قد موهام به هیچ وجه کوتاه میشه، اما تو عکس ها و این ور اون ور دیدم بعضیا قد موی بلندی دارن و فقط پایین موهاشون یه حالتی سیخ سیخه..لطفا اگه در دسترس هست برام عکس و اسم این مدل بذار که نشون آرایشگر بدم .
2706