2737
2734
عنوان

Fashion & beauty 3# #

| مشاهده متن کامل بحث + 229145 بازدید | 2261 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الناز جونی مرسی که راهنماییم کردی

ای وای من همیشه ضد افتاب میزدم (بیرنگ )بعد کرم پودر میزدم بعدم پنکک ولی مرسی راهنمایم کردی چشم دیگه این طوری ارایش نمی کنم.
الناز جون
اگه من موهام کرانتینه کنم درست میشه؟ اخه چند تا مقاله پژشکی خوندم کرانتینه به مو ضرر میزنه!!! :(
تو همون سایتی که برات لینکش گذاشتم بودم مارک پرسونال
نوشته بود کرانتینه دائمش درمانی ولی صافی ژاپنی موقت بین دو حمام فقط (یکی دو تا ازبچه هام استفاده کرده بودن از مارکش راضی بودن) بعدشم ماسک مو کراتینه( حمام) و محلول دو فاز معرفی کرده بود.
به نظرت کرانتینه کنم یا همون نرم کننده کلوران همین دو تا محصول پرسونال بخرم.
.الناز جون تو چی پشنهاد میدی؟ به نظرت چیکار کنم عزیزم؟
دُنـیـای مـَجـازی" شـلـوغ تـریـن سـرزمـیـنِ تـنـهـایـی است ...
بـا هـمـه کَس هستـی و بـا هیــچــکـَس نـیـسـتـی !!!
راستی الناز جون

نگفتی چطوری عکس بذارم.اخه میخوام ازت سوال بپرسم ولی نمیدونم چطوری عکس بذارم :(
دُنـیـای مـَجـازی" شـلـوغ تـریـن سـرزمـیـنِ تـنـهـایـی است ...
بـا هـمـه کَس هستـی و بـا هیــچــکـَس نـیـسـتـی !!!
فرناز برو این سایت http://upload.ninifa.com/index.php عکست رو آپلود کن گزینه آخر که لینک برای سایت هست رو اینجا کپی کن
چیزهایی رو که از خدا میخوای یه جایی یادداشت کن، خدا یادش نمیره ولی شاید تو یادت بره که چیزی رو که امروز داری، آرزوی دیروزت بود....
2738
سلام.الناز جون با رنگ عسلی که یه کم تن قرمزی خیللللللللللللللللللی کم داره چه رنگ رژی قشنگه.شماره و مارک.زیاد گرونم نباشه.پوستم روشنه .کلا تن آرایشیم بگو لطفا
الناز جونم پنکیک رزت از کجا بگیرم. تهرانم. یه بار یکی گفت تو سایت می فروشن ولی نمی تونم پیداش کنم
خدای مهربانم تو می دانی دختر زیبایم، همسر مهربانم و خانواده ی پر مهرم چقدر برایم عزیز هستند، پس همیشه حافظشان باش...

آپلود عکس رایگان و دائمیاین جه رنکیه؟حتما دکلره میخاد دوستان ممنون میشم حواب بدین
من همواره در هر کاری موفق وپیروز می شوم
خدای رحمان مرا بسیار دوست دارد ودر همه امور

زندگیم مرا کمک می کند
ثروت ومعنویت به سوی من همواره روان ومن هر چه بخواهم

خلق می کنم .
سراسر وجودم غرق در انرژی وشادی است .

من سزاوار بهترین هاهستم .

2706