2726
عنوان

Fashion & beauty 3# #

| مشاهده متن کامل بحث + 229145 بازدید | 2261 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الناز جوون اون عکسم صورتم خیلییی برنز شده بوود الان سفیدم...خودم قبلا طوسی داشتم اما خوشم نیومد تو چشمم چون دور مشکی بوود من دیگه نمیخوام دور مشکی بگیرم

آبی هم خیلی دوس دارم بین ابی روشن و طوسی روشن موندم والا
خدایا بارها دقیقا همان جایی دستم را گرفتی که میتوانستی مچم را بگیری.
2728
سسلام بروبکسسسسسسسسسسسسس

نونا جونم همون طوسی روشن بگیر ......
منم عاشق آرایش لایتم منتهی با چشم رنگی خیلی ناز میشه....آبی که من دارم هم بد نیست دوستش دارم همه گفتن قشنگه با آرایش لایت
خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت
النلز جون رژ ایوسن لورن می خواستی عزیزم... فروشگاه مرآت تو پاستور احمدآباد داشت دیدم ولی نمی دونم اصل بود یا نه چون چهل تومن می داد یه رنگ بیشترم نداشت.. رنگ کالباسی که به نارنجی میزد... خواستی برو یه سر ببین ولی بچه ها میگن قیمت اصلیش نود تا صد و بیسته... منم مطمءن نبودم نگرفتم منهای اینکه رنگش خاص بود به هرکسی نمیاد...
زندگی نسبت به کسی که افسانه شخصی اش را دنبال کند بخشنده است . (پائولو کوئیلو)
رژای ایو سن لورن 107 تومنه طبق آخرین قیمتی که دارم اون مدلش که طلاییه جلدش دورش رنگیه

راستی سوفیا جوون رژش نسبت به قیمتشون خوب نیستا خیلییییی چربه مثله روغن البته این مدل که گفتمو میدونم فقط قیافه داره
خدایا بارها دقیقا همان جایی دستم را گرفتی که میتوانستی مچم را بگیری.
نونا جون من تست نکردم تستر هم نداره راستی...
ولی کلا هم رنگش ازینا بود که رو لب میماسید... حالا الماز خیلی دنبالش بود من اتفاقی دیدمش
زندگی نسبت به کسی که افسانه شخصی اش را دنبال کند بخشنده است . (پائولو کوئیلو)
2706