2733
2739
عنوان

Fashion & beauty 3# #

| مشاهده متن کامل بحث + 229150 بازدید | 2261 پست
سلام الناز جون و بقیه دوستان.مثل همیشه کمک میخوام.من پوستم سبزه هستش و بلند و لخت برای عید ارایشگر موهام رو نسکافه ای دودی زد با تناژ تنباکویی فکر کنم قشنگم بود.البته بدون دکلره و پایه 6 و 7 الان میخوام تغییرش بدم برای تنوع تو همین پایه چون تیره به من نمیاد.... ولی اینبار خودم تو خونه میخوام رنگ کنم میشه بگید چه رنگی یا رنگهایی بخرم که هم شیک باشه هم به پوست سبزه بیاد....خودم میخواستم کاپوچینو دودی اینا بزنم اما یه رنگهایی تو خیابون میبینم که قرمزی داره اونام قشنگه اما شرابی یا مسی که دردسر هست نمیخوام چی پیشنهاد میدین. ماهاگونی هم مثل شرابی دردسر داره ایا؟مرسییییییییییییییییییی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الناز جون من انرژِی رو که به موهام میزنم بعد از اینکه خشک میشه یه ذره حالت چربی پیدا میکنه حس میکنم موهام کثیفه واسه شمام اینجوری میشه؟یا مشکل از موهای منه؟
حالم این روزا حال خوبی نیست من به روزای شاد مشکوکم شک دارم ختم ماجرا اینجاس...
2731
سلام الناز جون

خیلی عجله دارم.. اگه سوالم و دیدی بی زحمت جواب میدی
1) من عقد فامیلای درجه یکمون دعوتم. میخوام موهام و اتو بکشم. از طرفی حدودا 1 ساعت موهام زیر روسری هستش. همش استرس دارم نکنه با کیلیپس میخوام ببندم بشکنه موهام و حالتش خراب شه. و چون موهام خیلی بلند هست نمیشه کیلیپس نزنم. چیکار کنم ؟

2)میشه اگه تافتی چیزی میشناسی که بعد اتو کشیدن بزنم که موهام حسابییی براق بشه؟
ممنوننننننننننن
آپلود , آپلود عکس , آپلود سنتر , آپلود فایل , آپلود دائمی,آپلود موزیک

الناز جون من عاشق این مدل مو هستم. من چطور میتونم تو خونهموهام جلوش و کنارهاش و عین اینا درست کنم؟
به نظرت خوب میشه موهام کامل صاف کنم و کنار هاش و برم آرایشگاه اینط.ری درست کنه؟

میترسم آرایشگاه ها اینطوری نتونن.
سلام

قاصدک جان رنگ مسی هم قشنگه قرمزی داره 7.4 + 6.4 + 5 سانت 8.5

ماهگونی هم تن قرمز داره اما سخته واسه رنگ بعدی که میخوای بذاری رو سرت
خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت
2738
مهربان جون اگه خوب تاف بزنی اشکالی پیدا نمیکنه کلیپس بزن

اسپری براق کننده نیوآ رو بگیر

برای این نوع مدل مو بایت از اتو و حالت دهنده استفادع کنی اتو موهایی که ساختمان اصلیشون گرده

مثل اینا
اول حسابی تافت و ژل میزنی به موهات بعد به سمت خارج موهاتو اتو میکنی و میپیچی دور اتو و نگه میداری
من خودم همیشه همین کارو میکنم واسه این مدل مو
خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت
الناز جان....یه پنکک خوب برای روی کرمپودر اریکه میخوام شماره 1 نمیخوام نه برنزبشم نه ماست .....معمولی باشه.....قیمت هم خیلی بالا نباشه...مرسی
ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
الناز جان....یه پنکک خوب برای روی کرمپودر اریکه میخوام شماره 1 نمیخوام نه برنزبشم نه ماست .....معمولی باشه.....قیمت هم خیلی بالا نباشه...مرسی
ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
الناز جون سلام ممنون از اطلاعات خوبی که میدی به ما من موهام بی نهایت لخت و بد حالتن و نازک چه شامپو ای استفاده کنم کمی حجم دار بشه؟ و اینکه من ارزو دارم برم بیرون از خونه یه ساعت بعد موهام حالتشون خراب نشه بعضی خانوما طوفان هم بیاد جلو موهاشو خراب نمیشه چکار کنم چطوری سشوار بکشم چه نوع حالت دهنده ای بزنم زود حالتشو از دست ندن ممنون
فروش قوطی های گل گلی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1175064&PageNumber=1
2706